המומחיות שלנו בפינוי מחסנים- כמו גם בפינוי מתחמים אחרים

מומחים בפינוי מחסנים

המקצועיות, המחויבות, האחריות, הבטיחות, הניסיון – כל אלה הופכים את הצוות של שי פינוי דירה לצוות שנותן מענה  מיטבי לרבים המשוועים לאנשי מקצוע שיפנו  את המחסן הדחוס והתחוב שלהם מאין ספור החפצים המיותרים המונחים בו. פינוי מחסנים עלול להיות מורכב ולו רק בשל צפיפות המחסן, ממדיו הקטנים, העדר פתחי אוורור בו, גיבוב אקראי של חפצים אלה על אלה, הקושי במיונם ועוד. עם זאת  המומחיות שלנו בפינוי מחסנים מבטיחה למי מכם שחוששים מהפינוי, שהוא ייעשה במהירות וביעילות.

פינוי מחסן דחוס

לאחר פינוי כל החפצים מהמחסן פינוי פסולת הוא החלק המשלים על מנת להותיר את המחסן פנוי יותר, אולי אף ריק, מקום שניתן יהיה להתחיל לחולל ב וסדר חדש. למי מכם שלוקים בתופעה של אגרנות כפייתית  חשוב לציין, כי אם המחסן הופך עבורכם למקום שבו מונחים כל החפצים שאתם אוגרים ללא כל צורך, מכל הבא ליד, בכל מקום ובכל זמן-  הניסיון של הצוות במיון חפצים כמו גם ביצוע יעיל ושקט של העבודה מהווים ערובה לך שהתוצאה הסופית תהיה לשביעות רצונכם המלאה.

האזינו להמלצה של עוד לקוחה מרוצה של שי פינוי דירה

פינוי שקט ומהיר

אם אתם משוועים לצוות מקצוענים שייתנו לכם מענה נדרש – פינוי חפצים יתבצע בתוך לוח זמנים מוסכם מראש. אצלנו שעה זאת שעה. אנחנו רוחשים כבוד לזמנו של הזולת ולכן מקפידים עליו בכל מקום ובכל זמן שבהם אנחנו מבצעים פינוי מקלטים ומחסנים. אנשים ששכרו את השירות שלנו מעידים לא רק על המקצועיות והיסודיות של הצוות  המבצע פינוי מדירה, ממחסן , ממרתף, מעליית גג, ממקלט או מכל מתחם אחר, אל גם על התרבות, הכבוד, ההופעה הנאותה, ועל כל מה שמאפיין תרבות ארגונית מובהקת ומסודרת. המומחיות שלנו בפינוי מחסנים באה לידי ביטוי בכל מקום שבו אנחנו מפנים. לעולם עומדים בראש מעיינינו טובת הלקוח, רווחתו ושביעות רצונו.

מחסנים כמקומות אחסון מועדפים

כאשר אנחנו אומרים מחסן- עבור רבים מדובר במרתף, שבו מונחים דברים שאינם בשימוש וספק עם ייעשה בהם שימוש. צוות המפנים שלנו נוכח, לא אחת, לראות עד כמה עמוק הוא חוסר הסדר, עד כמה רבה היא הצפיפות. בשל כך עומד בפני המפנים אתגר מקצועי מורכב, המעמיד אותם במבחן מקצועי לא פשוט. כמי שחובת ההוכחה מונחת תמיד על כתפיה- החברה לא חוסכת כל מאמץ וכל משאב על מנת לספק למזמיני שירות הפינוי את השירות הטוב ביותר שאנחנו מסוגלים ומחויבים לספק.

 

אפשר לנשום לרווחה

אחרי הפינוי , הכול יותר מרווח, יותר נקי. הניקיון הוא מרכיב מרכזי בחבילת הפינוי שאנחנו מספקים. המומחיות שלנו בפינוי מחסנים מאפשרת למי מכם שזקוקים לפינוי מחסן לקבל את המענה הטוב והמהיר ביותר מחברה שמוכיחה מדי יום את יכולותיה המגוונות בפינוי מתחמים שונים.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו