הובלת מוצרי חשמל לתרומה

שי הובלת מוצרי חשמל לתרומה

בשנים האחרונות, אם כי יש להודות שהתופעה הולכת ונעלמת, אצל אנשים רבים ניתן למצוא טלוויזיה ישנה, גדולה ומסיבית. אותה טלוויזיה שצורתה כצורת קוביה, זו שבעבר נחשבה לפלא טכנולוגי. לרוב היא כ"כ גדולה וכבדה, שמרגע שהונחה אחר כבוד במחסן או בחדר צדדי ופינתה את מקומה לטלוויזיה חדשה, יותר היא לא זזה משם; מי יקנה אותה? ולמי יש כח לזרוק אותה החוצה? ובכלל, לאן מפנים מוצרי חשמל אשר תופסים מקום מבלי שנעשה בהם שימוש? ובכן, התשובה פשוטה וקצרה – לתרומה.

מתי לפנות אלינו?

אם ברשתוכם כמות גדולה של מוצרי חשמל שאתם מעוניינים לפנות, חדשים מהאריזה או אפילו מקולקלים, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת שירות של הובלת מוצרי חשמל לתרומה. פינוי מוצרי חשמל מבתים ללא עזרה מגורם מקצועי בעל ידע ומכשור מתאימים זו עבודה קשה אשר גוזלת זמן וכרוכה במאמץ פיזי גדול. תהליך האריזה, הסחיבות והנסיעות הלוך ושוב עבור הובלה עם רכב פרטי עלולים להיות מייאשים וללא ספק כרוכים בהוצאה כספית כזו או אחרת.

מה אנחנו מציעים?

אנשי המקצוע המנוסים והיעילים שלנו מבצעים את אותו התהליך בצורה בטיחותית לחלוטין ובהתאם לתנאי החלל ממנו מבקשים לפנות, בין אם מדובר בדירות עמוסות או במחסן מלא בציוד, בעליית גג צפופה או במגרש עם דרכי גישה בעייתיות. באמצעות מכשור מתקדם ורכבים המיועדים לכך, ובהסתמך על ניסיון של שנים רבות, נבצע תהליך של הובלת מוצרי חשמל לתרומה ללא הפרעה למהלך החיים התקין של התורמים ועם דגש על שירותיות, אמינות ומתן מענה נקודתי לכל בעיה.

תרומה לקהילה

באמצעות התהליך הפשוט והיעיל של הובלת מוצרי חשמל לתרומה ניתן לעשות מעשה טוב של תרומה לקהילה, על כל המשתמע מכך – מבחינת תחושות הסיפוק, האושר והשמחה הנלוות. מוצרי חשמל ישנים שאין מה לעשות איתם עשויים להפוך לפסולת מזיקה ביותר לסביבה, אך באותה נשימה הם גם עשויים להפוך לאוצר של ממש עבור מי שידו אינו משגת לקנותם בעצמו, לעמותות, למרכזים קהילתיים, למתנ"סים, ולגופים רבים אחרים. חבל שהטלוויזיה הענקית תעמוד סתם ותסתום את המחסן, לא? למישהו אחר היא תועיל הרבה יותר.Call Now Buttonהתקשרו לשי
התחלת שיחה
זקוקים לעזרה?
שי פינוי דירה
שלום, כאן שי שטיקגולד, איך אוכל לעזור לך? אני זמין לשיחה בווטסאפ.