הובלת צעצועים לתרומה

שי הובלת צעצועים לתרומה

הילדים כבר גדלו, והצעצועים, המשחקים והבובות מונחים אחר כבוד בתוך ארגזים במחסן. קשה להיפרד מהם, גם בשל הערך הנוסטלגי והרגשי וגם בגלל המחשבה המקננת תמיד שאולי יום אחד עוד יהיה בהם שימוש – עבור הנכדים, או הילדים של החברים. אבל חלקם קצת משופשפים, והבובות קצת קרועות, וזה גם קצת לא נעים, אבל הארגזים הללו תופסים חלל רב שאפשר היה לנצלו לדברים אחרים. למכור אי אפשר, ולזרוק לא רוצים. הפתרון המתבקש הוא תרומה לילדים נזקקים, אבל איך עושים זאת ולמי פונים?

 

זה כל כך פשוט לתרום

אנו מספקים שירות של הובלת צעצועים לתרומה, ואם אתם מכירים את המתואר למעלה מגוף ראשון וברשותכם כמות גדולה של צעצועים אותם החלטתם (כן כן, כבר החלטתם) לתרום, אנו נספק לכם את התנאים והליווי הנדרשים במהלך התהליך כולו, שבאמצעותנו יהיה פשוט, יעיל ומהיר. עליכם רק לבצע מיון – מה נתרם ומה נשאר, ואנחנו נעשה את כל השאר. העובדים המיומנים והמנוסים שלנו, אשר יודעים לשים דגש על עבודה סבלנית ורגישה במקומות בהם היא נדרשת, ידאגו שאחרון הצעצועים יגיע לילד או הילדה הנכונים.

סיוע לילדים נזקקים

למרבה הצער, מצבם הכלכלי הקשה של ילדים וילדות רבים בישראל ידוע לכולנו. מספר הגופים שתפקידם לנסות ולטפל בהם בדרכים שונות הוא גדול: עמותות רבות מסוגים שונים, בתי ספר, מרכזים לילדים ולנוער, מתנ"סים איזוריים ועוד רבים וטובים אחרים, פועלים יום יום להקלת חייהם של ילדים נזקקים, ושמחים לקבל, מלבד תרומות כספיות ופונקציונאליות, גם כל צעצוע שמור במצב טוב. ילדים שעבורם צעצועים הם מותרות נהנים כך מחפצים שבין כה וכה היו נשארים לנוח בתוך ארגזים.

למה אנחנו מתחייבים?

לאחר שביצעתם מיון ראשוני והחלטתם מה לתרום, אנו נתחיל בתהליך של הובלת צעצועים לתרומה ולמעשה נבצע את כל היתר עבורכם. הניסיון הרב אותו צברנו במהלך השנים בפינוי דירות ובתים, מאפשר לנו להתמודד כהלכה עם כל התנאים האפשריים – בין אם מדובר במחסנים עמוסים ובין אם מדובר בדירה בה מתגוררים אנשים. אתם מצידכם תדעו שתרמתם, שהשקעתם, שאי שם ישנם ילדים קצת יותר שמחים בזכותכם – וזה מה שחשוב, בסופו של דבר.Call Now Buttonהתקשרו לשי
התחלת שיחה
זקוקים לעזרה?
שי פינוי דירה
שלום, כאן שי שטיקגולד, איך אוכל לעזור לך? אני זמין לשיחה בווטסאפ.