הגיע הזמן לסדר את הבית מהבלגן החוגג באמצעות חברה לפינוי בתים

מסדרים בתים

בגלל המרוץ והשגרה בחיים של כולנו, החלום שיהיה לנו בית יפה, גדול ומסודר, מתנפץ לפעמים, הבית הגדול נשאר, אך הוא לא יפה כפי שפיללנו שיהיה.  אל לפעמים מגיעים מים עד נפש ואתם מעוניינים לסדר את הבלגן והבית המסודר והיפה יכול להיות בהישג יד באמצעות חברה של פינוי בית. השירות הזה הוא בהחלט כדאי, כי הוא חוסך לכם המון זמן והעבודה נעשית במקצועיות רבה. ייתכן ותצטרכו גם שירות של פינוי ארונות, היות  ולא היה לכם זמן להתפנות אליהם בגלל העומס בעבודה והשעות הנוספות שנשארתם בה.

נציג יגיע אליכם

נציג של חברת פינוי בית יגיע אליכם הביתה על מנת להעריך את הפינוי ולערוך תכנית עבודה מסודרת.  התשלום יהיה לפי פינוי התכולה ככל שתהיה לכם תכולה מיותרת לזרוק, או שתצטרכו להעביר דברים כבדים למקומות כמו פינוי פסולת העבודה המאומצת, כמובן תעלה את המחיר. החברה של פינוי בית לרוב היא חברה אמינה ויעילה ומבצעת את עבודתה בצורה הטובה ביותר, במיוחד אם היא עוסקת שנים בתחום.

האזינו להמלצה של עוד לקוחה מרוצה של שי פינוי דירה

הבית חוזר לקדמותו

לא פעם התגעגעתם לבית נקי מחפצים שיהיה לכם תענוג לחזור אליו מהעבודה ולא להגיע מהעבודה ולומר לעצמכם, מתי יהיה לי זמן לסדר את כל הבלגן הזה?… 
הפינוי והחלום שהבית יחזור לקדמותו הוא בהחלט אפשרי, אך תלוי גם בכם בהמשך, כי זה לא חכמה לשלם עבור פינוי בית ולאחר כמה חודשים שובי יערמו ערימות של חפצים בביתכם.  חשוב לא לאגור חפצים ובכל פעם לזרוק את מה שלא צריך. החברה אף תיתן לכם הנחיות בהמשך, כיצד לשמור על הבית שלכם שלא יהיה מבולגן. אנו חייבים לשמור על הסדר ולחנך את בני הבית לסדר טוב. בית מבולגן מביא גם בלבול במחשבה ואנו מתעצבנים מהר אם אנו מתקשים למצוא חפץ מסוים.
הכול אמור להיות מסודר, אפילו מחסן כלי העבודה שלכם בבית, רצוי שיהיה מסודר לפי נושאים, אפילו בעזרת מדבקות שיוכלו להקל עליכם למצוא כל דבר במקומו. לכן, טיפ חשוב הוא שימרו על הבית לאחר הפינוי כך שתיהנו מתרבות מגורים תקינה ונעימה!
 

שיפוצים ושידרוג

כשמדובר בפינוי בית, לא נדיר שהזדמנות מצוינת מתעוררת לעשות גם שיפוצים ולשדרג את הבית. זה הזמן להחליט אם אתם רוצים לשנות את סדר הריהוט, לצבוע חדרים או אפילו להחליף את המטבח. חשוב לזכור שאין צורך לעשות הכול בפעם אחת. ניתן לתכנן תוכנית עבודה ולבצע אותה בשלבים, בהתאם לתקציב ולזמן שיש לכם. אם אתם מחליטים לבצע שיפוצים, חשוב להעניק תשומת לב רבה לפרטים ולבחור בחומרים ובשירותים שישדרגו את האיכות הכוללת של הבית. אפשר גם להפוך את הפרויקט למשפחתי ולכלול את כל בני הבית בתהליך ההחלטות והביצועים, כך שכולם ירגישו שהם חלק מהשיפוץ והשידרוג.

תכנון לטווח הארוך

הפינוי הוא רק השלב הראשון בתהליך של שיפור והתקדמות. אחרי שהבית נקי ומסודר, זה הזמן לתכנן לטווח הארוך. כיצד תוכלו לשמור על הסדר והניקיון? איזה שיטות ארגון תשתמשו? האם יהיה לכם לוח זמנים לניקיון ולתחזוקה? האם תשקיעו בארגון חכם כמו מדפים וארגוזים ממוינים? בנוסף, חשוב לשקול גם באילו שינויים יכולים להתרחש בעתיד, כמו הגעת תינוק חדש או הצטרפות חבר משפחה, ולהתארגן מראש. תכנון מדוקדם יכול לחסוך המון זמן ומאמץ בעתיד ולעזור לכם לשמור על בית מסודר, נעים ונוח למגורים לאורך זמן.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו