אלטיזכן לפינוי בתשלום רעננה | 050-7454504

שי שירותי אלטיזכן רעננה

מתגוררים ברעננה והסביבה ומעוניינים לפנות משטח דירתכם מספר חפצים או פריטי ריהוט שונים? מעוניינים ליהנות ממגוון נרחב של שירותים מקצועיים מענף פינוי הדירות? זה הזמן להכיר את מכלול השירותים המוצעים לכם במסגרת שירותי אלטיזכן רעננה, המיושמים על ידי "שי פינוי דירה", המתמחה בפינוי דירות לכל צורך ולכל מטרה.

שירותיו המקצועיים של "שי פינוי דירה" מתמקדים גם בהליכי פינוי של חפצים ופריטים ישנים וחסרי שימוש משטח הדירה, וגם במתן שירותי ניקיון, ארגון וסדר בשטח הדירה. שירותיו המורחבים של "שי פינוי דירה", כוללים בין היתר: פינוי דירות לקראת מעבר, פינוי דירות כהכנה לביצוע שיפוצים והרחבות בנייה בשטח הדירה, שירותי פינוי דירות ישנות או דירות מוזנחות במיוחד, שירותי פינוי דירות לאחר שריפה, שירותי פינוי דירות עם מנוף, פינוי דירות השייכות לאגרנים כפייתיים, פינוי מחסנים, מקלטים, חדרי מדרגות, גגות משותפים, פינוי דירות לקהילה העסקית לצרכי פינוי משרדים, חנויות, מפעלים ועוד. במסגרת שירותי אלטיזכן רעננה, מעמידים לרשותכם שי ואנשי צוותו, את כל הידע המקצועי והציוד הנדרש לצרכי פינוי מהירים, יעילים ובטיחותיים במיוחד.

פינוי דירה- רמת אחת מעל כולם

היכולות המקצועיות של "שי פינוי דירה" בשילוב הציוד המקצועי העומד לרשותנו, מבטיח לכל אחד ואחת ממזמיני השירות, את הליך הפינוי המקצועי והאיכותי ביותר בישראל. הליך הפינוי עצמו מיושם באמצעות טכניקה ייחודית, אותה פיתח שי לאורך השנים.

שיטה זו כוללת בין היתר הליכי מיון תכולה המיועדים לפינוי. מיון התכולה המקדים, מאפשר לשי ואנשי צוותו לייעד את התכולה לאתר הפסולת או המחזור הראויה. לאחר עבודות המיון, שי ואנשי צוותו עושים שימוש בציוד מתקדם לצרכי סילוק, פינוי והוצאת התכולה משטח הדירה והעברתה על הצד המהיר והבטוח ביותר אל אותם אתרי פסולת ומחזור שנקבעו מראש.

עם סיום ביצוע עבודות הפינוי והוצאת כלל החפצים והפריטים המיועדים לפינוי משטח הדירה, שי ואנשי צוותו, מעמידים לרשות כל אחד ואחת מכם מגוון נרחב של שירותי ניקיון, ארגון וסדר. שירותים אלו כוללים בין היתר: חיטוי וניקיון כל השטח הדירה בצורה יסודית, פירוק ארונות וריהוט כבד משקל או רעוע, סיוד קירות וצביעתן, שירותי החלפת בלאי במתקנים שונים ברחבי הדירה, שירותי תיקונים קלים, שירותי הדברה ועוד.

אלטיזכן רעננה הינו שירות המיועד לכל אחד ואחת מכם המתגוררים ברעננה והסביבה, ואשר מעוניינים לפנות משטח ביתם מספר חפצים ופריטי ריהוט שונים. אנחנו ב-"שי פינוי דירה" דואגים להתאים את עבודות הפינוי והניקיון בהתאם לדרישות הלקוח, מצב הדירה, כללי הבטיחות וחוקי העזר העירוניים המונהגים בעיר רעננה בנוגע לפינוי חפצים והעברתם לאתרי פסולת ומחזור.

במידה וגם אתם רוצים ליהנות משירותי הפינוי המתקדמים ביותר, זה הזמן ליצור עימנו קשר ישיר באמצעות האתר או באמצעות חיוג למספר: 0522071171, וגם אתם תוכלו ליהנות מכל היתרונות המקצועיים של "שי פינוי דירה".אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן