חברה שמפנה אנטנות

חברה שמפנה אנטנות היא אחד מפועליה של חברה הידועה בשם חברת פינוי 

עיקר עיסוקה של חברת פינוי הוא בהענקת מארז שרותים מלא לרשות כל מן דהוא, המעוניין והנזקק בשעת פינוי דירה- בפינוי שארית התכולה המיותרת לאתרי פסולת, בשינוע תכולתו החוצה מהנכס המפונה, ולעתים גם בהעתקתו למקום אחר בנגוד לאלטרנטיבות האחרות הקיימות לפינוי, חברה לפינוי ובפרט גם חברה שמפנה אנטנות מעניקות שרות ייחודי במספר פרמטרים .

חברת פינוי היא סוכן מקצועי למקרים מיוחדים, בהם הפינוי חיב להתבצע מתוך דחיפות, תוך פינוי מלא – של התכולה ושל הפסולת, בחסכון עצום של זמן ועלויות, ומתוך רגישות מירבית לסיטואציה שנוצרה אז באילו מקרים מדובר?

מקרי פינוי שונים

שערו בנפשכם את המתרחש במהלך הודעה מאושרת על קידום – לקנדה .

מי מכם לא מאושר מחד – ודאוג מאידך? האם להעביר את ציוד החשמל, שגם כך עובד על מתח אחר, לחו"ל? האם לא להכנס לאחת מהדירות בוונקובר- שגם כך רובן מרוהטות לעילא ולעילא, או להיסחב עם הספות מאיקאה והכורסה של הדודה מראשון לציון עד וונקובר? האם להסחב עם המחברות מהתיכון וקלסרי התואר הראשון? רוב האנשים בוחר בצדק ובחוכמה להותיר ברשותו ולשנע את החפצים האישיים והחשובים: מחשב, בגוד בסיסי, מסמכים אישיים והעתקיהם, ובאם יש – גם הציוד ההכרחי לילדים

כל השאר- מפוזר: מנצלים את ההזדמנות להפטר מחפצים, רכוש וציוד מיותרים שכבר נצברו בעשרים – שלושים השנה הראשונות, ובמעברים בין הבית לצבא, הצבא למעונות, המעונות לדירת השותפים, ומהם לדירה המשותפת עם בן או בת הזוג. החפצים המיותרים מפוזרים בין אתרי האשפה, בני המשפחה, ועמותות וגמ"חים. האם זוהי העת, כאן עתה ועכשיו, להוסיף על הדאגה למציאת מוסדות חנוך לילדים, עבודה לבן או בת הזוג, והדאגה לעבודה החדשה של המקודם – ולהוסיף גם את הטירדה הכרוכה בהזמנת בעלי המקצוע השונים לשם הפינוי והשינוע?

מאידך- חישבו על מקרה בו קרוב משפחה קרוב ויקר נפטר. את תכולת דירתו יש לפנות בין היורשים והזכאים החוקיים השונים, את הפסולת יש לפנות לאתרי האשפה, ואת הדירה המרוקנת יש להעביר – או לבן משפחה אחר, או להשיב לבעליה המשכירים החוקיים, לצורך העברתה להשכרה חדשה. האם גם כאן, כך, בין דמעות ההלם לדמעות הלוויה, בין השבעה והארוח, הבורקס וההספד, צריכים בני המשפחה להטריד את עצמם בכל הפרודצורות ההכרחיות לשם הפינוי?

יתרונות הפינוי והשינוע אצל מומחה פינוי דירה

ללא חברת פינוי, יכלול הפינוי פניה למספר רב של בעלי מקצוע, כולם שמחים ומאושרים על ההזדמנות שנקרתה בדרכם לנצל את לחץ ודחיפות המשפחה ולהעלות את התעריף, הופכים את ההוצאה לגבוהה לאין שיעור מזו שמתבצעת כיום דרך חברת הפינוי .

הפניה לבעליו המקצוע היא גם נסיון נואל שנדון מראש לכשלון לתאם בין כולם: אין סכוי אמיתי לביצוע מדויק ולתאום מלא, והמחיר, מעבר לעלות הכלכלית, הוא ב`מריחת` זמן היסטרית חברת הפינוי מעניקה את מארז השרות המלא, ומארז זה גמיש בהתאם לצרכיו האמיתיים והמלאים של הלקוח .

לעתים את המיון מבצעת חברת הפינוי עצמה עבור בני המשפחה האבלים, לעתים החברה מסייעת ומייעצת במיון ובסינון, ולעתים למשל ברילוקיישן בוחרים בני המשפחה לנבור ולברור את מעוט החפצים שיקחו איתם לאחר מכן מסייעת החברה באריזה מלאה של כלל הציוד, הרכוש והחפצים:

ביגוד, מצעים ומגבות – בשקיות, שקיות ואקים, שקים, ועוד; קרטונים וארגזים מסוגים וגדלים שונים – בהתאם לצורך – מסמכים, קלסרים, ספרים, כלי סניטציה, ועוד .

ניירות עטיפה, ניירות בידוד, גלילי פצפצים- נייר בועות להגנה על חפצים שבירים – את כל החומרים ועבודת האריזה עצמה מספקת החברה פינוי מלא גם דורש פינוי של כלל הריהוט .

לשם כך מפורקים ארונות הקיר, ארונות הבגדים, ספריות, מכתבות, ועוד גם לדירות וכמובן גם לבתים פרטיים – יש ציוד רב מאוחסן ומותקן גם בגג, המשותף או האישי .

במקרה כזה נדרשת אמנם חברת הפינוי להפוך לכדי חברה שמפנה אנטנות בתור חברה שמפנה אנטנות מבצעת החברה פינוי כולל: פירוק פרגולות מסוגים שונים – פרגולות ממתכת או פרגולות מעץ, ריהוט גינה ומחצלות ברזנט; עוד יודעת לפרק החברה גם את דודי השמש או החשמל- באם מוצבים משום מה על הגג, ואת הקולטים הסולאריים מהסוגים השונים .

וכמובן – חברה שמפנה אנטנות תדע גם לפרק את כל סוגי האנטנות, הצלחות, המחסנים הנייחים או המחסנים הניידים, וכדומה

עוד במסגרת עבודות הפירוק יודעת חברת הפינוי גם לפרק מחיצות גבס או קירות בטן שהוקמו ושיש להסירם, וכל זאת כאמור גם מעבר לידע וליכולת לדאוג לפינוי כל שאר הציוד, הרכוש, הזיווד, והחפצים. במידה ולא תהא גישה ישירה בין הגג למעלית, או גישה נוחה מפלס הגג לבין מפלס הבית וממנו למעלית, או שהמעלית והמדרגות צרים או לולייניים מדי מלהכיל את ממדי הציוד לפינוי, ייעשה שימוש במשאית עם מנוף – שתפנה את הציוד כולו, לאחר שיארז בידי המומחים של חברת הפינוי כראוי ובביטחה מלאה, ישירות לתוך מכולות פינוי שיוצבו במקום מבעוד מועד.

לאחר מכן משנעת החברה את החפצים ליעדם: ברילוקיישן לחו"ל – למכולה המיועדת; ברילוקיישן בארץ – למגורי היעד החדש; במקרה פטירה – מפזרת את כלל התכולה והכבודה בין היורשים השונים; עוד מפזרת החברה גם את יתרת התכולה, השארית והג`אנק- לאתרי האשפה השונים: גזם – לאתרים המורשים מטעם המועצה המקומית והמשרד לאכות הסביבה, ציוד חשמלי – למקום שני, וכך הלאה. לאחר סוגי הפינוי השונים

דואגים בחברת הפינוי לבצע את כל עבודות השיפוץ והתיקון הדרושות לצורך השבת החזות והניראות והבית כולו למצבו הקודם- לפי הוראות וצרכי בני המשפחה המפנים, ובכלל זאת נכללות גם עבודות נקיון מסוגים שונים, סיוד, טיוח וצביעה של הבית כולו- גם צביעה חיצונית, והדברה למשל .

מארז השרותים כולו- גמיש בהתאם לצרכים ולרצונות המשפחה המתפנה עתה שערו בנפשכם כמה היה עולה לפנות לכל בעל מקצוע לחוד, במקום לרכז את הכל בחברה מקצועית אחת .

היכנסו כעת לאתר, צרו קשר לקראת הפינוי הבא עליכם לטובה!

לסיכום, גם אם נדמה לכם שאתם יכולים לבצע את פינוי האנטנות בעצמכם ויש לכם את הכלים הדרושים, אין טעם להסתכן .

פינוי אנטנות היא לא משימה פשוטה והיא דורשת משנה זהירות, כלים וידע הן בפינוי והן בהובלה של האנטנות אל אתרי אשפה מורשים על ידי צוות מומחים בפינוי ניתן לבצע את הפעולה בראש שקט וליהנות מגגות ללא אנטנות וללא סיכונים .
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו