הנהלים שלנו לפינוי דירה

נהלים לפינוי דירה

הנהלים שלנו לפינוי דירה – אנחנו ב- שי פינוי דירה, עוסקים ומתמחים במלאכת פינוי דירות כבר למעלה מ-25 שנה, ולאורך כל השנים פיתחנו שיטת עבודה ייחודית המותאמת באופן פרטני למטרות הפינוי וצרכי הלקוח. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב על הנהלים שלנו בפינוי דירה.

מסמך  התקשרות

לאחר יצירת קשר ראשוני עימנו, אנו ב-שי פינוי דירה, דואגים להגיע באופן פיזי לשטח הדירה המיועדת לפינוי, וזאת לצרכי התרשמות מקצועית מהיקף התכולה המיועדת לפינוי. במעמד הפגישה, אנו מספקים שירותי ייעוץ ותכנון לצרכי ביצוע העבודה ומגבשים תכנית עבודה מוסדרת שמטרתה קיום הליך פינוי מהיר, מקצועי ובטיחותי. במקביל, אנו חותמים ומחתימים את מזמין השירות על מסמך התקשרות סטנדרטי המעגן בתוכו את כל התנאים השונים הנדרשים לצורך ביצוע מלאכת הפינוי.

 

אופן פעולת הפינוי

כצוות פינוי מוביל בתחומו, אנחנו ב-שי פינוי דירה, מחזיקים ברשותנו את כל מערכות הציוד הנדרשות לצרכי ביצוע עבודות הפינוי על הצד המקצועי והבטיחותי ביותר. אופן פעולת הפינוי המיושם על ידינו כולל בין היתר: מיון מקדים של פריטי התכולה הנדרשים לפינוי, העברת תכולת הפינוי למכולות פינוי המוצבות מחוץ לשטח הדירה וכל פעולה נוספת הנחוצה לצרכי הפינוי, לרבות, פירוק ארונות ומערכות ריהוט וכדומה.

השלכת פסולת בהתאם לחוקי העזר באזור מגוריכם

לאחר שהוצאנו את כל תכולת הפינוי משטח הדירה אל מכולות הפינוי, אנו דואגים להעברתה של תכולת הפינוי אל אתרי פסולת ומחזור מורשים וזאת בהתאם לחוקי העזר המונהגים באזור מגוריכם.

 

ניקיון דירות לאחר פינוי

בהתאם להיקף השירותים אותם שכר מזמין השירות, אנו מספקים גם שירותי ניקוין וחיטוי בשטח הדירה לאחר פינוי התכולה המיותרת. במסגרת שירותי הניקיון והחיטוי אנו מספקים שירותי ניקיון יסודי בשטח הדירה הכולל בין היתר חיטוי חדרי אמבט ושירותים, חיטוי כיורים, שטיפה יסודית של שטח הדירה, שירותי תיקון קלים לבלאי המצוי בשטח הדירה, שירותי סיוד וצביעת קירות במידת הצורך ושירותים נוספים בהתאם למצבה התחזוקתי של הדירה לאחר פינוי.

לפרטים נוספים על נהלי העבודה שלנו, פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום פינוי דירות ותכולה, אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר טלפוני, חייגו: 072-3969404

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו