האם יש דבר כזה פינוי דירה בחינם?

פינוי דירה בחינם –  יש חיה כזאת?

התשובה היא כן, אם כי זה לא כל כך פשוט כמו שאולי מנסים לצייר לכם. מן הסתם, אף חברה עסקית אינה מבצעת פעולות כלשהן אם היא אינה מרוויחה עליהן. אי אפשר לצפות מחברה עסקית שתבצע משימות של פינוי דירה למשל, מבלי שתרוויח עליהן או לפחות תכסה את העלויות במלואן. אם כך, איך זה יכול להיות ששירות כזה אכן מוצע בחינם? ובכן, כאשר אתם מפנים את הדירה שלכם, החפצים שלכם הולכים יחד עם חברת הפינוי, מבלי שעליה לשלם לכם עליהם דבר. מאותו הרגע, יכולה חברת הפינוי לעשות עם הפריטים הללו ככל העולה ברצונה, בין שמדובר על תרומה לארגוני צדקה, העברה למפעלי מיחזור, העברה לאתרים מורשים להטמנת פסולת, או מכירתם בשוקי יד שניה, אותם אפשר למצוא היום בלי שום בעיה.

מכירת החפצים בשוקי יד שניה

או אז, יכולה חברת הפינוי להפיק רווח כספי מעצם מכירת החפצים, גם לו לא הייתה גובה מכם כסף עבור שירות שי פינוי דירה. יחד עם זאת, המציאות אינה כל כך פשוטה, ולא תמיד החברה מצליחה למכור את כל החפצים כפי שתכננה, ולא תמיד היא מצליחה למכור אותם במחירים שהיא תכננה, ובמרבית המקרים החפצים המפונים הם כלל לא חפצים שאפשר למכור, או שהם בעלי ערך ממשי שכדאי עבורו להתעסק בכל תהליך המכירה שלהם. האפשרות של קבלת השירות בחינם מתקיימת, כאשר החפצים המפונים הם בעלי ערך כספי מצטבר גבוה ואטרקטיבי עבור החברה, כזה שיכול לכפות על הסיכון שהיא לוקחת על עצמה בכך שאינה גובה מכם כסף על השירות, ומעבירה את הרווח שלה לידי גורם עתידי ובלתי ידוע.

אל תקבלו כל הבטחה שנותנים לכם

בשורה התחתונה, אם פניתם לחברת פינוי דירה והיא הבטיחה לכם שירות חינם מבלי שבדקה את הפריטים המפונים, כנראה שיש פה תרגיל, ובסופו של דבר תגלו שתנאי העסקה משתנים ברגע האחרון, כשלכם אין ברירה אלא לקבל אותם, אם אתם רוצים כבר לסיים עם כל הסיפור. כדי לספק שירות בחינם, צריכה החברה לבחון את הפריטים ורק לאחר מכן להודיע ללקוח האם זה אפשרי.

')} אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו