המלצה על חברה שמפנה אגרנות כפייתית מדירות

מתעניינים בפינוי דירת אגרנות? מחפשים אחר חברה העוסקת בפינוי תכולת אגרנות כפייתית מדירות? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם על תהליכי פינוי דירות אגרנות ועל הדרך הנכונה לבחירת חברה המתמחה בתהליך פינוי מקצועי של דירת אגרנות.

פינוי דירות אגרנות – מדוע הוא הכרחי?

אגרנות כפייתית בסביבת המגורים באה לידי ביטוי בעמוס יתר של פריטי תכולה בתוך שטח הבית או הדירה, דבר המשפיע במידה ניכרת על היכולת לתחזק בצורה נאותה את סביבת המגורים. בנוסף, עומס היתר של פריטי התכולה עשוי להוביל לתחלואה עקב הופעת כתמי פטרת ועובש בקירות הדירה, ריחות טחב וריחות לא נעימים נוספים העולים משטח הדירה. מעבר לכל אלו, דירות אגרנות הן דירות המתאפיינות בבלאי גבוה של מתקני הדירה השונים, לרבות, נקודות חשמל חשופות, דבר העשוי להוביל לקצר תדיר של מערכת החשמל הביתית ואף להתפרצות דליקה העשויה להוביל נזק בלתי הפיך לסביבת המגורים. כל אלו ועוד הופכים את הצורך בפינוי תכולת האגרנות משטח הדירה לעניין חשוב ומהותי ואף מציל חיים.

מה כולל תהליך הפינוי המקצועי?

פינוי דירות אגרנות באופן מקצועי מומלץ שיהיה מיושם אך ורק על ידי נותני שירות וחברות העוסקות ומתמחות הנושא. תהליך הפינוי עצמו נחשב לתהליך עבודה מורכב ומאתגר המצריך ידע מקצועי וניסיון בתחום. התהליך עצמו כולל בין היתר: סינון פריטי תכולת אגרנות על פי מצבם ונחיצותם לשימוש, פירוק ארונות ופריטי ריהוט ישנים ובלויים, פינוי של כל תכולת האגרנות לאתרי פסולת ומחזור, ובסיום, ביצוע פעולות נקודתיות המאפשרות מגורים בסביבת המגורים המוזנחת.

האזינו להמלצה של עוד לקוחה מרוצה של שי פינוי דירה

כיצד בוחרים חברה המתמחה בפינוי דירות אגרנות?

על מנת להבטיח לעצמכם שירותי פינוי מקצועיים לצורך פינוי דירות אגרות, אנו ממליצים לכם לבחון את הפרמטרים הבאים כאשר אתם ניגשים לבחור חברה העוסקת בתחום:

 • הניסיון המקצועי והמעשי של החברה בתחום פינוי דירות
 • היקף ההתמחות של החברה בתחום פינוי דירות אגרנות
 • היקף השירותים המקצועיים המוצעים לכם על ידי החברה
 • הציוד בו החברה עושה שימוש לצרכי הפינוי
 • שיטת העבודה במסגרתה מיושם תהליך הפינוי
 • היכולות המקצועיות של החברה במקרי אגרנות מורכבים

אם גם אתם מחפשים אחר חברה העונה על כל אחד מהפרמטרים הבאים, אנו ממליצים לכם להכיר את צוותי העבודה של שי פינוי דירה, חברת הפינוי המובילה של ישראל כבר למעלה מ-30 שנה.

שי פינוי דירה – המומחים לפינוי דירות אגרנות

שי פינוי דירה מנוהלת על ידי שי גולד, קבלן פינוי מומחה הנחשב לאוטוריטה מקצועית בענף הפינוי בכלל ובתחום פינוי דירות אגרנות בפרט. צוותי העבודה של שי עומדים לרשותכם בכל רחבי הארץ, כאשר בכל תהליך פינוי דירה, שי מעורב עד הפרטים הקטנים ביותר.

לאורך 30 שנות הניסיון של שי בתחום הפינוי, הוא פיתח ושכלל שיטת עבודה באמצעותה ניתן ליישם תהליכי פינוי שונים בהתאמה אישית לאופי וסוג הפינוי והיקף התכולה הנדרשת לפינוי.  במסגרת תהליכי פינוי של דירות אגרנות, צוותי הפינוי של שי, מעמידים לרשותכם את הניסיון המעשי העומד לרשותכם ואת מערכות הציוד הנחוצות לצרכי ביצוע יעיל ובטיחותי של תהליך הפינוי.

שיטת העבודה הייחודית של שי פינוי דירה

שיטת העבודה של שי לצורך פינוי דירת אגרנות כוללת:

 • ביקור מקדים בדירת המגורים לצורך תכנון מיטבי של כל שלבי הפינוי
 • סינון ומיון ראשוני של פריטי תכולת האגרנות המיועדת לפינוי, וזאת על פי סוג התכולה, היקפה, משקלה וכדומה.
 • הצבת מכולות פינוי בצמוד לסביבת המגורים והתקנת שרוולי פינוי במידת הצורך
 • פירוק ארונות קיר ופריטי ריהוט נוספים המיועדים לפינוי
 • פינוי מהיר ויעיל של כל פריטי האגרנות והעברתם אל אתרי פסולת ומחזור המיועדים לצורך כך
 • חיטוי ראשוני של הדירה לצורך הרחקת מזיקים ומכרסמים מסביבת המגורים
 • פעולות ניקיון בסיסיות שנועדו לאפשר מגורים בשטח הבית/דירה
 • תיקוני בלאי קלים של מתקני הדירה

חשוב לדעת: שירותי הניקיון לאחר פינוי, מוענקים לכם בתשלום נוסף הנקבע בהתאם למצבה התחזוקתי של הדירה ובהתאם להיקף העבודות הנחוצות בשטח הדירה.

אחד מבני המשפחה או השכנים שלכם מתמודד עם תופעת האגרנות הכפייתית? רוצים לדעת מה עושים במצבי אגרנות שונים? אנחנו כאן בשבילכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ מקצועי בנושא פינוי דירות אגרנות.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו