טיפים לפינוי ספות

הטיפים של המומחים לפינוי ספות

טיפים לפינוי ספות – פינוי רהיטים ופינוי של ספות יש לעשות כאשר מחליפים את הריהוט בריהוט חדש יותר, או לחילופין כאשר יש צורך לפנות את כל תכולת הדירה עבור מכירה או השכרה של הבית.

בדקו את מצב הספות והריהוט

הדבר הראשון אותו יש לעשות הוא לבדוק מהו המצב של הספות ושאר הריהוט, ולהחליט האם ניתן עדיין לעשות בהם שימוש.

ריהוט במצב טוב

ריהוט במצב טוב תוכלו בהחלט לתרום או למכור, כאשר ישנם כמה פריטים שהם מבוקשים באופן מיוחד, כמו ריהוט לחדרי תינוקות (כמו לולים ושידות החתלה). גם לספות ישנו ביקוש גבוה, והיות והם בדרך כלל לא זולים, אם הספות שלכם נמצאות במצב טוב, אין ספק שתוכל למצוא להם דורש.

היכן לתרום את הריהוט

תוכלו לתרום את הספות והריהוט באמצעות אחת העמותות אשר עוסקות באיסוף וחלוקה של מוצרים שונים לנזקקים ולמשפחות, או באמצעות פרויקט "אגורה" שהוא אתר אינטרנט העוסק אף הוא בחלוקה של מוצרים ופריטים מיד שנייה.

היכן למכור את הריהוט

אם ברצונכם למכור את הספות, תוכלו לעשות זאת באמצעות אתרי מכירה לחפצים משומשים, דוגמת יד 2, או לחילופין באמצעות האלטע זאכן השכונתי. אם בכוונתכן למכור את הריהוט, קחו בחשבון שהדבר עלול לקחת זמן מה.

ריהוט ישן מאוד

ריהוט ישן מאוד או בלוי אין מנוס מלפנות לזבל. ספות בלויות או קרועות לא יוכלו לשמש משפחה נוסת, ולכן חבל לבזבז מאמצים בניסיונות למצוא להם בית חדש.

רכישה של ריהוט חדש

אם זה עתה רכשתם ריהוט חדש לבית, דוגמת ספות חדשות או מיטה חדשה, מה שרבים מאיתנו עושים כאשר אנחנו מעוניינים לחדש את הבית לקראת החגים, אין מנוס מפינוי מהיר של הריהוט הישן, וזאת על מנת שיהיה מקום לריהוט החדש שצפוי להגיע במשלוח בקרוב. כאן המקום לשקול פינוי על ידי מומחים, ועוד על כך בהמשך.

הכנה של דירה להשכרה או למכירה

אם ירשתם דירה שאותה אתם מעוניינים להשכיר או למכור, בוודאי לא תרצו לבזבז את זמנכם היקר על מציאת פתרונות לכל הריהוט הרב שישנו בדירה. גם כאן תוכלו להסתייע בשירותיה של חברה מקצועית לפינוי תכולת דירה, אשר תוכל לפנות את כל התכולה המיותרת בצורה מקצועית ויעילה, וגם לנקות את הבית ולצחצח אותו, כך שתוכלו להראות אותו לשוכרים או קונים פוטנציאליים, כשהיא במצב הטוב ביותר האפשרי.

פינוי רהיטים מקצועי

פינוי רהיטים וספות מקצועי על ידי חברה אמינה, נעשה בצורה מהירה ויעילה, ומעבירה את הריהוט אך ורק לאתרים מורשים לפינוי (למען השמירה על איכות הסביבה).

בחירה של חברה לפינוי

אם גם אתם מחפשים חברה עבור פינוי תכולת הדירה וכן פינוי רהיטים וספות, חפשו חברה בעלת וותק וניסיון בתחום, וחשוב מכך – שתוכל לספק לכם המלצות של לקוחות קודמים ומרוצים. אם מדובר לא רק בפינוי של הרהיטים אלא גם בהכנה של הדירה לקראת השכרה או מכירה, וודאו שהחברה גם מספקת שירותי ניקיון וחיטוי איכותיים.

פינוי יעיל ואיכותי

פינוי רהיטים יעיל לא רק מפנה את הריהוט למקום מורשה, הוא בעיקר גם עומד בלוח הזמנים שנקבע מראש. תאמו עם החברה אותה בחרתם את המועד, אך בעיקר נסו להבין מהם מהו הזמן המרבי שיידרש לסיום העבודה, כולל ניקיון עד הפרט האחרון, וזאת על מנת שתדעו מתי תוכלו להתחיל הראות את הדירה למתעניינים.

עלויות ויתרונות

היתרון הגדול של פינוי ספות בפרט כמו גם פינוי רהיטים בכלל, על ידי חברה מקצועית הוא שלא תצטרכו להתרוצץ ולחפש פתרון לריהוט ולחפצים המיותרים, ושלא תצטרכו לחפש סבלים אשר יעזרו לכם לפנות את כל הציוד. כאן אתם למעשה חוסכים בעלויות, על ידי כך שאתם מקבלים את כל השירותים תחת קורת גג אחת – מיון מקצועי של החצים, פינוי על ידי סבלים, שימוש במכולות על פי הצורך וניקיון יסודי.

לקראת הפינוי

לפני פינוי רהיטים, פינוי ספות ופינוי של תכולת דירה, עברו בעצמכם על תכולת הבית ובדקו האם ישנם חפצי ערך אותם תרצו לשמור (כאשר אלו יכולים בהחלט להיות גם חפצים שהם בעלי ערך רגשי עבורכם). לאחר מכן תוכלו לתת לצוות המקצועי להפשיל את שרווליו ולעשות את העבודה.

לסיכום, פינוי ספות הוא פעולה הכרחית מדי תקופה .

ספות העשויות בד יכולות להכיל כמויות גדולות של אבק ולדהות ולכן פינוי של הספות ופינוי באופן כללי של רהיטים יכול לתת את המענה לבית נקי מלכלוך והתחדשות פינוי ספות על ידי צוות מומחים הוא הדרך הטובה ביותר ליהנות מפינוי חלק ומקצועי בין אם לתרומה ובין אם לאתרי אשפה מורשים .



אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו