אנו נותנים שירותי פינוי ירושה

שירותי פינוי ירושות 

רובנו נחווה את המצב הקשה הזה בחיים שבו אחד מקרובנו הקרובים או הרחוקים הולך לעולמו. הכאב בקבלת הידיעה ולאחר מכן בשבעה והלאה הוא גדול. לרוב קרובנו גם יותירו אחריהם שובל של זיכרונות וחפצים אשר שימשו אותם ובכל אחד מהם יהיה חרוט לכם זיכרון כלשהו. במקרה של צורך בפינוי החפצים, לא רק שמדובר בהמון זמן ולעיתים אף בכאב פיסי בשל העבודה הקשה הרבה, אלא גם בכאב נפשי. מכיוון שכל חפץ אשר בו תגעו יעורר בכם זיכרונות וגעגוע, דבר אשר יקשה מאוד על הפינוי. אנו פה כדי לעזור לכם.

חברת "שי פינוי דירה", כאן לעזור לכם

חברתנו, הינה חברה המומחית בתחום פינוי הדירות ובעלת ניסיון רב בשוק. חברתנו, מנוהלת על ידי שי שטיקגולד, אשר הינו מקצוען בתחום ועוסק בתחום זה כבר מעלה מ-30 שנה, מאז שחרורו מהצבא. כלל העובדים שלנו הינם, עובדים מוסמכים אשר עברו הכשרה ייעודית לתחום זה ובעלי ניסיון. כמו כן לכל אחד מהעובדים מושרשים ערכי החברה של יסודיות, מקצועיות, עמידה בזמנים ואדיבות. כלל העובדים שלנו מבוטחים, דבר אשר מבטיח לכם שקט נפשי. וכמו כן, חברתנו עובדת עם "אמון הציבור" דבר אשר מבטיח לכם מוצר מעולה ושקט נפשי.

איך זה עובד?

כדי שנוכל לעזור כל מה שעליכם לעשות הוא להרים טלפון או לשלוח מייל. יחד נתכנן את פינוי הירושה ונבין מהם הדברים שזקוקים לפינוי. האם נדרש פינוי רהיטים, דבר אשר הופך את המלאכה לטיפה יותר מסובכת, האם נדרש פינוי חפצים מיוחדים אשר זקוקים לשמירה מיוחדת והאם נדרש פינוי פסולת וניקיון לאחר הסיום. כל זה אנו נעשה עבורכם, כדי שאתם תקבלו את התוצאה הטובה ביותר. לאחר מכן נבצע את הפינוי על פי לוחות זמנים מוגדרים מראש, נוביל את כלל החפצים ונבצע ניקוי דירה.

אנו מציעים גם שירותים נוספים

חברתנו הינה מקצועית בפינוי דירות, אך גם מציעה שירות של פינוי מחסן, אם קיים כזה או פינוי מקלט. אנו נעשה הכל כדי שפינוי הירושה יהיה המהיר ביותר והמקצועי ביותראל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו