טיפים חשובים בעת פינוי ירושות

טיפים חשובים של שי לפינוי ירושות

אין אדם שלא חווה מוות של קרוב, הורה או חבר טוב. קשה לנו להתמודד עם המצב והאבל וככל שהזמן עובר אנו תמיד לא מפסיקים להיזכר באותו אדם.

הרגע הקשה לאחר תום הסידורים של הנפטר, זה חלוקת הירושה, ייתכן ונקבל דירה בירושה השייכת לאנשים הכי קרובים אלינו כמו ההורים למשל. ההתמודדות עם הכניסה לדירה הכול כך מוכרת של הורינו וייתכן כי זו הייתה הדירה בה עברנו בה את הילדות שלנו היא קשה מאוד. כשאנו פותחים את הדיר ומתבוננים סביב, איננו יודעים בדיוק מה נעשה עם התכולה, איזה ממנה נשאיר או איזה נמסור או נמכור. כשאנו נזמין צוות פינוי דירה, הם יבינו את המצב ויעזרו לנו במיון החפצים שהוא השלב הכי קריטי בפינוי הדירה. כשמדובר על דירה בירושה שהועברה לכמה יורשים,  יש לכנס את כל היורשים על מנת שיהיו שותפים לגבי ההחלטה של פינוי חפצי הנפטר. ייתכן כי חלק מהיורשים, יהיו מעוניינים לקחת אליהם מזכרות מבית אבא וזה לגיטימי וטבעי לחלוטין. זה קשה להרבה אנשים לראות כיצד התכולה של יקיריהם מפונה, וזה אחד הרגעים הקשים. עדיף כי לפני הפינוי עצמו, תהיו בדירה ותמיינו את החפצים אותם אתם מעוניינים לקחת לעצמכם ואם מדובר בחפצים יקרי ערך דאגו כי הם יהיו אצלכם לפני פינוי הדירה ומיון החפצים.

לבחור חברה מנוסה בפינוי ירושות

 חברה מנוסה של פינוי ירושות היא השלב הראשון. כדאי כי תמצאו חברה בעלת מוניטין וותק בתחום פינוי הירושות כמו שי פינוי דירה שהוא מבין הוותיקים בתחום. החברה מנוסה בתחום פינוי ירושות ומרגישה לליבם של  היורשים. השירות וההתנהלות פה היא חשובה ביותר, לכן תמיד חברה לפינוי ירושות שמבינה לליבם של היורשים תיתן להם יחס אדיב ומסביר פנים. הלוגיסטיקה בפינוי ירושות היא חשובה ויש לבצע את הפינוי ביעילות. פינוי האשפה למקומות המורשים חייבת להתבצע בחברת פינוי ירושות, היות ואינכם מעוניינים לקבל קנסות מיותרים. חוץ מזה לרוב החברות לפינוי ירושות ודירות יש רגישות מיוחדת לגבי איכות הסביבה. החברה לפינוי דירות יודעת היכן לזרוק את הפסולת שתועבר למחזור. כדאי לקבוע פגישת ייעוץ, לפני ביצוע פינוי ירושה על מנת שנדע כי אכן החברה היא מנוסה ואמינה בתחומה. לרוב חברת פינוי ירושות תראה לכם תמונות של פינויי ירושות כך שתמיד תוכלו להתרשם מעבודתה.

לא כדאי למשוך הרבה זמן את הפינוי

היות ופינוי ירושות הינו נושא רגיש,  כדאי כי הוא לא יימשך למשך כמה ימים. החברה לפינוי ירושות מבינה את כאב היורשים ומשתדלת כי הפינוי יעשה במהירות וביעילות רבה. יש חברות פינוי הדוגלות בכך שהאבלים ייכנסו בפעם האחרונה לבית הנפטר על מנת להיפרד ממנו ולו גם באמצעות החפצים המוכרים בביתו שהם גדלו עמם שנים רבות. כדאי לבדוק כי לחברת פינוי ירושות יש את הרישיון המתאים לעסוק בפינוי חוץ מרישיון העסק. תוכלו אף לקבל שמות והמלצות של אנשים שבצעו באמצעותה פינוי ירושות ולקבל מהם חוות דעת. יש להפוך את הדירה לשמישה, ברגע שהוחלט מהיורשים מה לעשות אתה,  אם הדירה תעמוד למכירה או להשכרה יש להכין אותה לכך. חברות פינוי ירושות מפנות, מנקות ומדבירות באופן יסודי את הדירה ואף מבצעים תיקוני צבע או ריענון בצבע בכל הדירה לפני שהיא תעמוד למכירה או שכירות.  גם סוכני הנדל"ן יבדקו את הדירה לפני שהם מציעים אותה לשכירות או למכירה ויביעו את דעתם אם יש צורך בעוד שינוי קטן או שהיא במצב סביר.

 אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו