הזק דירת האגרנים הכפייתיים עד למפגע תברואתי מסכן.

דירות האגרנים הכפייתיים יכולות בקלות להגיע לשלב ההכרעתי בו מפגע תברואתי כבר קיים בפנים- וזו כבר בעיה שלא כדאי לחיות אתה. נתחיל מההתחלה- האגרנים הכפייתיים, אלו הסובלים מהפרעה נפשית מסוג ה"הפרעות האובססיביות כפייתיות" מאופיינים באובססיה לאגירה ו/או קניה מופרזת של חפצים, פריטים, ואוכל מעל למידת הצורך. שלא תבינו לא נכון כמעט לכל אדם יש את הצורך לקנות או לצבור משהו שייעזר בו במהלך חייו, אך כאן מדובר ב- א. בכמויות שעולות מעל לנורמה ו-ב. החפצים יכולים להיות אף שבורים או מקלוקלים, מה שנראה לא בריא נפשית בהכרח.

לאחר שניתן לכם לאבחן את הבעיה, נאמר שיש פתרון מעולה- אצלנו ב"מרכז לסיוע לארגנים כפייתיים" נמצאים כל הכלים להתמודדות עם התופעה שפוקדת לא מעט ישראלים.

מהו המפגע התברואתי בדירה?

ונרחיב. זהו השלב בו הדירה ניזוקה עד כדי סכנה בריאותית הכוללת בין היתר: זיהומים, עובש, סדקים בקירות, נזילות, ואף חיות קטנות שלא ציפיתם שיבואו להתגורר כגון- ג'וקים, וחרקים שמביאים איתם לכלוך מסוכן שלא כדאי להתעסק אתו, ואם שאלתם גם לא קצת חולדות ועכברים, לא נעים.

אז כמו שראיתם מפגע תברואתי זה צועק "הצילו" ולא נורא קשה להבין שהאגרנים בשלב הזה כבר גרים לבד היות ואף קרוב משפחה לא יהיה מעונין להיות שותף לבית וטינופת כזו. אם כך הטיפול במפגע ייעזר ב"מרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים" שלנו. שם אנו פוגשים מצבים אלו מדיי יום ופותרים אותם בצורה הטובה ביותר, כל הכלים לעזרה מול האספנות הכפייתית נמצאים אצלנו ונשמח שתפנו אלינו לקבלתם.

אל תשכחו לפני- ותדאגו לנפשו של האגרן

כמעט הסוף: לפני שהלכתם לטפל בבעיה פיזית- חכו. האגרן הכפייתי הוא כמו שאמרנו למעלה סובל מבעיה נפשית פנימית, ומלבד העובדה שאם לא תטפלו בו נפשית קודם הפינוי לא יעזור והוא יפעל מחר באותה הדרך. גם העובדה היא שהוא סובל מתחושת ריקנות וחוסר שמובילה אותו לאובססיה ודכדוך פנימי. ואם אתם באמת רוצים לעזור לו, תפנו אלינו קודם לקבלת עזרה נפשית אשר תוציא אותו ממצבו הדל ותמתן את תחושותיו לבריאות וחדשות יותר, סמכנו עליכם.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו