המומחיות בתחום פינוי דירה

המומחיות שלנו 

יש נקודות שהופכות את צוות פינוי דירה למקצועי, יש להם תכנית עבודה מאורגנת  והם ערוכים לכל פינוי דירה אפשרי. לחברה של פינוי דירה יש גם ציוד מקצועי איכותי ומתקדם. הדרכים לפינוי של ציוד כבד ניתנים בעזרת ציוד מיוחד שיש לחלק מהחברות של פינוי דירה, מנופים, משאיות ועוד ציוד לשינוע אותם מחזיקים בעלי החברות לפינוי בתים. חשוב שהחברה תהיה אמינה ובעלת רישיון עסק. רצוי כי יהיה בין הלקוח לחברה הסכם התקשרות שמראה על רצינות ואחריות החברה.

חברות המתמחות בפינוי ירושות

פינוי ירושות  הינו תחום מיוחד ולא כל החברות ערוכות לכך, תחום זה הינו רגיש במיוחד והביצוע שלו הוא קצת שונה משאר הפינויים, בדרך כלל חברה של פינוי ירושות אינה דורשת תשלום, כי אם את הפינוי של התכולה בתמורה. המשפחות שמעוניינות להיפטר מרוב הציוד בדירה, מזמינות חברת פינוי בתים  המתמחה בתחום  פינוי ירושות שעוזרת להם להתפטר מהציוד ומשאירה את הדירה נקייה מתכולה, כך שיוכלו להשכירה או למכור אותה ריקה מתכולה.

האזינו להמלצה של עוד לקוחה מרוצה של שי פינוי דירה

צוות מאורגן שיפנה את הדירה במינימום זמן

הצוות של חברה לפינוי בתים, מגיעה עם כמה אנשי צוות שכל אחד ממונה על חלק אחר בפינוי עצמו, החברה מבצעת את הפינוי ביעילות ובמהירות בלוגיסטיקה מופתית, המיון הינו השלב החשוב והקריטי ביותר בפינוי דירות, ברגע שבוצע המיון השאר כבר אינו מהווה בעיה. את הפסולת ממיינים וזורקים לאתרי פסולת מורשים, ובכך אין חשש לקנסות מיותרים. ישנו ציוד שהחברה לפינוי תורמת כמו למשל בגדים כלי בית למשפחות נזקקותו למוסדות יתומים בהם זקוקים לצעצועים ובגדים. החברות עומדות בקשר עם הרבה מוסדות כאלה והם אף עושים מצוות בכך שהם תורמים את הציוד המיותר שעדיין ניתן לעשות בו שימוש. המשפחות יודעות על המצוות הללו והם אף שמחות כי אף הן בעקיפין בעצם תרמו את הציוד לנזקקים.

בחירת חברה נכונה ואמינה

ביחד עם כל היתרונות הטכניים והאישיים שצוות פינוי דירה מציע, חשוב לוודא שהחברה שאתם בוחרים היא חברה אמינה ומקצועית. האמינות משפעת לא רק על איכות השירות אלא גם על הכנסת הלקוחות שלכם למערכת יחסים ארוכת טווח עם החברה. המלצות חברים וביקורות באינטרנט יכולות לעזור בהחלטה, אך חשוב גם לבדוק את רישיון העסק ואת האחריות הביטוחית של החברה. בדקו אם יש לחברה ניסיון בפינוי דירות או ירושות מסוים, ואם כן, האם יש לה ציוד מתאים וצוות מאומן עבור משימות מסוג זה. ככל שתיקחו יותר מידע, כך תוכלו לקבוע אם החברה עונה על צרכים שלכם.

הגישה הכוללת לפינוי דירה

חברות פינוי דירה טובות אינן רק מעבירות את הרהיטים והפסולת ממקום למקום. הן מציעות גישה הכוללת שכוללת תוכנון מראש, ייעוץ ומענה לשאלות ולחששות של הלקוח. כל אלו הן חלק מהשירות המלא שאמור לספק חברת פינוי דירה מקצועית. האם יש צורך להוביל פריטים יקרים או תיקים משפטיים? האם יש צורך בשירותי פינוי דירה מיוחדים כמו פינוי ירושות? חברות מקצועיות יכולות להתמודד עם מגוון רחב של משימות ולהתאים את השירותים שלהן לצרכים הייחודיים של כל לקוח. כך, לא רק שהדירה תיפנה במהירות ובאופן מקצועי, אלא גם הלקוח ירגיש שהוא בידיים טובות ושכל הצרכים והחששות שלו נטפלו בהן.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן