האם שיקום דירת אגרן כפייתי כולל גם שיפוץ של הדירה?

שיפוץ דירת אגרן

ובכן, שיפוץ של הדירה הוא בהחלט מהלך שאתם רוצים לשקול לאחר פינוי של כל הפסולת מדירתו של האגרן הכפייתי, אם כי שיפוץ מלא ויסודי יחייב אתכם להזמין חברת שיפוצים עצמאית שתבצע את השיפוץ בנפרד מתהליך הפינוי. חברות פינוי רבות אינן מבצעות כלל ניקיון, חיטוי או תיקונים בדירה, ומרביתן כלל לא מכירות את העולם של פינוי דירות של אגרנים כפייתיים, כך שחברות פינוי אלה בכל מקרה אינן רלוונטיות עבורכם. יחד עם זאת, ישנן חברות פינוי בודדות ומובילות המציעות את כל השירותים הנדרשים לרבות תיקונים קלים בדירה.

החזרת הדירה למצב ראוי למגורים

המטרה המרכזית של תהליך הפינוי והשיקום של דירת אגרן כפייתי היא להחזיר את הדירה להיות ראוייה למגורים, ואת זה ניתן לעשות באמצעות חיטוי מקצועי של הדירה באמצעות כלור או כל חומר חיטוי אפקטיבי אחר, ניקיון יסודי של הדירה לרבות פוליש של הרצפה, וביצוע תיקונים קטנים בדירה המפונה לרבות תיקוני סיד, טיח, צבע, דלתות, חלונות, מתגים וכדומה. תיקונים אלה הם אינם שיפוץ כולל של הדירה, ומיועדים רק להעניק לדירה מראה מחודש ורענן.

שיפוץ יסודי מול תיקונים קלים

שיפוץ כולל ויסודי יותר הוא תהליך שיכול להימשך זמן רב ודורש השקעה רבה הרבה יותר, וגם ידע ומומחיות מקצועית שאותה תוכלו למצוא אצל חברות שיפוצים. האפשרות לשלב שיפוץ לאחר הפינוי בהחלט קיימת, ובהחלט יכולה להיות מאוד מתאימה במקרים מסויימים. מרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים ומשפחותיהם מספק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים על מנת להתמודד עם האגרנות הכפייתית בצורה הטובה ביותר, ובכלל זה גם בנושא של פינוי, שיקום ושיפוץ דירת אגרן כפייתי.

צרו קשר לקבלת מידע נוסף

אתם מוזמנים ליצור קשר עם מרכז הסיוע לאגרנים, לקבל את כל הסיוע הדרוש לכם, לקבל תשובות על השאלות שמטרידות אתכם, ולבצע את המהלכים הדרושים כדי ליצור מציאות חדשה וחיים חדשים לאגרן הכפייתי ולכל בני משפחתו.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו