הובלת כלי נגינה לתרומה

שי הובלת כלי נגינה לתרומה

עומס של חפצים מיותרים בבית מקשה על החיים, גורם למתח נפשי מיותר ואף מפריע, לעיתים גם שלא במודע, לביצוע פעולות פשוטות ויום יומיות. לרוב אנחנו לא מייחסים לכך חשיבות או שמים לכך לב, אך במקרים בהם אנו עוברים דירה, משפצים בית או מטפלים בעזבונו של קרוב משפחה שהלך לעולמו, אותו עומס הופך למשמעותי ונוכח, ולבעיה שיש לפתור. כך הם פני הדברים בכל הקשור גם לכלי נגינה ש"יושבים" בבית או במחסן ובמקום למלא את ייעודם, בעיקר מעלים אבק.

מדוע לבחור באופציה של תרומה?

אנו מציעים שירות של הובלת כלי נגינה לתרומה למי שמחזיקים ברשותם כמות גדולה של כלים במצב טוב בהם לא נעשה שימוש. במקום להיכנס לתהליך ארוך, מייגע ולא תמיד רווחי בניסיון למכור אותם לאחרים – אותו צריך לנהל במקביל לעשרות דברים אחרים בעת מעבר בית או פינוי דירה – אפשר ורצוי לבחור באפשרות למסור לתרומה את הגיטרה שהילד לא נגע בה כבר שנים או את הפסנתר שיושב בסלון כבר עשורים. כך, לכל הפחות, תדעו שמישהו כנראה מנגן עליו עכשיו.

מדוע לבחור בנו?

כאשר אתם בוחרים לפנות אלינו עבור ניהול התהליך של הובלת כלי נגינה לתרומה, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מפקידים את כלי הנגינה שלכם בידיים טובות. צוות העובדים המנוסה והמקצועי שלנו יודע לטפל בחפצים מסוג זה בכבוד וברגישות הנדרשים; אנו משתמשים במכשור המתאים והמתקדם ביותר לביצוע העבודה, ועושים זאת בכל תנאי: בין אם מדובר בפסנתר כנף ובין אם מדובר בגיטרה חשמלית, בין אם מדובר בפינוי מדירה מאוכלסת או בעבודה בתוך מחסן צפוף ומתפקע.

המימד הרגשי

העובדה שכלי נגינה מסוימים הם בעלי ערך רגשי ונוסטלגי גדול, מעבר לערכם הכספי, ידועה גם לנו. לא תמיד קל "להיפטר" מחפצים מסוג זה, אך הבחירה לבצע מצווה ולתרום לקהילה, עשויה להקל על התהליך במובן מסוים. גופים רבים ועמותות שונות העובדות עם משפחות נזקקות שמחים לקלוט ולחלק גם חפצים שאינם פונקציונאליים לחלוטין, כגון כלי נגינה; בדרך זו, הגיטרה מגיעה לילד שסביר להניח שלא היה זוכה לקנות אחת בעצמו, ואין הרגשה טובה מזו.Call Now Buttonהתקשרו לשי
התחלת שיחה
זקוקים לעזרה?
שי פינוי דירה
שלום, כאן שי שטיקגולד, איך אוכל לעזור לך? אני זמין לשיחה בווטסאפ.