אלטיזכן לפינוי בתשלום תל מונד | 050-7454504

שי שירותי אלטיזכן תל מונד

מתגוררים בתל מונד והסביבה? רוצים לפנות חפצים ופריטים שונים משטח דירתכם? מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של בעלי מקצוע מנוסים במחיר משתלם במיוחד? זה הזמן להכיר את שירותי אלטיזכן תל מונד המוענקים לכם על ידי "שי פינוי דירה", צוות פינוי המתמחה במגוון עבודות פינוי לכל צורך ולכל מטרה.

במסגרת שירותי אלטיזכן תל מונד, אנחנו ב-"שי פינוי דירה" נפנה משטח דירתכם מוצרי חשמל ופריטי ריהוט ישנים, נפנה עבורכם כל ציוד נדרש, נפנה עבורכם פסולת שהצטברה כתוצאה מהליך הבנייה או השיפוץ, נפנה עבורכם כל תכולה אישית שאינכם מעוניינים בה עוד.

לאחר ביצוע עבודות הפינוי, נאפשר לכם ליהנות ממגוון נרחב של שירותי ארגון וסדר הכוללים: ניקיון יסודי של שטח הדירה, חיטוי חדרי אמבט ושירותים, פירוק ארונות רעועים או ישנים, סיוד וצביעת קירות, שירותי תיקונים והחלפת בלאי בשטח הדירה, שירותי פינוי גזם מהחצר במידת הצורך, שירותי הדברה בסביבת המגורים ועוד.

קונים מכם פריטי פינוי שונים

אנחנו ב-"שי פינוי דירה", מאפשרים לכם ליהנות גם משירות המכונה "קונה ירושות" במסגרת שירותי אלטיזכן תל מונד. שירות "קונה הירושות" הינו שירות המיועד לאנשים המחזיקים בבעלותכם מגוון נרחב של פריטים וחפצים ישנים בעלי ערך כספי כזה או אחר. במסגרת שירות זה, נציג מטעמנו יגיע אליכם לצרכי מתן הערכת שווי, ובמידת הצורך אנו נשלם עבור הפריטים אותם נפנה משטח דירתכם, או לחילופין, נקזז את הסכום מהתשלום בגין שירותי הפינוי המקצועיים שלנו. החפצים הנפוצים ביותר תמורתם תוכלו ליהנות משירות "קונה ירושות" כוללים: מוצרי חשמל במצב תקין, מערכות ריהוט במצב תקין, פריטי עתיקות ואוספים שונים, כלי נוי, כלי נגינה, מטבעות ופריטי כסף, מערכות סכו"ם מהודרות ועוד מגוון נרחב של פריטים וחפצים בהם אנו מוצאים עניין.

כמו כן, אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מעמידים לרשותכם את האפשרות להעביר ולמסור את התכולה המפונה משטח המגורים שלכם אל עמותות וארגונים חברתיים הזקוקים לתרומת פריטי תכולה שונים. אנחנו נעביר בשמכם את התכולה השימושית לאותם ארגונים, ונאפשר לכם להרוויח פעמיים: פעם אחת משירותי פינוי מקצועיים, ופעם שנייה במסגרת הנתינה למען הקהילה.

כל היתרונות המקצועיים במקום אחד!

אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות מכל היתרונות המקצועיים המתלווים לביצוע הליכי הפינוי על ידינו. יתרונות אלו כוללים בין היתר: צוות פינוי מקצועי, מנוסה ומיומן, שימוש בציוד פינוי מתקדם המאפשר לנו לבצע כל פעולת פינוי באופן המהיר והיעיל ביותר, צוות פינוי השם דרש מורחב על כללי הבטיחות וחוקי העזר העירוניים, צוות פינוי המעניק לכם מגוון נרחב של שירותי פינוי, ביצוע עבודות ניקיון, ארגון וסדר בסיום הליך הפינוי, ומעל הכול, צוות פינוי המעניק לכם שירות בהתאמה אישית המלווה במתן יחס ושירות אישי לכל אחד ואחת מכם.

להזמנת השירות וקבלת הצעת מחיר התקשרו אל 0522071171

 אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן