אלטיזכן לפינוי בתשלום תל אביב | 050-7454504

שי שירותי אלטיזכן תל אביב

מחפשים שירותי אלטיזכן בתל אביב? מעוניינים לפנות חפצים ופריטי ריהוט שונים מהבית או מהמשרד? זה הזמן להכיר את מכלול השירותים המקצועיים של "שי פינוי דירה", המתמחה בכל תחומי הפינוי האפשריים, לרבות, פינוי חפצים משטח הדירה לצרכי ארגון וסידור חלל הבית.

אלטיזכן תל אביב, הינו אחד ממגוון השירותים המקצועיים המוענקים על ידי "שי פינוי דירה". בכל רחבי תל אביב פועלים צוותים מקצועיים המנוהלים על ידי שי, ובכל אחד ואחד מהליכי הפינוי המבוצעים על ידם, מיושמים מגוון נרחב של פרמטרים מקצועיים, ההופכים את שירותי אלטיזכן תל אביב לשירות הכי יעיל, הכי מהיר והכי בטוח בעיר.

בין יתר הפרמטרים המקצועיים הנכללים במסגרת השירות תוכלו למצוא: שירותי הכנת הדירה להליכי הפינוי, מיון התכולה המיועדת לפינוי על פי סוג הפריט או המוצר, שירותי פינוי באמצעות ציוד פינוי מתקדם, שירותי הובלת התכולה המפונית משטח הדירה אל אתרי פסולת ומחזור בצורה בטוחה ויעילה, ולסיום, היצע נרחב של שירותי ניקיון, ארגון וסדר המתלווים אל הליך הפינוי.

המקצוענים לשירותכם!

"שי פינוי דירה" הינו צוות מקצועי, מנוסה ומיומן, העוסק לאורך כל ימות השנה במגוון נרחב של פעולות פינוי לכל צורך ולכל מטרה. אנשי הצוות הפועלים מטעם "שי פינוי דירה", הינם בעלי מקצוע אמינים האוחזים ברשותם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, דבר המעיד על יושרם ועל הגינותם המקצועית.

כמו כן, אנשי הצוות הפועלים מטעם "שי פינוי דירה", מיישמים את כל הליך הפינוי במסגרת שיטת פינוי ייחודית, שפותחה ושוכללה על ידי שי- מנהל הצוותים ובעל ניסיון של עשרות שנים בתחום הפינוי. לרשות אנשי הצוות עומד הציוד המתקדם והמקצועי ביותר, דבר המאפשר להם לבצע כל הליך פינוי (פשוט או מורכב כאחד) על הצד המהיר ביותר, היעיל ביותר והבטיחותי הרבה יותר.

אלטיזכן תל אביב, הינו שירות פינוי המיועד לכל אחד ואחת מכם המתגוררים בתל אביב רבתי, אשר מעוניינים לפנות משטח הדירה או העסק, מגוון נרחב של פריטי ריהוט וחפצים שונים, החל מארונות קיר או מטבח ועד לפינוי פסולת בניין שנוצרה כתוצאה מהליכי בנייה או שיפוץ.

במקביל להליכי הפינוי, "שי פינוי דירה" מאפשר לכם ליהנות ממגוון נרחב של שירותים הנלווים אל הליך הפינוי, וברוב המקרים מיושמים מייד לאחר הוצאה ופינוי של החפצים משטח הדירה. שירותים אלו מאפשרים לכם ליהנות ממגוון נרחב של שירותי ארגון, ניקיון וסדר, התורמים רבות להשבחת הנכס.

אנחנו ב-"שי פינוי דירה" דוגלים במתן שירות מקצועי וללא פשרות לכל אחד ואחת מלקוחותינו, וכתוצאה מכך, העמדנו לרשותכם אמנת שירות המפרטת את ההתחייבויות האישיות שלנו בנוגע להליך הפינוי. כמו כן, אנו מעניקים לכם את השירות המקצועי שלנו רק לאחר העמדת הסכם התקשרות המפרט את מכלול השירותים וההתחייבויות בנוגע להליך הפינוי. חייגו עכשיו ל: 0522071171

, וגם אתם תוכלו ליהנות מכל היתרונות.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן