אני מפנה דירות

שי מפנה גם דירות

מזה שנים רבות שאני מפנה דירות בכל רחבי הארץ, ויצא לי לראות כבר הרבה סיבות טובות לפינוי דירה. זה יכול להיות בגלל שאתם צריכים לפנות דירה שאתם שוכרים, ויש לכם חודשיים להמתין עד הכניסה לדירה הבאה, ובינתיים אתם צריכים לאחסן את כל החפצים שלכם במחסן כלשהו. זו יכולה להיות דירה שהשכרתם בעבר כדירה מרוהטת, אבל הרהיטים בה כבר הפכו לרהיטים מיושנים ובלויים, והביקוש לדירה הלך וירד, לכן החלטתם שאתם רוצים לפנות הכל ולהכניס ריהוט חדש, כך שתוכלו להעלות גם את מחיר דמי השכירות. זאת יכולה להיות דירה שקיבלתם בירושה מאדם קרוב שנפטר, ואתם רוצים להשתמש בדירה בעצמכם, או רוצים להעמיד אותה להשכרה או למכירה, ולצורך כך אתם מעוניינים לפנות את כל תכולת הירושה. ישנן סיבות רבות שבגינן אנשים נזקקים לשירות של פינוי דירה, ובאופן די קונסיסטנטי, תהליך הפינוי תמיד מסמל תחילתה של תקופה חדשה.

פשוט צריך לקבל החלטה

בדרך כלל, ההחלטה להזמין איש מקצוע שיבצע את הפינוי היא החלטה שלא מקבלים כל כך מהר. לא בגלל שזאת לא ההחלטה הנכונה ביותר לעשות, נהפוך הוא, אלא דווקא בגלל ההשערה שאנחנו יכולים לעשות הכל בעצמנו. הרי אין שום סיבה שלא ניקח את כל הסלון והמקרר הישן, ותנור האפיה החלוד ונשליך הכל לפח בעצמנו. ואין שום סיבה שנאסוף את כל החפצים והפסולת שהצטברו בתוך הדירה, נכניס הכל לארגזים ונוריד אותם לפח הזבל השכונתי. אז זהו, שיש סיבה, והסיבה הזאת היא שפשוט אין לנו זמן, אין לנו חשק ואין לנו אנרגיה להתעסק בזה. אז אנחנו דוחים את זה מהיום למחר, ומהשבוע לשבוע הבא, ומהחודש לחודש הבא, ומהשנה לשנה הבאה, וכך עוברות להן השנים ובכל יום שעובר אנחנו מפסידים גם את הכסף שיכולנו להרוויח על הדירה, וגם את הערך שהיא יכלה להעניק לנו כבר מזמן. או אז, אצל מרבית האנשים נופל האסימון והם מבינים שהם פשוט צריכים להזמין איש מקצוע שיבצע עבורם את תהליך הפינוי, ואם הם ימתינו עד שהם יעשו את זה בעצמם זה יכול להימשך עוד חודשים ושנים ארוכות.

צוות עובדים מוכשר ומיומן

את פינוי הדירות אני מבצע בסיוע צוות עובדים מיומנים המלווים אותי כבר שנים רבות. צוות העובדים שלי רכש מגוון רחב של מיומנויות ויכולות לפנות כל סוג של פסולת מכל דירה שהיא. בין שמדובר בפסולת למיחזור, פסולת לתרומה או פסולת להטמנה או השמדה, ובין שמדובר בדירה הממוקמת בקומה העשירית של בניין רב קומות, או בקומת הקרקע, אנו מגיעים עם מכולת פינוי גדולה, צוות עובדים ומבצעים את הפינוי במהירות וביעילות. לרשותנו עומד מגוון רחב של כלי עבודה המסייעים לנו להתמודד עם כל אתגר שאנו עשויים לפגוש במהלך הפינוי. כך למשל, בעבר כבר נדרשנו לפנות מקרר שבע מאות ליטר שלא יצא דרך דלת הדירה. מבירור הסתבר לנו שגם כאשר נרכש המקרר, הוא הוכנס לדירה דרך חלון הסלון. באותו הרגע שהבנו את זה התקנו מתקן הנפה על גבי חלון הסלון ובתוך מספר דקות המקרר כבר היה למטה בתוך מכולת הפינוי.

לרשותי כל כלי העבודה ואמצעי המיגון הנדרשים

גם כאשר במשימת פינוי שבה נדרשים אמצעי מיגון וכללי זהירות יש ברשותנו מגוון רחב של אמצעי מיגון כמו כפפות עבות, נעליים גבוהות, סרבלי עבודה, משקפי מגן, קסדות ואפילו מסיכות אב"כ. אמצעים אלה מסייעים לנו בעיקר בפינוי חומרים אורגניים שבמהלך השנים עברו תהליך שלך ריקבון, וכעת יש לפנות אותם במלוא הזהירות הנדרשת.


 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו