הנהלים שלנו לפינוי בתים מוזנחים

נהלים לפינוי בתים מוזנחים

רכשתם דירת מגורים ישנה ומוזנחת? מעוניינים בשירותי פינוי בתים מוזנחים העמוסים בפריטי תכולה מיותרת? אצלנו ב– שי פינוי דירה, צוות הפינוי המוביל ביותר בישראל, תוכלו ליהנות מהתמחות מקצועית בכל הנוגע לביצוע עבודות פינוי בשטח דירות ובתים מוזנחים. להלן מידע על הנהלים שלנו לפינוי בתים מוזנחים.

 הזמנת השירות

אנחנו ב-שי פינוי דירה, דואגים לבקר באופן פיזי בכל דירה/בית בו אנו עתידים לבצע את עבודות הפינוי, וזאת לצרכי התרשמות כללית מהיקף פריטי התכולה המיועדים לצרכי פינוי, תכנון שלבי העבודה וחתימה על מסמך התקשרות בינינו לבין מזמין השירות.

מיון פריטי תכולה

בתים מוזנחים או דירות ישנות, מתאפיינות בין היתר בעומס יתר של פריטי תכולה ישנים שבחלקם אינם מיועדים לשימוש חוזר או נוסף. לפיכך, אנחנו ב-שי פינוי דירות, מתחילים את מלאכת הפינוי בהליך מקדים של מיון פריטי התכולה, כאשר כל פריטי התכולה המיועדים לפינוי מסומנים על ידינו באמצעות מדבקות או כל אמצעי סימון אחר.

העברת פריטי תכולה מיותרים ופסולת למכולת פינוי

לאחר שדאגנו לסמן את פריטי התכולה המיועדים לפינוי משטח הדירה המוזנחת, אנו מתחילים למעשה במלאכת הפינוי עצמה ודואגים לפנות את כל פריטי התכולה המיותרים למכולת פינוי אותה אנו מציבים מחוץ לשטח הדירה. במקביל, אנו דואגים לפנות משטח הדירה/בית כל פסולת המצויה בו, לרבות, פסולת אגרנות. מלאכת הפינוי בשלב זה מיושמת על ידי צוותי העבודה המנוסים והמיומנים שלנו הנעזרים במערכות ציוד פונקציונאליות המבטיחות הליך פינוי מהיר, יסודי ובטיחותי מעל הכול.

 ניקיון בתים מוזנחים

לאחר הוצאת פסולת ותכולה מיותרת משטח הדירה, אנו מספקים שירותי ניקוי כללים בשטח הדירה ומאפשרים למזמיני השירות ליהנות ממגוון רחב של שירותים נלווים בתשלום נוסף (בהתאם למצבה התחזוקתי של הדירה). שירותים אלו כוללים בין היתר: סיוד וצביעת קירות, חיטוי כיורים,משטחים וחדרי רחצה ושירותים, פירוק ארונות קיר וארונות מטבח ישנים, חיטוי יסודי של משטחי הריצוף בשטח הדירה, תיקוני בלאי קלים במתקני הדירה ושירותי הדברה להרחקת מכרסמים ומזיקים משטח הדירה. חשוב לציין שמקרים מסוימים (בהתאם למצבה התחזוקתי של הדירה), אנו דואגים לבצע את מלאכת החיטוי וההדברה לפני פעולות הפינוי עצמן.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו