חברה מומלצת לפינוי אגרנות כפייתית ופסולת מבתים

שי פינוי דירה חברה מומלצת לפינוי אגרנות 

סובלים מתופעת האגרנות הכפייתית ורוצים לבצע שינוי של 180 מעלות בחייכם? אחד מבני משפחתכם הינו אגרן כפייתי ואתם מחפשים אחר שירותי חברה המתמחה בפינוי תכולת אגרנות? רוצים להכיר מקרוב את כל השירותים המקצועיים המוענקים לכם על ידי המומחים לפינוי דירות בישראל? הגעתם למקום הנכון, אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מתמחים בכל סוגי הפינוי האפשריים, לרבות, פינוי דירות השייכות לאגרנים כפייתיים.

מהי אגרנות כפייתית?

תופעת האגרנות כפייתית הינה תופעה הגורמת לאנשים הסובלים ממנה לאסוף ולאגור בשטח דירתם מגוון נרחב של פריטים וחפצים חסרי שימוש או ערך. הסובלים מהבעיה ידועים כבעלי הפרעת אישיות אובססיבית המוכרת בתחום הפרעות הנפש כ-OCD, הבאה לידי ביטוי באגירת חפצים ופריטי תכולה ללא כל מטרה. אנחנו ב-"שי פינוי דירה" נחשפנו לעשרות רבות של מקרי אגרנות כפייתית ברמות משתנות ובהיקפים שונים, ובין היתר נחשפנו לדירות אשר הכילו מאות בקבוקי שתייה מפלסטיק ושקיות ניילון, דירות בהן הופיעו ערימות של קופסאות שימורים ושאריות מזון, דירות אגרנות בהן נמצאו אלפי מוצרי חשמל מקולקלים,דירות של אגרני פריטי ביגוד וקופסאות נעליים, ועוד מגוון נרחב של מקרי אגרנות.

שירותי פינוי אגרנות כפייתית ופסולת מבתים

בשנים האחרונות, ענף פינוי הדירות הולך וצובר תאוצה והוא תופס את מקומו ברשימת נותני השירות המקצועיים במדינת ישראל. אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מובילים את הענף מזה למעלה מ-20 שנה, ולאורך כל השנים מקפידים לייעל ולשכלל את הליך הפינוי המיושם על ידינו, הן באמצעות רכישת ציוד מקצועי, והן באמצעות פיתוח שיטות העבודה.

לאורך השנים, אנחנו ב-"שי פינוי דירה" התמודדנו עם לא מעט מקרים של דירות השייכות לאגרנים כפייתיים, ובכל המקרים, הצלחנו להעניק למזמיני השירות מרחב ראוי למגורים באמצעות דירה נקייה, מסודרת ומאורגנת, או בקיצור, מאגרנות לדירה מאורגנת!

הליך פינוי תכולת אגרנות כפייתית המיושם על ידינו, מתחיל בהוצאת הפסולת משטח הדירה, ובמיון ערימות המוצרים המונחים בדירה. לאחר מכן, אנו מבצעים את הליך הפינוי בפועל בעזרת הציוד המתקדם העומד לרשותנו, ולסיום, לאחר הוצאת כלל הפריטים והתכולה המיועדת לפינוי, אנחנו ב-"שי פינוי דירה", מאפשרים למזמין השירות ליהנות מהיצע נרחב של שירותי סדר, ארגון וניקיון בשטח הדירה.

שירותי הניקיון שלנו בגמר עבודות הפינוי כוללים בין היתר:

סיוד קירות והעלמת תחלואים משטח קירות הדירה (רקבון, פטרת הקיר, סימני רטיבות, קילוף וכדומה),

ניקיון ושטיפה יסודית של כל שטח הדירה,

חיטוי חדרי אמבט, כיורים, אסלות, קרמיקה וכדומה,

טיפול בתחלואים שונים המופיעים בשטח הדירה,

פירוק ארונות קיר וארונות מטבח ישנים,

החלפת בלאי ושירותי תיקונים קלים בשטח הדירה,

שירותי הדברה

ועוד.

בכל הליך פינוי אגרנות כפייתית, אנו מקפידים לבצע התאמה בין צרכי הפינוי ודרישות הלקוח לבין מצב הדירה בפועל. אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מקפידים לתכנן היטב את הליך הפינוי תכולת האגרנות, הנחשב לאחד ממקרי הפינוי המורכבים והמאתגרים ביותר.

הידע המקצועי שלנו בשילוב הציוד הפונקציונאלי העומד לרשותנו, מבטיח גם לכם הליך פינוי מהיר, יעיל, בטיחותי ומקצועי בכל קנה מידה.

שירותי הפינוי המקצועיים שלנו בתחום האגרנות הכפייתית, המיועדים לכל אחד ואחת מכם הסובל מתופעת האגרנות הכפייתית בכל רמה. כמו כן, השירות מיועד לבני משפחותיהם של הסובלים מהבעיה, או לדיירים המתגוררים בסמיכות לאותו אגרן, וכפועל יוצא מכך, הם נאלצים לחיות בסביבת מגורים לא היגיינית ומצחינה.

