הנהלים שלנו לפינוי דירה אחרי שריפה

נהלים לפינוי דירה אחרי שריפה

הנהלים שלנו לפינוי דירה אחרי שריפה – כצוות פינוי מוביל בתחומו, אנחנו ב- שי פינוי דירה מחזיקים בניסיון רב שנים גם בביצוע עבודות פינוי מורכבות כגון: פינוי דירה אחרי שריפה. לאורך 25 שנות פעילותנו בענף הפינוי, ביצענו עשרות פעולות פינוי דירה אחרי שריפה, כאשר הניסיון העומד לרשותנו מאפשר לנו לפעול בהתאם לנוהלי עבודה קפדניים. להלן מידע עם הנהלים שלנו בפינוי דירה אחרי שריפה.

קבלת מידע אודות מצבה התחזוקתי של הדירה

שירותי הפינוי המוצעים על ידינו לבעלי דירות אשר נפגעו מלהבות האש, מתאפשרים אך ורק לאחר אישור עקרוני של כוחות הכיבוי וההצלה בכל הנוגע לכניסה לשטח הדירה. ברוב המקרים, אנו ב-שי פינוי דירה דואגים להשגת אישור זה לצורך ביצוע עבודות הפינוי, כאשר אנו דואגים להתעדכן אל מול כוחות הכיבוי וההצלה בכל הנוגע למצבה התחזוקתי של הדירה.

פינוי בטיחותי

לאחר קבלת מידע אודות מצבה התחזוקתי של הדירה אשר נפגעה מלהבות האש, ולאחר השגת אישור עקרוני לתחילת עבודות הפינוי משטח הדירה, אנו ב-שי פינוי דירה, דואגים לצייד את צוותי העבודה שלנו במערכות ציוד מתקדמות המיועדות לצרכי פינוי דירה אחרי שריפה הכוללות בין היתר גם חליפות מגן וציוד בטיחותי נוסף. כמו כן, אנו דואגים לתחם את שטחי העבודה בהם אנו פועלים ודואגים לתלות שלטי אזהרה לצורך מניעת מעבר וכניסה של עוברי אורח.

פינוי דירה אחרי שריפה – שלבי העבודה

  1. תיחום שטח העבודה
  2. תליית שלטי אזהרה באזור העבודות
  3. הצבת מכולות פינוי בצמוד (ככל הניתן) לדירה
  4. העברת שרוולי פלסטיק מפתחי הכניסה לדירה אל מכולת הפינוי –שרוולים אלו משמשים אותנו לצורך פינוי בטיחותי של פריטי התכולה ישירות מהדירה אל מכולת הפינוי
  5. פינוי פחם ואפר באמצעות שקי יוטה עמידים וחזקים במיוחד

 

שירותים נלווים לאחר פינוי דירה אחרי שריפה

לאחר השלמת מלאכת הפינוי והוצאה משטח הדירה של כל פריטי התכולה אשר נפגעו מלהבות האש, אנו מספקים ללקוחותינו מגוון רחב של שירותים נלווים כגון: סיוד קירות לאחר שריפה (כולל צבע), פירוק ארונות קיר וארונות מטבח, חיטוי משטחים המיועדים לשימוש חוזר, פירוק תריסים, חלונות וכדומה, שירותי ניקיון יסודיים המאפשרים כניסה מחודשת לשטח הדירה ושירותים נוספים בהתאם למצבה התחזוקתי של הדירה אחרי שריפה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו