אני מפנה בתים

למה אני מפנה בתים ?

לאורך שנות הקריירה שלי, שואלים אותי אנשים רבים למה בחרתי דווקא בתחום של פינוי בתים? למה לי כל העבודה הקשה הזאת? להרים משאות כבדים, להתעסק עם פסולת רקובה, להזיע, למה? ובכן, התשובה הפשוטה היא שאני פשוט אוהב את זה. אני אוהב את זה כי אני מרגיש שאני עושה עבודה אמיתית. כן, אני מזיע, כן, אני עובד קשה, כן, יש לי הרבה אחריות בעבודה הזאת, אבל אני אוהב לעשות את זה ואני עוד יותר אוהב לראות את העבודה הגמורה שלי, לראות את העיניים המוארות של הלקוח כשהוא פתאום רואה את הבית שלו ריק לחלוטין, והתכניות שלו מתחילות לקבל צורה. אני אוהב להגיע הביתה אחרי יום עבודה קשה, להתקלח ולאכול, לשבת עם בני המשפחה ולספר להם חוויות מהעבודה, ואני בעיקר אוהב את זה, כי אני רואה עד כמה אנשים צריכים את השירות הזה, עד כמה אנשים מרגישים חסרי אונים כשאין להם יכולת לפנות את כל הפסולת מהבית שלהם, וזה עולה להם בהרבה אנרגיה והרבה כסף. אלה הן הסיבות שבגללן אני מפנה בתים כבר הרבה שנים, ואני עושה את זה באהבה רבה.

רכישת ידע וכלים

במהלך השנים גם רכשתי המון ניסיון, ידע וכלים המסייעים לי לעמוד מול אתגרים מורכבים יותר ויותר, ולהיכנס לעולמות חדשים בעולם הפינוי. כך למשל, בתחילת הקריירה שלי לא העזתי לחשוב על הכיוון של פינוי מפעלים, פינוי מפעלי ייצור. פינוי בתים ודירות, רצוי בקומה התחתונה, היה השיא מבחינתי. לאט לאט, למדתי את השוק, למדתי את העבודה, הכשרתי צוותי עובדים מיומנים, רכשתי כלי עבודה מתקדמים ומתוחכמים, והיום אני יכול לעמוד, הלכה למעשה, בפני כל אתגר שיציב בפני כל לקוח שהוא. בין אם מדובר בבית בקומה העליונה של בניין רב קומות, בין אם מדובר במפעל עם ערימות של חומרי גלם, מכונות כבדות ואפילו פסולת רעילה להשמדה, ובין אם מדובר בפינוי חצרות ענקיות מפסולת סביבתית, לכל בקשה של לקוח יש לי פתרון שאני יודע להציע, וזה גורם לי לאהוב את המקצוע שלי אף יותר.

האח הגדול

לפני מספר שנים, הגשתי מועמדות להיכנס כדייר בבית האח הגדול. אומרים שאני מן טיפוס מיוחד שבהחלט יכול להגיע למיליון, אז ניסיתי. כששאלו אותי בראיון מה אני עושה בחיים, עניתי את התשובה המתבקשת, אני מפנה בתים. רק סביב הנושא הזה התפתחה שיחה של כמה דקות טובות שבהן הייתי צריך להסביר מה זאת אומרת לפנות בתים, למה לפנות בתים, מי צריך שיפנו לו את הבית, למה שמישהו בכלל ירצה לעשות את זה. אז גם הבנתי שאני עובד באחד המקצועות שאנשים לא כל כך מבינים את הצורך בהם, עד שהצורך הזה נוגע בהם. כשפתאום הם עומדים מול האתגר הזה של פינוי חלל מסויים מכל החפצים והפסולת, על מנת לעשות שימוש יותר נכון וטוב בחלל הזה, רק אז הם מתחילים להבין את גודל האתגר, ואת רמת הידע והמקצועיות הנדרשת, ורק אז הם מבינים ואפילו שמחים שיש אנשים כמוני שבחרו למעשה לעבוד בתחום הזה, ולספק את השירותים האלה.

עוד מידע בבלוג שלי

אם אתם מתעניינים בתחום הזה, ורוצים ללמוד יותר על התחום של פינוי בתים, דירות, מפעלים, משרדים וכל חלל או מבנה אחר, תוכלו להיכנס לאתר האינטרנט או הבלוג שלי, ולקרוא שורה של מאמרים מקצועיים שכתבתי במהלך השנים, ולהם גם צירפתי קטעי וידאו שצולמו במהלך פינוי בזמן אמת. כך תוכלו להבין אילו סוגים של בתים אני מפנה, ולמה.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו