בעלי אוגר חפצים כפייתי – חברה שמפנה חפצים מבתים

בעלי אוגר חפצים כפייתי – איך זה יגמר??

בעלי אוגר חפצים כפייתי – לי כבר נמאס מכל זה. אני מרגישה שאני כבר לא מסוגלת לסבול את הדבר הנורא הזה. בעלי אוגר חפצים. זה התחיל בזה שהיה לו קשה להשליך חפצים ישנים או שבורים לפח. המשיך בכך שהוא התרגל לצאת לקניות סתם ולחזור הביתה עם הרבה מאוד דברים מיותרים.

איך זה יגמר?

ואף אחד לא יודע איך זה ייגמר. כי מיום ליום המצב הולך ומחריף. הולך ונעשה גרוע. הבית כבר גדוש בהמון דברים. אני הרבה פעמים מבקשת ממנו שישים במקום. שיפנה את השולחן. שירוקן את המדף כדי שאוכל להכניס את הבגדים.

הוא לא משתלט!

אבל הוא ממש לא מסוגל להשתלט על כל זה. הוא אדם טוב. והוא לא רוצה להכעיס אותי. הוא יודע שזה מפריע לי כל הבלגן שהוא יוצר. אבל הוא במצוקה אמיתית. הוא לא יודע מה לעשות…

מעביר מפה לשם

אז מה הוא עושה? הוא מנסה לקחת כמה חפצים להעביר מפה ולשם. אבל זה לא מה שיסדר לנו את הבית. אני לא יודעת מה יהיה פה. אני כבר ממש לא סובלת את המצב הזה ומרגישה שאני לא יכולה לסחוב כך יום נוסף.

בכוחות משותפים

אז החלטתי לעזור לו. אמרתי לו, בוא, ביחד נתחיל לסדר, למיין. אולי נזרוק חלק מהדברים. היה לו קשה והוא בכלל לא התלהב מהרעיון. אין לו חשק לסדר ובוודאי שלא לזרוק חפצים. אבל הוא יודע שאני כבר עצבנית ממש.

ניסינו! הצלחנו?

אז ניסינו ביחד. עם כל המרץ הכנתי שקית אשפתון ענקית וכמה סלסילות ריקות למיון חפצים. והתיישבנו על זה. החלטנו להקצות לזה את הערב שלנו. ובאמת עבדנו קשה. הרמנו וארגנו. מיינו וחשבנו.

לא קל להחליט!

לא היה קל להחליט. במיוחד לא על החפצים שנכנסו לתוך שקית האשפתון. ראיתי שלבעלי קשה מאוד להיפרד מהדברים שלו. אבל אמרתי שוב ושוב שאין ברירה. ואפילו עודדתי אותו שהוא עושה עכשיו מעשה טוב.

נו, מה התקדם?

אבל לאחר כל השעות הארוכות הללו של עבודה משותפת. אמנם הצלחנו למלא את שקית האשפתון עד להתפקע. אבל מה, בחדר כמעט כלום לא זז. הכול היה עמוס ולא הרגשנו בכלל שהתקדמנו במשהו.

ייאוש!

זה כל כך מייאש לחשוב שאפילו אם נשב ככה כל ערב ונמיין חפצים ואפילו אם כל יום נצליח לזרוק שקית אשפתון מלאה אחת, היעד שלנו רחוק רחוק. זה כמו להוציא טיפה אחת מהים בשביל לנסות לייבש אותו.

אז מה נעשה?

אז מה יהיה פה? אולי נעבור דירה ודי? אני יודעת שזה נשמע טיפשי. כי אם נעבור דירה נצטרך לארוז הכול ושוב הגענו לשלב המיון המייאש והמתסכל. אז מה יהיה? אולי באמת אין סיכוי ואני צריכה להשלים עם המצב הזה..???

שי פינו דירות נותנים לך סיכוי

חבל שלא שמעתם עד כה על החברה של שי פינוי דירות. זו חברה איכותית ומובילה שעוסקת בפינוי דירות. זה תחום העיסוק שלנו ובו אנחנו משקיעים ואותו אנחנו מפתחים. כך שמשימה שעלולה להתמשך אצלכם על פני כמה שעות. נעשה עבורכם במהירות רבה.

מדייקים בזמנים, שעה זו שעה!

אנחנו מקפידים על לוחות הזמנים. אם נקבע על שעה של התחלה או יעד עבור סיום ביצוע הפינוי אנחנו נעמוד בו. אין אצלנו חיפופים ומריחות של זמן. אנחנו נחושים בדעתנו לעשות את העבודה כמו שצריך. והמטרה שלנו היא לספק ללקוח שלנו שירות מעולה.

הכול בשביל שהלקוח יהיה מרוצה

אנחנו מוכנים לעשות הכול כדי שהלקוח יהיה מרוצה במאת האחוזים מהשירות אותו הוא קיבל. אנחנו נתאים את עצמנו לזמנים הנוחים לו. נבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר בצורה שתמצא חן בעיני הלקוח.

אחריות וזהירות

אנחנו יודעים שמדובר כאן בבית של אנשים.ולכן אנחנו מתייחסים לכל חפץ ברגישות רבה. לא מעיפים חפצים לכל כיוון ולא מחליטים החלטות פזיזות. אנחנו עובדים בצורה יעילה ומהירה ועם זאת ברגישות ובאחריות לכל חפץ וחפץ.

ששש. לא לצעוק

אנחנו מקפידים על השקט בזמן העבודה. לא גוררים חפצים בקולי קולות שגם כל דיירי הבניין יבינו מהו התהליך שמתרחש כאן בבית. אין סיבה שהשכנים מלמטה יבואו להתלונן עליך. נעשה את העבודה בצורה שקטה ונעימה.

הופעה נאותה

הצוות של שי פינוי דירות מגיע לשטח בצורה מכובדת ונאותה. כזו שתכבד אותך, בעל הבית. אנחנו אנשי מקצוע לכל דבר ואנחנו מכבדים את המעמד שלנו. זה התחום בו אנחנו עוסקים, ואותו אנחנו מבצעים בצורה מושלמת!

לא תופסים חניות של שכנים

אנחנו יודעים שאנחנו לא מלכי הכביש ולכן גם לא מרשים לעצנו לתפוס חניות של שכנים. לא רוצים לגרום לכך שהשכנים יתעצבנו עליך או עלינו ולכן מוצאים לעצמנו חנייה פנויה שלא שמורה לאף אחד או לאף שכן. ואנחנו מוכנים להשקיע בכך עוד כמה דקות יקרות, כי זה חשוב לנו.

מה אנחנו זורקים?

אנחנו נמיין את החפצים שלכם ונחליט בשיתוף פעולה איתכם מה אתם רוצים לזרוק. מרגע ההחלטה שלכם העבודה היא עלינו. אנחנו מפנים כל פסולת שהיא. החל מפסולת ביתי פשוטה וכלה במכשירי חשמל גדולים או רהיטים כבדים..

יש חוקים יש כללים

אנחנו מתמצאים בחוקי המדינה לגבי התנהלות של פינוי פסולת. אנחנו לא מעמידים את תכולת הבית שלך לראווה בפח שבחצר הבניין. אנחנו מביאים איתנו מכולות גדולות מיוחדות עבור פינוי של כמות גדולה של פסולת.

דואגים למצוא מקום לכל חפץ

כל חפץ שיוצא מהבית שלכם ימצא מקום מתאים הולם עבורו. אם מדובר בפסולת הוא יגיע לאתרי פסולת מתאימים. ואם מדובר בחפצים ראויים לשימוש שלכם כבר אין צורך בהם נעזור לכם למצוא עבורו יעד מתאים.

מי צריך שולחן במצב מעולה?

אנחנו מנסים לאתר מי שרוצה לקבל את הריהוט שאתם לא צריכים עוד. אנחנו מכירים את הארגונים ואת העמותות שעוסקות בקבלת חפצים ישנים והעברתם עבור אנשים מעוטי יכולת. אנחנו לא נשליך חפצים ראויים.

מפנים לאט ובהדרגה.

אנחנו נפנה את החפצים שלכם בהדרגה ובמחשבה לא עושים זבנג וגמרנו. ומתחרטים אחר כך כל החיים. הכול מחושב. סוף מעשה במחשבה תחילה. כל חפץ יגיע למקום הטוב ביותר. אתם באמת יכולים להיות רגועים.

מוסמכים ומיומנים

כל אחד שעובד אצלנו בשי פינוי דירות הוא מוסמך. מכיר את התחום ויודע איך לגשת לעבודה. אין היסוסים ואין פעולות חסרות בטחון. כי מי שיודע לעשות את העבודה עושה אותה כמו שצריך.

התנהלות נכונה, כולם מבוטחים

כדי להיות רגועים שלא יהיו נזקים ותשלומים בלתי צפויים, אנחנו מתנהלים בצורה בטוחה ואחראית. כל העובדים מבוטחים, יש לנו ביטוח צד ג'. הכול מתנהל אצלנו בצורה חוקית וראויה. גם העסקת העובדים שלנו היא בצורה חוקית וכוללת את כל התנאים הנדרשים בחוק.

צרו קשר

אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ולשמוע מאיתנו איך נוכל לבצע את העבודה שאתם צריכים בצורה הטובה ביותר. לשביעות רצונכם המלאה. כי אנחנו מאמינים שגם לכם מגיע לחיות בדירה אנושית. ונעשה בשבילכם הכול כדי לתת לכם את הדירה שלכם נעימה ומפונה בקרוב ממש!

מאחורי החפצים מתגלה לכלוך

פעמים רבות, בבתיהם של אגרנים כפיתיים, מאחורי החפצים הרבים מתגלה לא מעט לכלוך. לא מדובר רק בכמויות עצומות של אבק, למרות שגם הוא נוכח כמובן. פעמים רבות, מדובר בלכלוך הרבה יותר קשה והרבה יותר מגעיל.

סוגי לכלוך הקיימים בבתי אגרנות

פעמים רבות, ניתן לראות בבתים שהדיירים בהם לוקים אגרנות כפייתית לכלוך קשה כגון עובש, מזיקים שונים (תיקנים, מכרסמים), מושבות חיידקים ושאר דברים שמביאים את הדירה להיראות מוזנחת ולהסריח. פעמים רבות, הבעיה הזו מתגלה במלוא ההיקף שלה רק לאחר תהליך הפינוי.

איך ניתן לנקות?

מסוג הלכלוך שפורטו לעיל ניתן להבין שיהיה קשה מאוד, ולעיתים אפילו בלתי אפשרי, להתמודד עם סוגי הלכלוך הללו תוך שימוש באמצעים ביתיים. לכן, הפתרון הוא לעשות שימוש בכלי ניקוי מקצועיים על ידי בעלי מקצוע.

חברת הפינוי שמנקה ומחטאת את הדירה

אין צורך ללכת רחוק על מנת למצוא אנשי מקצוע אשר יוכלו להשיב את הדירה לקדמותה- חברת "מומחה פינוי דירה" תוכל לעשות זאת עבורכם, בתיאום מראש. הרבה תגיע עם כל כלי הניקוי המקצועיים שנועדו להתמודדות עם כל מצב שהוא. אל חשש, עובדי החברה כבר חוו וראו הכל, כך שהם לא יירתעו גם מן הדירה שלכם, גם אם היא נראית מאוד מוזנחת ומלוכלכת.

נזקים בדירה כתוצאה מהאגרנות

עוד "הפתעות" לא נעימות שעלולות להתגלות לאחר פינוי החפצים הינן נזקים שונים שחלו בדירה- החל מבעיות צבע ועד בעיות בדלתות ובתריסים. בסיכום מראש, חברת הפינוי תוכל לבצע עבורכם גם שיפוצים קלים.

שירות כולל מא' ועד ת'

בכך, תוך יום עבודה אחד ובלי לפנות אל בעלי מקצוע נוספים, הדירה תהפוך לפתע לפנויה, נקייה, נעימה לשהייה ומדיפה ריח טוב.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו