המומחיות שלנו בפינוי מחסנים

החברה המקצועית לפינוי:

שי פינוי דירה הינה חברה מקצועית לפינוי כל סוגי התכולות מכל מקום ואתר. המומחיות שלנו בפינוי מחסנים פינוי מקלטים פינוי אגרנות כפייתית פינוי אשפה מהבית ועוד. את כל סוגי הפסולת או החפצים אנחנו מפנים מדירות מבתים חצרות גגות וכל מקום אשר יש צורך לפנותו.

חברה המנוהלת באחריות וקפידה:

החברה שלנו מנוהלת בקפידה ובאחריות מרבית. אנחנו לא מציעים פינוי דירה בחינם כי אם שירות מהימן אדיב מסודר ומקצועי של עבודה המתבצעת על הצד הטוב ביותר מתוך שאיפה להצלחה.

חברה אמינה ובעלת ניסיון:

המומחיות שלנו בפינוי מחסנים ואתרים אחרים מפסולת גרוטאות וחפצים שונים ניכרת באמינות הגבוהה בה מחזיקה החברה. שי פינוי דירה עובדים עם אמון הציבור. אנחנו החברה היחידה מסוגה אשר עובדת עם אמון הציבור. יש לנו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים ושבעי רצון עד מאד מן העבודה אשר ביצענו עבורם וכמו כן יש לנו ניסיון של עבודות פינוי אשר הוזמנו מאיתנו על ידי משטרת ישראל. אין אמינים מאיתנו בתחום הפינוי.

צוות עובדים מקצועי:

על מנת למקסם את המומחיות שלנו בפינוי מחסנים ובפינוי בכלל אנחנו פועלים בצורה מאורגנת ומסודרת כאשר על שורותינו נמנים אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים. כולם אנשים מבוגרים ולא סטודנטים אלא אנשים מקצועיים האמונים על מלאכת הפינוי המורכבת על צדדיה השונים. צוות העובדים לוקח את עבודתו ברצינות ומתוך כובד ראש. העובדים מצטיינים בעבודתם השקטה והמסודרת בהופעתם הנאותה ובאדיבות ובנימוס.

פועלים בצורה יעילה מסודרת ומאורגנת:

המומחיות שלנו בפינוי מחסנים ופינוי מקומות אחרים לאורך השנים הביאה את ארגון והתנהלות העבודה שלנו ליעילות מרבית. במהלך פרויקט הפינוי לסוגיו כל אחד מאנשי הצוות יודע בדיוק מה עליו לעשות ואת העבודה אשר יש לו לבצע כך שהעבודה כולה מתבצעת ביעילות שיא בזריזות ובמהירות מתוך ארגון וסדר.

אתרי פסולת מורשים:

את הפסולת המפונה אנחנו מובילים לאתרים מורשים לפינוי פסולת , השלכת הפסולת ברחוב או בשטחים פתוחים הינה בבחינת עבירה על החוק. חלילה לנו להשליך פסולת במקום שאינו מיועד לכך, אנחנו עובדים אך ורק עם אתרים מורשים.

יעוץ לגבי טיב החפצים:

נוסף על השלכת הפסולת אנחנו יודעים לייעץ באשר לאילו חפצים כדאי לשלוח לשימור, מה כדאי לשלוח למחזור ומה ראוי לשלוח לתרומות. המומחיות שלנו בפינוי מחסנים ואחרים הביאה להיכרות וידיעה מדוייקת של כל אחת מהכתובות הראויות ביותר למטרות אלה.

מפנים את כל התכולות מכל המקומות:

שי פינוי דירה הינה חברה המתמחה בפינוי מחסנים מקלטים דירות חצרות ועוד. אנחנו מפנים את כל סוגי התכולות ועושים זאת מתוך מסירות גבוהה לעבודה מתוך מקצועיות ומקצוענות ומתוך שאיפה להצלחה. אל תתפתו למי שמציע פינוי דירה בחינם, אלא בחרו בשירות הטוב ביותר הקיים בתחום זה.

 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו