חברה מומלצת לפינוי דירות

אנחנו חברה מומלצת לפינוי דירות 

סביבת המגורים שלכם עמוסה בפריטי תכולה ישנים שאינם נחוצים לכם עוד? מחפשים אחר חברת מקצועית ומנוסה לפינוי דירות? בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע כללי על צוות שי פינוי דירה- חברה מומלצת (באחריות!) לפינוי דירות בכל רחבי הארץ.

פינוי דירות הינה הגדרה כללית למגוון רחב של שירותי פינוי מקצועיים המוצעים לכם על ידי צוות שי פינוי דירה בניהולו של שי גולד, קבלן פינוי מוסמך העוסק ומתמחה בענף הפינוי כבר למעלה מ-30 שנה. עבודות הפינוי המיושמות על ידי צוותי הפינוי של שי, מיועדים ומותאמים לכל מטרת פינוי נדרשת, החל מפינוי תכולה ישנה משטח הבית או הדירה, דרך פינוי משרדים, חנויות, מקלטים ומחסנים ועד לשירותי פינוי מיוחדים כגון: פינוי דירות ובתים לאחר שריפה או הצפה, פינוי דירות בגובה באמצעות מנוף ועוד מגוון רחב של שירותי פינוי המאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם להיפטר אחת ולתמיד מכל פריטי התכולה הישנים ולהכניס ארגון וסדר לסביבת המגורים.

מה הופך את שי פינוי דירה להיות חברה מומלצת לפינוי דירות?

צוות שי פינוי דירה נחשב לצוות הפינוי המקצועי והמוביל ביותר בישראל ממספר סיבות:

  1. הניסיון שעושה את ההבדל – הצוות מנוהל על ידי קבלן פינוי בכיר ומנוסה עם וותק מקצועי של למעלה מ-30 שנה, כאשר כל אנשי הצוות הינם אנשי פינוי מיומנים ומנוסים שמאחוריהם מאות הליכי פינוי שונים.
  2. ההיכרות המקצועית עם כל אתגרי הפינוי השונים – שירותי הפינוי המוצעים לכם ב-שי פינוי דירה כוללים את כל סוגי ומטרות הפינוי האפשריות, לרבות, עבודות פינוי קלות ועבודות פינוי מורכבות המצריכות תכנון מוקפד של שלבי הפינוי.
  3. מערכות הציוד המתקדמות- צוות שי פינוי דירה מחזיק במערכות ציוד מתקדמות המאפשרות לאנשי הצוות לבצע כל עבודת פינוי על הצד המהיר, היעיל, היסודי והמקצועי ביותר.
  4. המוניטין אותה רכש הצוות מאלפי לקוחות לאורך השנים – כל לקוח של שי פינוי דירה זוכה ליחס אישי וליווי מקצועי לאורך כל שלבי הפינוי, דבר ההופך בסופו של דבר כל לקוח מרוצה ללקוח הממליץ רק על אנשי הפינוי של שי.

 אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן