חיטוי מקלטים

שי חיטוי מקלטים 

חיטוי מקלטים – בכל בניין יש מקלט, זאת עובדה, וישנה עוד עובדה והיא- שרוב המקלטים הם עמוסים בציוד וחפצים, מה שהופך את המקלט ללא שמיש כלל וכלל.

מה שנכון לעשות, ואפילו מעוגן בחוק- הוא לשמור על המקלט פנוי וראוי להכיל את מספר הדיירים הגרים בבניין- אך מה עושים כשמהקלט עמוס כמו ברוב המקרים?

אין שום בעיה, שי פינוי דירה הוא הפתרון שלכם לפינוי וחיטוי המקלט- כמו בניינים רבים רבים ברחבי הארץ שנהנו מהשירות הנפלא של שי וצוותו, גם אתם יכולים להנות מהשירות הנפלא של פינוי וחיטוי המקלט שלכם.

כמה חשוב החיטוי בתום הפינוי ואתם בידיים טובות- כי שי והצוות הנהדר יחטאו את המקלט שלכם בצורה מדוקדקת, כל פינה ופינה באשר היא!

צריכים חיטוי מקלטים? שי פינוי דירה!

התשובה הפשוטה לשאלה מה עושים עם מקלט עמוס היא- לפנות אותו! וכמה שיותר מהר. אין טעם להשאיר מקלט עמוס בציוד וחפצים אפילו יום אחד, לצערנו איננו יודעים מה יהיה המצב הבטחוני מחר ומתי נזדקק לשירות המקלט שעומד כך מבולגן בתחתית הבניין.

אנחנו צריכים לסדר אותו ולנקות אותו, וחלה עלינו החובה המוחלטת להיות אחראיים על הביטחון שלנו בעת לחימה.

זאת הסיבה שחייבים לבצע פינוי מקלט, וברוב במקלטים יש צורך בתום הפינוי גם לערוך חיטוי מקלטים וזאת כיוון שמקלטים נוטים לאגור לכלוך וזוהמה רבה במהלך השנים בהם נאגרו חפצים לא רלוונטים.

אבל את המקלט לא צריך לפנות בכוחות עצמכם, וכמובן לא לחטא אותו בכוחות עצמכם.

כשמדובר בפינוי מקלט יש צורך במקצוענים אמיתיים שמיומנים בתחום ויוכלו לבצע זאת עבורכם במקצועיות ובמהירות, ומי מתאים למשימה אם לא שי פינוי דירה בעל הנסיון הרב בחיטוי מקלטים ובפינויים?

פינוי מקלט וחיטוי מקלט

אז בכל הקשור בפינוי מקלט, חיטוי מקלטים וכל שירות הקשור בהכשרת המקלט שלכם, כדאי לכם לפנות אל מומחה בתחום המדובר כמו שי, והוא ישמח לבצע עבורכם את השירותים האלה במקצועיות ובמיומנות.

שי פינוי דירה מיומן עד מאוד בפינוי מקלטים ובחיטויים וכמובן בפינוי של דירות רבות ואפילו במקרים קשים במיוחד, שי כבר ראה הכל.

ולכן, אם אתם זקוקים לפינוי כלשהו בבית שלכם, בעסק שלכם או בכל מבנה אחר- אתם יכולים לסמוך על שי פינוי דירה שיודע לפנות עבורכם את החפצים מכל מקום, וכמובן להשאיר בסופו של דבר מקלט, דירה וכל מבנה אחר- נקי מסודר ועושה חשק שוב להשתמש בו.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו