חוויית שירות שאותה עליכם לחפש בהזמנת שירות פינוי דירות

חווית שירות מעולה אצל שי 

כאשר אתם מזמינים שירות מומחה פינוי דירה, ייתכן שאינכם יודעים למה לצפות. אינכם יודעים מה הם הסטנדרטים של השירות בשוק זה, מי הן החברות הפעילות ומה הן יודעות לספק וכדומה. אם כך הוא אכן המצב, כדאי שתדעו שבשוק הפינוי הישראלי תוכלו למצוא הרבה מאוד חברות קטנות שיבצעו עבורכם את השירות עד תום, אך לא תמיד במסגרת חוויית השירות לה אתם מצפים, ולעומתן חברות מקצועיות שתספקנה לכם את השירות במסגרת חוויית שירות מקצועית, אדיבה ואף יוצאת דופן. חוויית שירות בתחום זה כוללת שורה של אלמנטים שאפשר להזכיר רק את חלקם.

מגיעים בזמן, מבצעים עבודה יסודית ונקייה ומציעים שירותים משלימים

חוויית השירות של פינוי דירות מתחילה בזמן ההגעה של צוות העובדים בדיוק בשעה הנקובה. היא ממשיכה בכך שהצוות מחנה את המכולה במקום מתאים, לא במקום אסור ולא בחניית שכנים. זה נמשך בכך שהצוות מבצע את העבודה בצורה מקצועית, שקטה, רגועה ונקייה. זה ממשיך הלאה בכך שהצוות מקפיד על שמירת שלמות החפצים והמבנה, מבלי לגרום נזק לקירות המבנה והמעלית, ומבלי להטריד את מנוחת השכנים. זה נמשך בסל השירותים הנלווים שמציעה לכם החברה, שירותים כדוגמת מיון חפצים, עיטוף ואריזה, סידור חפצים מחדש, ניקיון יסודי לאחר פינוי, חיטוי מקצועי לאחר פינוי ואפילו שיפוץ ראשוני של הדירה.

מטפלים בחפצים שלכם בצורה הראויה ועל פי החוק

זה מסתיים בכך שאתם מרגישים לכל אורך התהליך שאתם זוכים לראש שקט תמורת כספכם. שאתם יודעים שהחפצים לא יושלכו בפח הזבל השכונתי ברחוב הסמוך, או בגבעה השוממה בכניסה לישוב. שאתם יודעים שחברת הפינוי תוביל את החפצים המפונים ליעדים מורשים בלבד, יעדים כמו ארגוני צדקה, מפעלי מיחזור או אתרים מורשים להטמנת פסולת. שאתם יודעים שהחברה תוכל להתמודד עם כל אתגר פינוי שהיא תיתקל בו, ושאתם יודעים שמדובר בחברה מקצועית המתמחה לא רק בתחום של פינוי דירות אלא בכל סוגי הפינוי לכל מגזרי המשק. או אז, תוכלו לדעת שאתם זוכים לחוויית שירות ראויה, ועל אף שלא כל החברות מציעות את חוויית השירות הזאת, בהחלט תוכלו למצוא חברה אחת או שתיים שכן.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו