המומחיות שלנו בפינוי לשלשת יונים

שי מפנה לשלשלת יונים

בניגוד לדימוי שלה- הנקי והצח- כמסמלות שלום, יונים עלולות להוות מפגע תברואתי וסיכון בריאותי. לא אחת הן צואות ומלשלשות על כניסות לבית ובכך מקשות על הכניסה, מה גם שהלשלשת מהווה מפגע אסתטי ותברואתי המחייב פתרון. הצוות של שי פינוי דירה  בראשות הבעלים שי שיטקגולד נותן מענה לתופעה מכוערת ומסוכנת זו יחד עם פינוי פסולת ככל שנדרש. המומחיות שלנו בפינוי לשלשת יונים הופכת אותנו למועמדים טבעיים להגשת שירות זה אשר יותיר את הבית, המשרד או כל מתחם אחר נקי ויפטרו אתכם מעונשן של היונים ומצואתן.

ביקור מקדים ללימוד השטח

צוות הפינוי מאומן ומיומן בפינוי ובסילוק מהיר של לשלשת יונים, אשר במקומות שונים מהווה מטרד ומפגע גם יחד. לא אחת פינוי מחסנים ו/או פינוי מקלטים כולל גם את הפינוי שהוא ודאי הפחות נעים אבל היותר מחויב המציאות של לשלשת היונים.  על המקצועיות והיסודיות של החברה יעיד הביקור המקדים שאנחנו מבצעים במקום שבו נדרש השירות על מנת להתוודע ממקור ראשון במו עינינו אל זירת הפעילות. הביקור מאפשר לקבל נתונים כדון כמה עובדים יידרשו לביצוע העבודה, מה המשך הצפוי שלה. הביקור החיוני הזה עשוי לחסוך זמן וכסף יקרים לכולם.

עלות תועלת

 על מידת התועלת בפינוי לשלשת יונים ניתן ללמוד בראש ובראשונה מאנחת הרווחה של הדיירים, אשר יונים מלשלשות בפתח ביתם או על אדני חלונותיו. המומחיות שלנו בפינוי לשלשת יונים לא רק נותנת תקווה לאנשים שנואשו מהתמודדות עקרה עם התופעה אלא מאפשרת להם להיווכח כי התוצאה הסופית נותנת להם את המענה המיוחל. היונים מסולקות ועמן – לשלשתן.  חשוב לציין, כי ניקוי עקבות היונים מתבצע לא רק כשירות ייעודי לנושא זה אלא גם כחלק בלתי נפרד מתהליך פינוי תכולת דירה,  אם וכאשר נוכחים לדעת כי אף שהדירה ריקה ונקייה לאחר הפינוי, עדיין נותרו בכניסה אליה כתמים מכוערים – עקבות נוכחות היונים במקום. החברה מקפידה על מחירים תחרותיים, הוגנים ובסופו של חשבון- אטרקטיביים.

פינויים שונים ומגוונים

לבד משירות חיוני זה, אנחנו מבצעים מגוון סוגי פינויים כגון פינוי עיזבון, פינוי אגרנות כפייתית ועוד. חברתנו מקפידה על עמידה קפדנית בלוח הזמנים, על הופעה נאותה של כל העובדים, על ביטוחים נדרשים, על ביצוע עבודה בשקט ועוד. העובדים, רובם ככולם, הם אנשים מבוגרים שהוסמכו למקצועם באופן המקיף ביותר. פעם אחר פעם עומדים למבחן המקצועיות והאמינות שלנו, כאשר הלקוח תמיד בראש מעיינינו. המומחיות שלנו בפינוי לשלשת יונים אמנם אבל היא אינה מתמצה רק בפינוי מסוג זה, כפי שעשויים להעיד אנשים רבים שפינינו את תכולת ביתם או משרדם לשביעות רצונם המלאה. בשורה התחתונה- אם לא די בעדות הנחתום על עיסתו (שהרי מי מיטיב להכירה ממנו?) אנחנו מזמינים אתכם להיווכח בעדות לקוחות רבים. הם שיעידו. הם שיגידו.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן