המרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים – כל השירותים

כל השירותי של המרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים

המרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים הוקם ונוסד על מנת לסייע לאנשים המתמודדים עם תופעת האגרנות הכפייתית ועל מנת לתמוך בבני משפחותיהם. בשורות הבאות נציג בפניכם את השירותים העיקריים המוצעים לכם במרכז.

אדם מסוים הסובל ומתמודד עם תופעת האגרנות הכפייתית, נוהג להסוות ככל הניתן את דחפיו האובססיביים לפעולת האגרנות, ולכן, ברוב המקרים, אגרנים כפייתיים מעדיפים לנתק את קשריהם עם האנשים הקרובים אליהם (בני משפחה, חברים, מכרים וכדומה). הניתוק ההולך וגובר של האגרן הכפייתי מסביבתו הקרובה, נועד בין היתר על מנת לאפשר לאותו אגרן כפייתי להמשיך ולעסוק בפעולות האגירה האובססיביות מבלי שיעבירו עליו ביקורת ו/או לחץ סביבתי בכל הנוגע לאורח חייו. לפיכך, לסביבתו הקרובה של האגרן הכפייתי, נחוץ סיוע חיצוני באמצעות אנשי מקצוע העוסקים ומתמחים בדרכי הטיפול השונות בבעיה.

המרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים – שירותים נבחרים

מרכז הסיוע לאגרנים כפייתים הוקם ונוסד על מנת לסייע לכלל האנשים המתמודדים עם בעיית האגרנות הכפייתית ועל מנת לתמוך וללוות את בני משפחותיהם בהתמודדות היומיומית עם הבעיה. שירותי המרכז מותאמים לכל אחד ואחת מביניכם המתמודד וסובל מתופעת האגרנות הכפייתית באופן ישיר או עקיף, כאשר בין יתר שירותי המרכז תוכלו למצוא:

  • מתן שירותי ייעוץ בכל הנוגע למסגרות טיפוליות מקצועיות העוסקות בהתמודדות עם תופעת האגרנות, לרבות, טיפול פסיכולוגי
  • ליווי אישי של בני המשפחה הקרובים בכל הנוגע לאופן בו יש לשכנע את האגרן הכפייתי בביצוע עבודות פינוי תכולת אגרנות
  • שירותי פינוי מקצועיים בדירות אגרנות ובכל מקום אחר אליו האגרן הכפייתי אוסף ואוגר את תכולת האגרנות.

פינוי דירות אגרנות – מה זה בכלל?

פינוי דירות אגרנות היא למעשה פעולת פינוי מקצועית של כל תכולת האגרנות אותה אסף ואגר האגרן הכפייתי בסביבת המגורים ו/או בכל מקום אחר. פעולה זו מיושמת על ידי צוותי פינוי מנוסים ומיומנים המתמחים בביצוע עבודות פינוי דירות אגרנות והיא נועדה לצרכי פינוי של כל פריטי האגרנות המיותרים ולצרכי ניקיון וארגון מחדש של סביבת המגורים. שירות זה ניתן ליישום אך ורק במסגרת הסכמתו המפורשת של האגרן הכפייתי ו/או במקרים בהם קיים צו בית משפט.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו