טיפים לבחירת חברה לפינוי דירות

הטיפים שלנו לבחירת חברה לפינוי דירות

טיפים בחירת חברה לפינוי דירות – בחירה בשכירת שירותי חברה לפינוי דירות היא בחירה צוינת כשאתם עומדים מול דירה שהכאוס שולט בה, עירבוביה וגבב של חפצים בעומס מכביד תנועה ומבט, דירה שבה החים עצורים בסבך חפצים שחלקם תקולים וחלקם מיותרים לגמרי. ישנן סיבות רבות שבשלן פונים לעצת חברה לפינוי דירות ומבקשים את שירותיה, כאשר יורשים דירה או מקבלים אותה על פי ציווי העיזבון- לעיתים הדירה אינה במצב כה נורא אך מול הדרישה לחדשה ולהתקינה למגורים חדשים ניצב שרידי הישן והאדם שגר בה ועתה חסר.

לעיתים מדובר במטלה רגשית קשה מנשוא ושירותי חברה שתבצע מיון הדוק וקפדני ותפריד בין היקר ערך והיקר רגשית למיותר ולכלה שאפשר לפנותו .

במקרה אחר בו רכשתם דירה שגר בה בעבר אספן כפייתי או שהוזנחה שנים- חברת פינוי דירה מקצועית שבידה הציוד היעודי המתאים ובשורתיה כוח האדם שהוכשר למשימה תוכל לחדש את מראה הדירה ולפנות ממנה את הפסולת שהצטברה בין קירותיה במקרה בו אתם רוצים להשמיש ולהשביח חצר או חלל שנצברו בהם גרוטאות ופסולת שונה, או כאשר אפילו מדובר בדירתכם שאת פניה אתם מעונינים לחדש .

 

להלן מספר טיפים שיסייעו לכם לבחור בחברה המתאימה ולהמנע משגיאות:

* כדאי לבחור חברה שיש לכם המלצות וסימוכין לגביה, כדאי שמכמה מקורות, מקור אפשרי אחד הוא ישירות מהחברה עצמה, מה ההתרשמות שלכם מאתר החברה? האם הוא נהיר וקריא? האם הוא מסייע לכם למרות שטרם שכרתם שירותיה?, כדאי לבדוק האם המוניטין של החברה נתמך בשירות לחברות ואנשים רבים, וכמו כן כמה שנים החברה פועלת, מומלץ לבחור בחברה שלה ניסיון של שנים במקצוע זה, חברה שמתקימת לפי אמינותה ואיכות השירות שלה ללקוחותיה.

* כדאי לבקש פגישת יעוץ חינמית עם יועץ מטעם החברה, בפגישה בחלל המיועד לפינוי יוכל איש המקצוע להעריך את היקף העבודה הדרושה, כמות העובדים, משך הזמן, סוג הציוד וכדומה, בהתאם לכך יוכל איש המקצוע להציע לכם הצעת מחיר מתאימה בדיוק לדירתכם.

* לאחר שאיש החברה ייעץ לגבי הפתרון המיטבי לפינוי דירתכם, כדאי לברר מה הציוד שמחזיקה החברה, כמה מכולות לפינוי הפסולת תוכל החברה להעמיד לשירות פינוי דירתכם ביום המיועד, במקרה והדירה נמצאת בקומה גבוהה האם לחברה מנופים, `שרולים` וציוד אחר יעודי שידרש?

* מיהו כוח האדם שהחברה מעסיקה? לעיתים בשלב הפינוי ידרש שלב התחלתי של מיון, המיון יכול לגלות פריטים יקרי ערך כספית ורגשית, לכן כדאי לבחור בחברה שאתם בטוחים בקוד השירות שלה בערכיה ובאמינותה ושקוד זה מונחל גם לעובדיה, כך ובמידה ואכן נמצאו פריטי יקרי מציאות כאלה ואחרים יהיו עובדי החברה רגישים ואמינים מספיק להבחין ולדווח עלהם לכם הבעלים.

* מהו סל הפתרונות שהחברה מציעה, לעיתים לאחר פינוי נדרש גם נקיון יסודי בחומרים חזקים שלא ניתן למצוא בקלות בשווקים, חברה מומחית מחזיקה ברשותה ארסנל מגוון ומקצועני של חומרים המסוגלים לנקות ולחטא חללים שסבלו מהזנחה ופגעי זמן ולהשיב לאחר ניקוי את החלל למצבו הראוי למגורים.

* בבואכם לשכור שירותי חברה לפינוי דירות כדאי שתבדקו עם המשרד לאיכות הסביבה היכן אתרי פינוי הפסולת המורשים, אז לוודא עם החברה להיכן היא נוהגת להשליך את הפסולת מהפינוי, לא היתם רוצים לתמוך בחברה עברינית שמעגלת פינות ואגב כך פוגעת בסביבה של כולנו ומכערת את נוף הקהילה שלנו.

* כדאי לבדוק גם את המודעות החברתית של החברה, האם אגב פעילותה היא מפנה חלק מהציוד שעודו ניתן לפעיל ואינו מקולקל לעמותות תמיכה בנזקקים?

* האם החברה מנוסה בטיפול ובאינטרקציה עם משפחות של נפטרים והאם הצוות שלה מורגל בהתמודדות תוך פינוי עם אגרן כפייתי, אלו חלק מהתסריטים שהחברה צריכה להיות מנוסה בהתמודדות איתם מכיוון שאלו חלק מהמקרים שבעקבותהם שירותיה דרושים.

* כמה גדולה החברה, חברה בפריסה ארצית תוכל לספק ולגבות את מתן שירותיה, לרוב זוהי חברה אמינה ומבוססת שלה מגוון של כלים לטפל בתרחישי פינוי שונים, חברה מקומית מאידך חיה על הקהל המקומי ולכן ההגיון מורה שתתאמץ יותר בסיפוק לקוחותיה המקומים שעליהם לחמה.

* המחיר הוא קרטריון חשוב אך אינו החשוב ביותר, את המחיר עבור השירות כדי לחשב לצד איכות השירות המובטח, יעילותו, זמן הטיפול, האחריות החברתית לסביבה ואחריות קהילתית של תרומת המפונה בעל הערך וכו`. חשוב לפנות לחברה שמחיריה הגיונים בתוך הטווח המקובל ושהאיכות שהיא מציעה נשענת על דגש בכול אחד מהפרמטרים שצוינו.

* גב, חשוב שתקבלו גב ממנהלי החברה כך שגם לאחר קבלת השירות אם לדעתכם נשארו קצוות פתוחים ועבודה שלא הסתימה למרות ההתחיבות, אם בשל אי הבנה ואם בשל התרשלות אחד העובדים- תקבלו גב תומך ושירות מתקן בזריזות וביעילות.

לסיכום, בחירה בחברה הנכונה הוא הצעד הראשון בדרך לדירה מפונה ונקייה. בין אם הצורך הוא בפינוי למטרת ניקיון תקופתי של הדירה ובין אם להכנת הדירה למכירה או השכרה, חברה מקצועית הנותנת את המענה השלם משלב המיון ועד לשלב הניקיון היא החברה הטובה ביותר להשגת דירה מפונה ונקייה בזמן הקצר ביותראל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן