אנו נותנים שירותי פינוי דירה מתכולה ורהיטים

שירותי פינוי דירה 

אם גם אתם צריכים שירות פינוי דירה או שתצטרכו אחד שכזה בעתיד, כדי שתקראו את המאמר הבא. פינוי דירה הינו דבר מורכב יותר מרוב מה שהאנשים חושבים. רוב האנשים בעת פינוי הדירה שלהם, או שיעשו זאת בעצמם או שיזמינו את שירות פינוי דירה הזול ביותר שיוכלו למצוא שבדרך כלל יהיה מורכב משני נערים לאחר צבא והטנדר של אבא שלהם. מיותר לציין כי לשני המקרים שצוינו יש חסרונות ברורים. אם תעשו זאת בעצמכם, תופתעו לגלות כי המשימה הינה ארוכה יותר ממה שחשבתם ומורכבת יותר. אם תזמינו את השירות הלא מקצועי ייתכן שתגלו שעשיתם טעות מרה ותגרמו נזק לדירה בעת פינוי החפצים.

אז מה הפתרון וכיצד זה יפתיע אתכם

הפתרון הינו חברת "שי פינוי דירה", חברתנו היא הינה חברה אשר הינה מקצועית בתחום פינוי הדירות ובעלת ניסיון רב בתחום. החברה מנוהלת על ידי שי שטיקוגלד אשר הינו מקצוען בתחום ועוסק בו כבר מעלה מ-30 שנה, מעת שחרורו מהצבא. כמו כן כלל העובדים שלנו הינם עובדים אשר עברו הכשרה בנושא והינם בעלי ניסיון. חברתנו עובדת עם חברת "אמון הציבור" דבר אשר מבטיח לכם כי התוצר אשר תקבלו יהיה ללא תחרות וללא עוררין.

האזינו להמלצה של עוד לקוחה מרוצה של שי פינוי דירה

הביצוע וההפתעה

ראשית, נתכנן יחד אתכם את ביצוע הפינוי ולוחות הזמנים שלו. לאחר מכן, כל מה שתצטרכו הוא לצפות בעובדים שלנו מבצעים את המלאכה ביסודיות ובמקצועיות. ההפתעה הגדולה היא שאנו מעניקים שירות של פינוי תכולת דירה בחינם, אם ערך המוצרים המפונים עולה על ערך הפינוי עצמו. כלומר גם תחסכו לעצמכם זמן ותחסכו כסף מכיוון שלא תצטרכו לשלם לנו. אנו נבצע פינוי רהיטים ישנים, פינוי אשפה, פינוי בגדים ואף פינוי מחסן במידת הצורך. רצוי לציין כי אנו מבצעים גם פינוי דירה בתל אביב, דבר אשר בהרבה מאוד בחינות הינו מסובך בהרבה בשל הצפיפות. לאחר פינוי כלל החפצים, נבצע עבורכם ניקיון ייסודי של הדירה, כך שתקבלו את הדירה, כפי ביום הראשון שבה היא עמדה, נקייה וריקה.

כיצד לבחור את השירות הנכון לכם

בחירת שירות פינוי דירה אינה משימה פשוטה, וכשמדובר ברכוש אישי, אתם רוצים לדעת שאתם בידיים הנכונות. ישנם כמה דברים שיש להפקיד לבם בעת בחירת שירות הפינוי: הניסיון המקצועי של החברה, המלצות מלקוחות קודמים, הציוד הרלוונטי והמחיר. כשמדובר בחברה מקצועית, היא תצטרף לשיחה ותבחן בקפידה את הדירה על מנת להעריך את המחיר ולהציע הצעה הוגנת. יתרה מכך, חברה מקצועית תקפיד על שמירה על הרכוש שלכם, ותבצע את הפינוי באופן מסודר ויסודי.

ההשקעה שלכם בשירות הנכון

ההשקעה בשירות פינוי דירה מקצועי היא השקעה בשקט הנפשי שלכם. האם תרצו להתערער מבעיות בעת הפינוי? האם תרצו להפתעות לא נעימות באופן בו החפצים שלכם מטופלים? בחירה נכונה תחסוך לכם המון בעיות ותגרום לכם להרגיש שהכל תחת שליטה. אם תבחרו בחברה כמו "שי פינוי דירה", תהליך הפינוי יהפוך להיות פחות מעמיס ומסובך. אז לפני שאתם מחליטים, חשובו טוב על המהלך והפקידו לב לפרטים החשובים. בסופו של דבר, השקט הנפשי והביטחון בזה שהחפצים שלכם בידיים הנכונות הם השקעה בלתי מתפשרת.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן