הובלת כלי בית לתרומה

שי הובלת כלי בית לתרומה

למסירת חפצים כתרומה לנזקקים, ישירות או באמצעות עמותה מתאימה, שתי השלכות עקריות: הראשונה היא תחושת הסיפוק שבידיעה ש"עשיתי מעשה טוב", תרמתי לקהילה וביצעתי מצווה; השניה, והלא פחות חשובה ומשמעותית, היא השקט הנפשי והנוחיות שבחיים עם עומס חפצים קטן יותר (או ללא עומס בכלל) לאחר שהבית, או הדירה, או המחסן, נוקו מחפצים מיותרים בהם לא נעשה שימוש. שירות הובלת כלי בית לתרומה אותו אנו מספקים מסייע להשיג את המטרות הללו במהירות ובנוחות המירביות.

למי זה מתאים?

אם הצטברו אצלכם לאורך השנים כמויות גדולות של כלי בית שעבורכם הם מיותרים – סט צלחות שקיבלתם מהדודה לחג, חבילות סכו"ם שחולקו כשי במשרד, שישיות ספלים שחשבתם שאתם צריכים אך מעולם לא פתחתם, או סתם כלים משומשים שזמנם עבר; ואם אתם לא מעוניינים להיכנס לתהליך המייגע, גוזל הזמן והלא תמיד משתלם של ניסיון למכור את אותם כלים, הרי ששירות הובלת כלי בית לתרומה הוא הפתרון המושלם עבורכם: כל שעליכם לעשות הוא לקבל החלטה ולמיין, ואנחנו נעשה עבורכם את כל היתר.

למה אנחנו מתחייבים?

הובלת כלי בית לתרומה זה יותר משירות הובלות בלבד: העובדים המנוסים שלנו יבצעו את העבודה עם מינימום של הפרעה למהלך החיים התקין בבית, ובמקצועיות המבוססת על שנים רבות של ניסיון מצטבר והיכרות עם תחום ההובלות. אנחנו גם נדע לאן להעביר את כלי הבית הנתרמים, ומבטיחים שיגיעו לידיים הנכונות של אנשים שבאמת צריכים אותם; אנו יודעים להתאים את התהליך כולו לדרישותיכם כלקוחות לכל דבר ולתנאים האובייקטיביים של העבודה, המשתנים ממקרה למקרה.

פתרון מעשי ופתרון רגשי

אנו מודעים לעובדה שלאנשים רבים קשה, בסופו של דבר, להיפרד מחפצים: רגשות נוסטלגיים כלפי "סט הכלים הראשון שלנו מהדירה הראשונה", או כלפי הסרוויס של הסבתא, הם רק גורם אחד הקשור לעניין; המחשבה שאולי יום אחד כן יהיה לזה שימוש, נמצאת שם תמיד אף היא. עם זאת, ברוב המקרים, עומס חפצים משפיע לרעה ואף גורם ללחץ נפשי. פתרון אפשרי לכך הוא שירות הובלת כלי בית לתרומה, שידאג שבכלים הללו יעשה שימוש בסופו של דבר, ע"י אנשים הזקוקים להם באמת.