אני מפנה דירות בקומה עליונה

שי מפנה דירות גם בקומה עליונה

פינוי דירות בקומה עליונה יכול להיות עניין של מה בכך, והוא יכול להיות גם אחת ממשימות הפינוי הקשות והמורכבות ביותר. קודם כל, בכל פינוי שבו מעורבות מדרגות, ואפילו אם מדובר על שתיים שלוש מדרגות בלבד, ישנם הרבה אמצעי שינוע שיוצאים מהחשבון, על אף שהיו יכולים להקל מאוד על תהליך הפינוי. אמצעים כמו עגלת משטחים, עגלת הרמה וכדומה, שיכולות לסייע מאוד בשינוע חפצים כבדים, או הרבה ארגזים בבת אחת, אינן באות בחשבון כאשר יש אפילו מדרגה אחת בדרך. כאשר אנחנו מדברים על דירות בקומות עליונות, ברור שכל אמצעי השינוע האלה יוצאים מחשבון. יחד עם זאת, במקרים מסויימים, ישנם כלים אחרים שיכולים לסייע אפילו יותר מאמצעי שינוע אלה.

אמצעי פינוי ושינוע חלופיים

כך למשל, כאשר מדובר בדירה בקומה השניה, השלישית, הרביעית ואפילו החמישית, אפשר להתקין מחלון אחד החדרים בדירה, משפך פסולת בניין העשוי מגלילים רבים המתחברים זה לזה עד שנוצר משפך אחד ארוך. את המשפך מתקינים על חלון אחד החדרים ומן הצד השני מגיע המשפך היישר אל מכולת הפינוי. זה הוא למעשה אמצעי השינוע הקל והנוח ביותר במשימת פינוי. כל מה שצריך לעשות הוא להשליך אל תוך המשפך את כל מה שיכול להיכנס בתוכו, ובתוך שניות בודדות הפסולת מגיעה מהקומה החמישית היישר אל מכולת הפינוי. כמובן שכלי עבודה זה הוא ייחודי לתחום הפינוי, ואינו רלוונטי כאשר מבצעים העברת דירה למשל. הסיבה לכך היא, שכאשר מעבירים דירה, כל הפריטים, החפצים והציוד צריכים להישאר שלמים ותקינים על מנת שניתן יהיה להשתמש בהם בדירה החדשה. כאשר מדובר במשימת פינוי, כל החפצים מועברים למיחזור או להטמנה, כך שאין משמעות לשמירה על שלמותם.

קומות שבהן אין רלוונטיות לאמצעי שינוע

יחד עם זאת, כאשר מדובר על דירות בקומות עליונות ממש, כמו קומה שביעית, שמינית ומעלה, גם המשפך לא יכול לבוא לעזרתנו, והמשימה הופכת להיות קשה ומורכבת הרבה יותר מבחינה לוגיסטית. משימות פינוי של דירות בקומות אלה יכולות להימשך שעות רבות מעבר למשימות פינוי של דירות קרקע או דירות בקומות הנמוכות, אפילו אם מדובר פחות או יותר באותו היקף של חפצים המיועדים לפינוי. במרבית המקרים יש צורך להשתמש במעלית הבניין על מנת להוביל את כל החפצים למטה. רק זמני ההמתנה למעלית יכולים להאריך את תהליך הפינוי ביותר משעה. בנוסף לכך, כאשר עושים שימוש במעלית, ישנן למעשה שלוש תחנות של פינוי ושינוע. פעם אחת צריך לסדר את כל החפצים ליד המעלית, על מנת שכאשר המעלית תגיע, נוכל להעמיס את הכל במהירות. פעם שנייה, צריך לרוקן את המעלית במהירות לאחר שהגענו לקומת הקרקע, ופעם שלישית צריך לשנע את כל החפצים אל מכולת הפינוי. תהליכים אלה גם מעכבים את תהליך הפינוי הכולל, וגם כרוכים במאמץ רב.

דירה גבוהה יותר, עלות גבוהה יותר

בדיוק מהסיבות האלה, אנשים המבקשים לבצע פינוי מדירות בגובה, צריכים להבין שעלות הפינוי תהיה בדרך כלל גבוהה יותר מעלות פינוי של דירות קרקע. לצורך הפינוי נדרש צוות פינוי גדול יותר, נדרש זמן רב יותר, ונדרש מאמץ רב יותר. לכל אלה יש שווה ערך מבחינת עלות. אחרי שאמרתי את כל זה, מעולם עוד לא סירבתי לפינוי דירה בקומה עליונה, ואני מכבד את הצורך של אנשים בדירות אלה בדיוק כפי שאני מכבד את הצורך של אנשים בדירות קרקע. כל עוד ברור ללקוח שהמאמץ גדול יותר באופן משמעותי, ולכן זה גם עולה יותר, אין שום בעיה לבצע כל משימת פינוי.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו