טיפים לבחירה של חברה לפינוי דירות

הטיפים של שי לבחירת חברה לפינוי

הבחירה בחברת שירותי פינוי דירות היא חשובה. כדאי כי החברה תהיה מקצועית במיוחד כשיש בה כל כך הרבה בלגן שאינכם מוצאים את הראש והידיים בה.

החיים נעצרים כשאנו עומדים מול דירה כזאת, זו הסיבה למצוא חברה שיודעת את הלוגיסטיקה הנכונה ופועלת באמינות ויעילות. ישם הרבה סוגים של פינוי דירות ואחד מהנפוצים יותר זה שירותי פינוי ירושה. אם אתם מקבלים דירה בירושה ואינכם בדיוק יודעים מה עושים עם התכולה, כדאי כי תפנו לחברות המתמחות בפינוי ירושות, לרוב החברות הללו, יש את המומחיות הדרושה בפינוי מסוג זה ואף יש להן חנויות לממכר יד שנייה או בבעלותן או שהם מוכרים את הציוד לחנויות יד שנייה כמו למשל הרהיטים בהם אינכם מעוניינים, שמגיעים למקומות כמו שוק הפשפשים בו יש הרבה חנויות לחידוש וממכר רהיטים ישנים או עתיקים. כדאי מאוד שתפנו לחברה שהמחירים שלה הוגנים והגיוניים..

לבחור חברה עם צוות מיומן

אין ספק כי הצוות עושה את העבודה של פינוי דירה בדרך יעילה ומהירה, יש לחברות הללו את המכולות המיוחדות שמגיעות לאתרי פסולת מורשים שכל הפסולת היא בעצם מיועדת למחזור. נעים לדעת כי החברות הללו שומרות על איכות הסביבה. גם אם יש לכם חפצים שאתם מעוניינים לזרוק והם במצב טוב, החברה לפינוי דירות, תדאג כי הם יגיעו לאנשים נזקקים ובכך תהיה לכם הרגשה טובה שעשיתם משהו טוב למישהו.. תוכלו במידה ומדובר בפינוי ירושות,  לבצע את הפינוי בתמורה לחפצים שיש להם ערך או שהצוות לפינוי דירה יחליט כי הם אכן שווים משהו. אם תבקשו מהחברה לפינוי דירות להראות לכם תמונות של פינויי דירה שהם ביצעו, תוכלו להבין כי אכן יש לכם עסק עם חברה רצינית. לפעמים האינטרנט נותן לנו המון תשובות, זו כבר לא בעיה היום להקליד שם של חברה ולקב עליה את המידע הנחוץ. יש חברות ידועות יותר ויש פחות אבל חברה כמו שי פינוי דירה היא מבין המובילות בשירותי פינוי דירות בארץ ולכן המקצועיות שלה זה  השקט שלכם…אין ספק כי אתם חייבים לסמוך על צוות פינוי דירה, כי המשימה עבורה ועבורכם היא אינה פשוטה. כשאנשים זרים נכנסים לדירה אתם נמצאים קצת בלחץ כי בכל זאת זרים מפשפשים לכם בדברים, מסדרים, מפנים ומנקים לכם את הדירה וזה מאוד אישי עבור כל אחד מאתנו. כשלצוות פינוי דירה יש שירות טוב ואדיב הכול מתנהל על מי מנוחות. חשוב כי תהיה לכם כימיה עם החברה לפינוי דירות וכך על פי תחושת הבטן שלכם תבינו כי בחרתם בחברה אמינה ומקצועית שבכל פעם שתרצו לפנות את דירתכם יהיה לכם כתובת לאן לפנות שוב.

בדקו את המודעות החברתית  של החברה לפינוי דירות

אם התרשמתם מאתר החברה באינטרנט, תוכלו כבר להבין כי מדובר בחברה רצינית ואמינה. שלב המיון של החפצים בדירה הוא השלב החשוב והקריטי ביותר. עליכם כמובן להיות שם, על מנת שחבר תוכל לשאול אתכם באילו חפצים אתם מעוניינים לשמור לעצמכם ואיזה מהם לזרוק. וודאו כי המודעות החברתית שלהם היא גבוהה, וזה אומר לגבי זריקת הפסולת. אן לחבר יש ציוד כמו מכולות ומשאיות המעבירות את הפסולת לאתרים מורשים בהם ייעשה מחזור הפסולת. כך אתם דואגים לעצמכם שלא תקבלו קנס מהעירייה והפסולת לא תזיק לאיכות הסביבה עליה כולנו שומרים היום בקנאות גדולה. בדקו כי החברה משתמשת לאחר הפינוי בחומרי ניקוי מקצועיים ואיכותיים ושהם יודעים כיצד לנקות את הדירה מכתמים עקשניים מבלי לגרום לרכוש היקר לנו כמו הנכס שלנו לנזק. אם בחרתם חברה כזאת אז  הרווחתם!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו