הובלת בגדים לתרומה

שי הובלת בגדים לתרומה

ערימות על גבי ערימות של בגדים. בגדים שלא זכרתם שיש לכם בכלל, בגדים שלא לבשתם כבר שנים. ועכשיו צריך להתחיל לסחוב, להעביר, לארוז, לקפל. מדובר במצב שכיח בעת מעבר דירה, פינוי של בית, שיפוץ, או סתם בעונות מעבר. חלק גדול מהם אתם פשוט לא צריכים, והייתם שמחים לפנות קצת מקום לחדשים או לדברים אחרים. אבל למכור אי אפשר ולזרוק זה סתם לא נעים. הפתרון הטוב ביותר הוא לתרום את הבגדים לנזקקים, אבל איך עושים זאת? למי מתקשרים? לאן סוחבים את כל השקיות והארגזים?

איזה שירות אנחנו מציעים?

שירות הובלת בגדים לתרומה אותו אנו מספקים הוא הפתרון האידיאלי למצבים מסוג זה. במידה ואתם "טובעים" בכמות גדולה של בגדים, שמישים ובמצב טוב שאף אחד לא לובש, אנחנו נדאג לבצע עבורכם הובלה ונתחייב שיגיעו בסופו של יום לאנשים הנכונים, שישמחו לקבל וללבוש אותם. המשמעות של שירות הובלת בגדים לתרומה היא שברגע שמיינתם, חשבתם והחלטתם מה נשאר ומה נמסר, תפקידכם פחות או יותר הסתיים. עובדינו המנוסים והמקצועיים כבר יעשו את כל היתר.

למי תורמים?

בארץ פועלות עמותות רבות שעיקר יעודן הוא מתן תמיכה ואספקת תרומות למשפחות נזקקות, לקשישים ולילדים עניים. גופים רבים נוספים, כגון מרכזים לילדים ולנוער ומתנ"סים איזוריים, שמחים גם הם לקלוט תרומות מכל סוג, בעיקר אם מדובר בכמות גדולה של בגדים במצב טוב. מצב עניינים זה הופך את ערימות הבגדים שביום יום סתם תופסות מקום ומעלות אבק, לפלטפורמה קלאסית עבור תרומה לקהילה, שיפור מצבם של אחרים ותחושת סיפוק הנובעת מהידיעה שהכל הגיע לאנשים שצריכים את הבגדים באמת.

מה כולל התהליך?

התהליך כולו מתבצע ביעילות ובמקצועיות שהופכות את הדרך אל היעד הרלוונטי לקצרה ולכזו שכמעט ולא דורשת מאמץ מצד התורם, מלבד אותו מיון ראשוני וקבלת ההחלטות הנדרשות. אנו לוקחים בחשבון את כל הגורמים הרלוונטיים לתהליך ההובלה, כגון סוג הנכס ממנו מובילים, כמות הבגדים, דרכי הגישה והנסיעות הנדרשות, וכל זאת תוך שימת דגש על אדיבות ושירותיות וללא הפרעה לשגרת החיים של בני הבית. הובלת בגדים לתרומה היא ללא ספק בחירה ממנה כל הצדדים מרוויחים.Call Now Buttonהתקשרו לשי
התחלת שיחה
זקוקים לעזרה?
שי פינוי דירה
שלום, כאן שי שטיקגולד, איך אוכל לעזור לך? אני זמין לשיחה בווטסאפ.