בכל המקרים, פינוי תכולת אגרנות כפייתית מתבצע רק לאחר אישורו של האגרן לביצוע הליך הפינוי בדירתו, ורק בהסכמתו. במקרים חריגים, הליך הפינוי מתבצע לאחר שרשויות הרווחה הוציאו צו משפטי המחייב את דיירי המקום לפנות משטח דירתם את אותם פריטי תכולת אגרנות, וזאת בשל החשש באיסוף יתר יגרום להופעת תחלואים ומפגעים סביבתיים שיהיה קשה להדביר או להרחיק משטח המבנה.

במידה וגם אתם מחפשים אחר צוות פינוי מקצועי המתמחה בפינוי תכולת אגרנות, אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מאפשרים לכם ליהנות מכל היתרונות המקצועיים הבאים:

"שי פינוי דירה"- בגלל הציוד המתקדם

לרשותנו, ציוד פינוי מקצועי ומתקדם, המאפשר לנו לבצע כל פעולת פינוי (מורכבת ככל שתהיה) על הצד המקצועי הטוב ביותר. רשימת הציוד המקיפה שלנו כוללת בין היתר: מכולות פסולת ואיסוף בגדלים שונים, מנופי זרוע וליפטים, משאיות ורכבי פינוי, ציוד אריזה מקצועי, ציוד מיגון וציוד בטיחות ועוד.

"שי פינוי דירה"- בגלל שיטת העבודה המתקדמת

אנחנו ב-"שי פינוי דירה", מבצעים כל הליך פינוי כזה או אחר באמצעות תכנית פינוי אותה אנו מכינים מראש, והיא מקיפה את כל שלבי הפינוי מראשיתו ועד לסופו המוצלח. שיטת העבודה הייחודית שלנו כוללת בין היתר את השלבים הבאים: שלב  מיון התכולה המקדים במסגרתו אנו ממיינים את התכולה המיועדת לפינוי על פי קטגוריות מוצר כאלו ואחרות, שלב הפינוי התכולה משטח הדירה, שלב הובלת הפסולת והתכולה המפונה אל אתרי הפסולת והמחזור המורשים לכך על פי חוק, שלב השירותים הנלווים המוענקים לכם בגמר הליך הפינוי.

"שי פינוי דירה"- בגלל שירותי הניקיון הנלווים

עם סיומו של הליך פינוי דירות אגרנות, אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מאפשרים למזמיני השירות, ליהנות מהיצע מגוון של עבודות חיטוי וניקיון הנערכות בתוך שטח הדירה. לצורך ביצוע עבודות הניקיון, אנחנו ב-"שי פינוי דירה" נעזרים בחומרי הניקוי וחומרי החיטוי האיכותיים ביותר. חומרי הניקוי המוחזקים על ידינו ברמה השוטפת כוללים בין היתר: תרסיסי קצף להסרת כתמים קשים, אקונומיקה מרוכזת, חומרים פעילים הממיסים אבנית, חומרי חיטוי חזקים במיוחד לחדרי האמבט והשירותים, חומרי ניקוי המיועדים למשטחי שיש ועוד.

"שי פינוי דירה"- בגלל הניסיון הרב תחומי של אנשי הצוות

צוות הפינוי הפועל מטעם "שי פינוי דירה", מורכב מאנשי צוות מקצועיים, מנוסים ומיומנים, העוסקים בתחומי הפינוי השונים מזה שנים רבות. כל אחד ואחד מאנשי הצוות שלנו מחזיק ברשותו תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, דבר המעיד על יושרם המקצועי של כל אחד ואחד מאנשי הצוות שלנו.

"שי פינוי דירה"- בגלל היכולות המקצועיות שלנו!

אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מאפשרים לכם ליהנות מידע מקצועי מורחב בכל תחומי הפינוי האפשריים, לרבות, פינוי אגרנות כפייתית ופסולת משטח הדירה. היכולות המקצועיות הגבוהות שלנו, מאפשרות לנו להתמודד עם כל אתגר מקצועי הניצב בפנינו.

כלל היתרונות המקצועיים המופיעים לעיל, מבטיחים לכל אחד ואחת מכם את השירות המקצועי, האיכותי, המהיר, היעיל והבטוח, בכל הקשור לפינוי אגרנות כפייתית.

פינוי פסולת מבתים

במקביל לשירותי פינוי אגרנות כפייתית, אנחנו ב-"שי פינוי דירה", מאפשרים לכם ליהנות גם משירותי פינוי פסולת מבתים. שירות זה מיועד גם לאנשים הסובלים מאגרנות כפייתית וגם לאנשים המעוניינים לסלק מצבורי פסולת משטח הדירות.

מצבורי פסולת בשטח הדירה יכולים להיערם כתוצאה מהסיבות הבאות: סיום הליכי שיפוץ בתוך שטח הדירה, דירה ישנה אשר הייתה שייכת לדיירים שלא הקפידו על ניקיון הדירה לאורך זמן, גידול חיות מחמד בתוך דירות ישנות ללא שמירה על כללי היגיינה, דירות אשר היו סגורות שנים רבות ועוד.

שירותי פינוי הפסולת משטח הדירה מתבצעים על ידינו במהירות המרבית, וזאת על מנת למנוע התפרצות של תחלואים ומפגעים סביבתיים בשטח הדירה והמבנה בו היא ממוקמת.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן