אלטיזכן לפינוי בתשלום ראש העין | 050-7454504

שי שירותי אלטיזכן ראש העין

מתגוררים בראש העין וזקוקים לשירותי פינוי מקצועיים? מעוניינים לפנות משטח דירתכם מגוון נרחב של חפצים ופריטי ריהוט שונים? זה הזמן להכיר מקרוב את מכלול השירותים המוצעים לכם על ידי "שי פינוי דירה", צוות מקצועי ומתקדם המתמחה בפינוי דירות לכל צורך ולכל מטרה. במסגרת השירותים המוצעים לכם תוכלו ליהנות גם משירותי אלטיזכן ראש העין, המאפשר לכל אחד ואחת מכם "להיפטר" אחת ולתמיד מאותם חפצים השוכבים שלא לצורך בתוך ביתכם. היצע השירותים המורחב של "שי פינוי דירה" מעמיד לרשותכם את כל היתרונות הבאים:

צוות פינוי מיומן, מנוסה ומקצועי העוסק בכל תחומי הפינוי מזה עשרות שנים, צוות פינוי העושה שימוש בציוד הפינוי המוביל בתחומו בישראל, יכולות פינוי המסוגלות להתמודד עם כל אתגר מקצועי, שירות מהיר, יעיל ובטוח המוענק לכל אחד ואחת מכם בהתאמה אישית, העמדת תכנית פינוי מוקדמת המתייחסת לכל האלמנטים המקצועיים המלווים את הליך הפינוי ועוד.

בנוסף לשירותי הפינוי המתקדמים והמקצועיים של "שי פינוי דירה", תוכלו ליהנות גם ממגוון שירותי ניקיון, ארגון וסדר, המיושמים בשטח הדירה שלכם עם סיום הליך עבודות הפינוי. אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מקפידים לפנות את כל החפצים והפריטים המיועדים לפינוי אל יעדם בדרך הבטוחה ביותר בעזרת רכבי פינוי מיוחדים. העברת התכולה המפונית אל יעדה מתבצעת בהתאם לחוקי העזר העירוניים הקבועים בחוק בראש העין.

איכות ומקצועיות בראש העניינים!

צוות הפינוי המקצועי הפועל מטעם "שי פינוי דירה", הינו צוות מיומן ומנוסה, הפועל על פי שיטתו המקצועית של שי –בעל מקצוע עתיר ניסיון בכל תחומי הפינוי. במסגרת שירותי אלטיזכן ראש העין, צוותי הפינוי המיוחדים שלנו, יספקו גם לכם, תושבי ראש העין, את השירות הטוב ביותר בענף!

אנחנו ב-"שי פינוי דירה" דואגים לפנות כל פריט וכל חפץ מיותר משטח הדירה הפרטית שלכם, ולאחר סיום הליך הפינוי, אנו מאפשרים לכם ליהנות ממגוון נרחב של שירותי ניקיון, ארגון וסדר, הכוללים בין היתר: ניקיון יסודי של כל שטח הדירה, חיטוי חדרי אמבט ושירותים, סיוד קירות וצביעתן, שירותי החלפת בלאי, שירותי תיקונים קלים, שירותי הדברה ועוד.

גם שירותי הפינוי וגם שירותי הניקיון שלנו מיושמים בכל מרחב המגורים שלכם, הן בחלל הדירה והן בסביבת המגורים (חדר מדרגות, כניסה לבית, חצר, גינה, גגות וכדומה). תושבי ראש העין, שימו לב, מהיום, גם אתם יכולים ליהנות מכל היתרונות המקצועיים של שי וצוות העובדים, והכול במסגרת שרותי אלטיזכן ראש העין.

זה הזמן להכיר את השילוב המנצח המורכב מניסיון עשיר ומוניטין רב לבין ציוד פינוי מתקדם ומקצועי באמצעותו מבוצעות פעולות הפינוי. עבודות הניקיון במסגרת שירותי אלטיזכן ראש העין מבוצעות אף הם על ידי צוות הפינוי המוביל של "שי פינוי דירה", כאשר במהלך עבודות הניקיון, צוותי הפינוי עושים שימוש בחומרי הניקוי המובילים והאיכותיים ביותר.

להזמנת השירות וקבלת הצעת מחיר התקשרו אל 0522071171אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן