הובלת תכולת בית לתרומה

שי הובלת תכולת בית לתרומה

פינוי בתים או דירות מתכולתם זה תהליך ארוך ולא פשוט בכלל. אחת הסיבות לכך היא שמדובר בצורך שברוב הזמן לא כ"כ שמים לב אליו, ושבדר"כ מופיע רק כאשר אין ברירה אלא להתמודד איתו: לפני מעבר, שיפוץ, השכרה של נכס או בעת התעסקות עם ירושה או עזבון. כאשר מדובר באחרון, הקושי הנפשי מצטרף לזה הפיזי, עניין שהופך את התהליך לקשה ומעיק עוד יותר. גם לאחר שלב המיון של כל החפצים והציוד וקבלת החלטות בנוגע למה נשאר ומה הולך, צריך למצוא דרך יעילה וחסכונית לפינוי.

מדוע לתרום?

השירות שאנו מספקים של הובלת תכולת בית לתרומה הוא פתרון מצוין למצב עניינים זה. קל יותר, למשל, למכור או להשכיר נכס ריק מאשר חלל מלא בחפצים שהקונה או המשכיר לא בחר בעצמו, שכן התהליך הופך למהיר ויעיל יותר; מכירת תכולה מגוונת של בית – רהיטים, בגדים, מוצרי חשמל ועוד – כרוכה בתהליך ארוך הדורש זמן ומאמץ ולא תמיד מתגמל בהתאם; ההחלטה לתרום מבטיחה, בין היתר, שלכל אחד מהפריטים – ולכל דבר ניתן למצוא דרישה – תמצא כתובת מתאימה וללא מאמץ מצד התורמים.

מדוע לבחור בשירות?

בחירה בתהליך של הובלת תכולת בית לתרומה היא בחירה בתהליך פינוי המנוהל ע"י עובדים מנוסים, יעילים ומקצועיים. בעוד שאורכו, אשר תלוי בגורמים נקודתיים כגון גודל הבית, היקף התכולה, דרכי הגישה ועוד, משתנה ממקרה למקרה, הרי שהעקרונות לפיהם אנו עובדים של דגש על בטיחות, שירותיות ומתן מענה מקסימלי לצרכי הלקוח נותרים קבועים. אנו משתמשים במכשור מתקדם ומסתמכים על ניסיון רב בתחום על מנת לענות על כל דרישה של מי שמחליטים לתרום את תכולת ביתם.

למי תורמים?

אנחנו מבטיחים שקט נפשי, ייעול של תהליך המעבר, ההשכרה או השיפוץ, ובעיקר הרגשת סיפוק שאין שניה לה: ההרגשה שמגיעה בעקבות עשיית מעשה טוב ותרומה לקהילה. גופים ועמותות, בתי ספר ומתנ"סים, ישמחו לקבל לידיהם את תכולת הבית שלכם אין עבורה שימוש. במידה ויש בידיכם היקף גדול של חפצים המיועדים לתרומה, זהו התהליך המומלץ עבורכם. אנו ניקח על עצמנו את כולו, מתחילתו ועד סופו, ונוודא שתכולת הבית תגיע לאנשים שזקוקים לה באמת.

Call Now Buttonהתקשרו לשי
התחלת שיחה
זקוקים לעזרה?
שי פינוי דירה
שלום, כאן שי שטיקגולד, איך אוכל לעזור לך? אני זמין לשיחה בווטסאפ.