המומחיות שלנו בפינוי ירושות

מומחים בירושות

בשונה מפינוי מתחמים שונים וסוגי תכולות שונות, ודאי מפינוי המתבצע בעת מעבר דירה, פינוי ירושות או פינוי עיזבון מחייב לא רק שמירה קפדנית על כללי הזהירות והבטיחות אלא התחשבות מרבית ברגישות המובנת והטבעית של מי שקשורים רגשית לתכולת העיזבון. צוות פינוי דירה של חברה בבעלות שי שטיקולר מוכר לרבים כצוות שהבחירה בו טבעית ו.. אולטימטיבית. המומחיות שלנו בפינוי ירושות עומדת למבחן לעתים תכופות ובכל אחת מהן היא מתבצעת באופן מסודר, שקט, בטיחותי, תוך הקפדה יתרה על שלמות החפצים בעת מיונם.

מוניטין בתחום פינוי ירושות

הופעה נאותה, ביטוח מלא לצוות העובדים, ביטוח צד ג', פינוי של כל השאריות (זבל ופסולת) ביצוע מושכל ומסודר של הפינוי, שאיפה לביצוע מושלם, כל אלה הופכים את החברה למנוסה ולטובה בתחומה, כפי שיעידו רבים שנוכחו לדעת כי כל מה שהובטח להם קוים במלואו. אמון נבנה בהדרגה, תוך כדי התנסות בטיב השירות. החברה המצטיירת כאמינה וכמקצועית בעיני הציבור בנתה את המוניטין שלה בתחום פינוי תכולת דירה בעבודה קשה, מאומצת, תוך הקפדה חסרת פשרות על כל הכללים- הכתובים ושאינם כתובים.

צוות לעניין עם שם טוב

צוות מפנה ירושה מטעם החברה משאיר את הדירה ריקה ונקייה (כאשר אפילו השכנים לא יכולים לבוא בטענות אל הפרעה מכל סוג שהוא). המומחיות שלנו בפינוי ירושות מחייבת אותנו להוכיח בכל פעם כי אנחנו ראויים לאמון הציבור ולבחירתו בנו. כל פינוי הוא אתגר. כל פינוי הוא מבחן. מבחן ליכולת, למקצועיות, ליושרה, לאמינות, להתנהגות נאותה, להופעה ייצוגית, לכל מה שהופך אותנו לחברה, אשר בחירת לקוחות בה היא טבעית ומועדפת. כמי שהשם שלנו נישא מפה לאוזן-  את השם הטוב שלנו מחזקים המשובים הרבים, החמים והמחמיאים שאנחנו מקבלים באופן קבוע ושוטף מאנשים שהסתייעו בשירות הפינוי שלנו – יש לנו עניין ברור ומובהק לשמור עליו מכל משמר ואף לטפח אותו ולהעצימו.

לא משאירים אחרינו פירור

הכול יודעים כי כשחוטבים עצים- נופלים שבבים. על דרך ההיקש וההשוואה- כשעוסקים בפינוי דירות תמיד נותרים חפצים שונים, שאריות ומה שעלול להיהפך לאשפה ולפסולת. החברה מקפידה על פינוי פסולת. שלא על דרך ההשאלה אנחנו יכולים להעיד על עצמנו כמי שלא משאירים אחרינו פירור כאשר אנחנו מבצעים פינוי דירות, מחסנים, מקלטים וכל מתחם שהוא, קל חומר כשאנחנו מבצעים פינוי של ירושות ועיזבונות. המומחיות שלנו בפינוי ירושות מחייבת אותנו לשמור מכל משמר על ניקיון. אנחנו עושים זאת כחלק בלתי נפרד משגרת העבודה ולא מסיימים באופן מוצהר ורשמי עד שמוודאים כי המתחם המפונה ריק ונקי לחלוטין.

אם אתם כמונו- מקפידים על לוח זמנים ללא חריגות, מתוך כבוד לזמנם היקר לכל אחד מאתנו- תוכלו להיווכח כי אצלנו שעה זאת שעה ומה שהתחייבנו לו יקוים במלואו.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן