המומחיות שלנו בפינוי חצרות

מומחים בפינוי חצרות 

די באי שימת לב זמנית אשר כמו דברים רבים הופכת עם הזמן למתמשכת וככל שהוא הולך ומתארך- לקבועה. תוצאות התהליך הזה ניכרות בין השאר גם בחצרות של בתים. מצטברים בהם חפצים שונים, מגובבים בהן גרוטאות וכך נוצר מראה מכוער. המומחיות שלנו בפינוי חצרות מאפשרת לנו לתת מענה למי שזקוקים לשירות של פינוי פסולת  מחצר ביתם. אנחנו נותנים מענה לצורך לסלק מהחצר את תוצאותיה של אגרנות כפייתית.  אם גם חצר ביתכם מלאה בגיבוב אקראי של חפצים ישנים, המכערים אותה ואת הסביבה, אתם מוזמנים להזמין אותנו לפינוי מקצועי, מהיר ויסודי שלה.

מיון קפדני של החפצים המונחים בחצר

אם אתם רוצים להשיב לחצר שלכם את המראה היפה שהיה לה לפנים- נשמח לסייע לכם בפינוי כל מה שמיותר ומכוער בה. תהליך העבודה מתחיל בביקור של מי מאנשי הצוות שלנו על מנת להתרשם במו עיניו מהמראה, מהמצב, ולאמוד על פיו את כמות העבודה הנדרשת. יחד עם בעלי הבית מתבצע מיון ראשוני של כל מה שמצוי בחצר, מיון אשר במהלכו ובסופו נקבע מה מהחפצים יתרם לעמותות שונות, מה יישמר ומה ייזרק כפסולת.

כל מאמץ אפשרי, כל משאב נדרש

פינוי אגרנות כפייתית מתבצע על ידי נציגי החברה המיומנים בכל סוג של פינוי ומבצעים את עבודתם בשקט, תוך שמירה על כל כללי הזהירות והבטיחות כמו גם על שלמות החפצים שבעלי הבית רוצים לשמור אותם. כל החפצים המיותרים מועברים אל אתרים מורשים ובכך מקפידה החברה על חוק העזר העירוני המחייב להשליך פסולת כבדה אל אתרים מורשים בלבד ולא אל מכולות הנמצאות בהישג יד. החברה משקיעה כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת לבצע פינוי חצרות תוך מניעת נזקים ישירים וסביבתיים.

המומחיות שלנו בפינוי חצרות מודעים למחיר הכבד העלול להיגבות ממי שאינם מצייתים על החוק. אנחנו מכירים היטב את האתרים המורשים כמו גם את הדרכים המובילות אליהם. בעוד פינוי דירה בתל אביב עשוי להיות קל- ביחס פינוי גגות או מחסנים כמו גם פינוי חצרות עלול להיות מורכב וממושך.  בעלי מקצוע מנוסים וכאלה הם המפנים של חברת שי פינוי דירה, מסתייעים בכל הציוד הנדרש, לרבות במנופים, כשהם לבושים בביגוד מתאים המונע פגיעות פוטנציאליות, לרבות, במידת הצורך, מסיכות למניעת זיהומים. אם אתם מתלבטים האם תוכלו לפנות את החצר במו ידיכם (רמז דק כעובי פיל – אתם לא תוכלו…)

מדוע לבחור בנו?

בשל המיומנות, המקצועיות, הציוד המתאים, צוות העובדים המנוסה, עמידה קפדנית בלוח זמנים מוסכם, מחיר אטרקטיבי, סיור מוקדם בשטח לאומדן הציוד שיידרש, כמות העובדים, משך הזמן להשלמת העבודה, שמירה על שקט, ניקיון יסודי של החצר מכל פסולת ועוד. החברה, המאומנת בסוגי פינוי רבים של מתחמים שבהם יש ציוד רב, כגון  פינוי מחסנים ומקלטים, תשמח לפנות את החצר שלכם ולהותירה נקייה ואסתטית כפי שהיתה לפנים. זוכרים?אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו