הובלת רהיטים לתרומה

שי הובלת רהיטים לתרומה

לפעמים קשה לאנשים להיפרד מחפצים. מעבר לרגש הנוסטלגי – שולחן הכתיבה הראשון בזמן הלימודים, המיטה הראשונה של הילד, כוננית הספרים שעוברת במשפחה שנים רבות – תמיד מקננת המחשבה לפיה "אולי יום אחד אמצא לזה שימוש". אבל רהיטים תופסים מקום רב, שבהרבה מקרים פשוט לא קיים. וכאשר עוברים דירה או משפצים בית, שלא לדבר על מקרים בהם קרוב משפחה הולך לעולמו וצריך לעבור את התהליך הטעון של טיפול בעזבונו – הצורך להתנתק מרהיטים מסוימים הופך לממשי, ולפעמים אף דחוף.

האפשרות לתרום

מכירת ריהוט יד שניה זו אפשרות, אך אחת שלא תמיד משתלמת וכרוכה בהשקעת זמן ומאמץ לא מבוטלים. אפשרות אחרת טובה לא פחות, ומבחינות רבות אפילו יותר, היא תרומה. מצבם הכלכלי הקשה של אנשים ומשפחות רבות בישראל ידוע, לצערנו, לכולנו. במקרים כאלו, "להיפטר" מרהיטים הופך להזדמנות לתרומה לקהילה ולעשיית מעשים טובים. משפחות שידן אינה משגת, עמותות, בתי ספר או מתנ"סים ירוויחו רווח משמעותי מאותה מיטה או ארון שלכם אין מה לעשות איתם יותר, ואתם תרוויחו הרגשה שאין לה תחליף.

מה אנחנו מציעים?

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אם ברשותכם מספר רהיטים גדול שאתם מעוניינים לתרום, בין אם מדובר ברהיטים שמורים היטב ובמצב טוב ובין אם מדובר ברהיטים שמישים אך מעט שבורים, הובלת רהיטים לתרומה היא הפתרון עבורכם. אנו מתחייבים לתהליך יעיל ומקצועי הכולל הרבה מעבר להעמסה על משאית ושינוע של שידה; אנו עובדים בסבלנות וברגישות, ושמים דגש רב על בטיחות; למעשה, אנחנו מבצעים עבורכם את הכל פרט לקבלת שתי החלטות: האם ברצונכם לתרום ואילו רהיטים ברצונכם לתרום.

איך זה עובד?

הובלת רהיטים לתרומה נעשית בתיאום צמוד עם התורמים ועם גופים ועמותות שישמחו לקלוט ולהשמיש כל ארון, שידה, שולחן או מיטה. אנשי המקצוע שלנו יסייעו בתהליך אריזת הרהיטים וידאגו לכל תהליך ההובלה; זאת באמצעות מכשור מתקדם ובהסתמך על ניסיון רב המאפשר גיבוש פתרונות מתאימים למקרים בהם קיימים קשיים עקב עומס של רהיטים בבית, פתחים צרים, רהיטים כבדי משקל או דרכי גישה בעייתיות. אתם תדאגו להחליט מה ברצונכם לתרום, ואנחנו נדאג שהרהיטים יגיעו לאנשים שזקוקים להם באמת.Call Now Buttonהתקשרו לשי
התחלת שיחה
זקוקים לעזרה?
שי פינוי דירה
שלום, כאן שי שטיקגולד, איך אוכל לעזור לך? אני זמין לשיחה בווטסאפ.