הובלת כלי עבודה לתרומה

שי הובלת כלי עבודה לתרומה

אנשים צוברים חפצים וכלים רבים במשך השנים. קניות, מתנות, שי לחג מהעבודה – הכל נאסף ומאוחסן אחר כבוד בארונות, מתחת למיטות, במרפסות שירות ובמחסנים. אפשר לומר בביטחון יחסי שרוב מי שעברו בחייהם דירה, או סייעו לקרובי משפחה או חברים לעבור, צברו בין היתר גם כמות נכבדה של כלי עבודה. עומס של חפצים בבית, בעיקר כאלו שאין בהם שימוש, משפיע לרעה וגורם ללחץ נפשי מיותר; כלי עבודה קשה למכור במידה ומעוניינים להיפתר מהם, אך קל ומועיל לתרום.

מה השירות המוצע?

אנו מספקים שירותי הובלת כלי עבודה לתרומה למי שמעוניינים לפנות, לעשות סדר, להתארגן מחדש ולעשות מעשה טוב של תרומה לקהילה, ושיש ברשותם כמות גדולה של כלי עבודה בהם אין להם צורך. מחסנים מלאים בציוד, דירות עמוסות, חצרות בתים או גגות – אנו יודעים להגיע ולפנות כל מקום וכל אתר בצורה מקצועית ואמינה, וללא הפרעה למהלך החיים התקין של התורמים. זמן הפינוי והשלמת התהליך תלויים כמובן בגורמים רבים, כגון כמות הכלים שמבקשים לתרום, דרכי הגישה וכד', אך יעילותו ובטיחותו מובטחים.

למה לתרום?

לא מומלץ לזרוק כלי עבודה ישנים לפח – אשפה מסוג זה מזיקה לסביבה ובעייתית מבחינה בטיחותית. מאידך, הובלת כלי עבודה לתרומה חוסכת את האשפה המיותרת ודואגת לרווחתם של כל הגורמים המעורבים: העמותות, הגופים והאנשים הנזקקים מרוויחים כלי עבודה שמישים וטובים וחוסכים כסף רב, ואילו התורמים "מנקים" את ביתם מחפצים מיותרים, "על הדרך" עושים מעשה טוב של תרומה לקהילה, ומרוויחים את תחושת הסיפוק הנובעת מכך – ולה אין מחיר.

מה נדרש מהתורם?

שירות הובלת כלי עבודה לתרומה פותר עבור התורמים את ההתלבטות למי תורמים וכיצד, כאשר אנחנו דואגים שהכלים יגיעו לגופים, לעמותות ולאנשים שבאמת זקוקים להם. בשל אופיו של התהליך, הדרך מהתורם ליעד הרלוונטי היא קצרה וכמעט ללא מאמץ מצד התורם, מלבד המיון הראשוני וקבלת ההחלטות הנדרשות. פינוי תכולה מבתים ללא סיוע מגורם מקצועי יכול להיות עבודה קשה: הוא גוזל זמן רב, כרוך במאמץ פיזי לא מבוטל ומעורבות בו הוצאות כספיות. גם במובן זה עדיפה התרומה, כאשר כמעט לכל דבר קיים ביקוש.Call Now Buttonהתקשרו לשי
התחלת שיחה
זקוקים לעזרה?
שי פינוי דירה
שלום, כאן שי שטיקגולד, איך אוכל לעזור לך? אני זמין לשיחה בווטסאפ.