הובלת תכולת דירה לתרומה

שי הובלת תכולת דירה לתרומה

לעיתים רחוקות יחסית, לרוב במהלך מעבר דירה או פינוי עזבונו של קרוב משפחה שהלך לעולמו, אנשים "מגלים" פתאום כמויות גדולות של רהיטים, חפצים וכלי בית שאיש לא עושה בהם שימוש. עומס חפצים מסוג זה מקשה על תהליך המעבר או על תהליך פינוי דירה והשמשתה עבור מכירה או השכרה. מכיוון שאופציית המכירה של הרהיטים והחפצים המגוונים אינה קורצת לכל אחד, בין היתר בשל הזמן הרב והמאמץ הכרוכים בה והסיכוי הלא גבוה לקבלת תמורה משמעותית, בחירה אפשרית אחרת היא תרומה.

סיוע לנזקקים

כולנו מודעים, לצערנו, למצבן הכלכלי הקשה של משפחות רבות בישראל. אנשים שידם אינה משגת נמצאים בכל מקום ועיר, ומה שמהווה תכולת דירה מיותרת עבור אנשים אחרים הוא אוצר של ממש עבורם. עמותות רבות העוסקות בטיפול בנזקקים, כמו גם גופים כגון מרכזי נוער ומתנ"סים איזוריים, שמחים תמיד לקבל חפצים מגוונים במצב טוב, וגם מכשירי חשמל מקולקלים, למשל – אותם הם דואגים להשמיש בעצמם. שירות הובלת תכולת דירה לתרומה דואג לקשר בין התורמים לאלו האוספים תרומות בתהליך מהיר ויעיל.

מה אנחנו מציעים?

אם יש ברשותכם כמות גדולה של חפצים אותם אתם רוצים לתרום – תכולה של דירה שאתם מעוניינים לפנות ולוודא שתגיע לכתובת הנכונה – אתם צריכים הובלת תכולת דירה לתרומה. צוות העובדים המנוסה שלנו יודע להתמודד במקצועיות וביעילות עם כל הגורמים הקשורים בתהליך, לרבות עבודה במחסנים צפופים או בדירות עמוסות, אריזת ושינוע כמות גדולה של רהיטים וחפצים באמצעות מכשור מתקדם לעבודות פינוי שונות, מעבר בדרכי גישה לא נוחות ומתן מענה לכל דרישות הלקוחות.

מעשים טובים

תרומת תכולה של דירה זה אמנם תהליך, אך הוא פשוט הרבה יותר ממה שנהוג לחשוב. בניגוד למכירה למשל, לכל חפץ או רהיט ניתן למצוא דרישה; ואם נעזרים בשירות כמו זה שלנו, כל היתר הופך לפשוט וקל. בנוסף, ישנו כמובן ה"בונוס": אותה הרגשה טובה השמורה לאלו שיודעים כי עשו מעשה טוב ותרמו לקהילה; אלו שיודעים שבמקום שינוחו בארון או במחסן, הרהיטים והחפצים שבהם אין להם שימוש יהיו רווח נקי לאנשים אחרים שבאמת זקוקים להם. אתם עדיין מתלבטים?Call Now Buttonהתקשרו לשי
התחלת שיחה
זקוקים לעזרה?
שי פינוי דירה
שלום, כאן שי שטיקגולד, איך אוכל לעזור לך? אני זמין לשיחה בווטסאפ.