אלטיזכן קדימה | 0522071171

שי שירותי אלטיזכן קדימה

מתגוררים ביישוב קדימה שבשרון? בבעלותכם דירה או נכס המאוכלסת בין היתר במגוון חפצים שאין לכם בהם כל צורך או שימוש? אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממגוון נרחב של שירותי פינוי דירות ברמה המקצועית והאיכותית ביותר בישראל. שירותי אלטיזכן קדימה, הינם שירותים המוענקים לכם על ידי "שי פינוי דירה", למגוון נרחב של מטרות וצרכי פינוי, החל מהצורך הבסיסי "לדלל" את שטח דירתכם מאותם חפצים ופריטי ריהוט ישנים ובלויים, דרך שירותי פינוי לצרכי מעבר בין דירות או כצרכי הכנה לקראת הליכי שיפוץ, ועד לשירותי פינוי מיוחדים המותאמים באופן אישי לצורך ולדרישות האישיות שלכם.

אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מבצעים את כל עבודות הפינוי בעזרת ציוד פינוי מקצועי ומתקדם, הכולל בין היתר: מנופי זרוע ומנגנוני הרמה (ליפטים), ציוד טכני הכולל מברגות, פטישי אוויר, מקדחות וכדומה, ציוד אריזה (ניילונים וקרטונים עמידים), מכולות איסוף תכולה, רכבי פינוי מאובזרים, ציוד מיגון, ציוד בטיחות, חומרי ניקוי, חומרי צבע ותרסיסי הדברה.

הציוד הרב והאיכותי העומד לרשותנו, בשילוב הידע והניסיון המקצועי שלנו, הם "כלי העבודה" המאפשרים לנו לבצע כל הליך פינוי על הצד המהיר, הבטוח והיעיל ביותר. אנחנו ב-"שי פינוי דירה", מבטיחים להעמיד לרשות כל אחד ואחת מלקוחותינו, את השירות האישי והמסור לאורך כל הדרך.

אלטיזכן קדימה- שירות עם אחריות

שירותי האלטיזכן של "שי פינוי דירה" הינם שירותים מורחבים המיועדים לכל אחד ואחת מכם המתגורר ביישוב קדימה והסביבה. השירותים המורחבים של "שי פינוי דירה", מוענקים לכם על ידי צוות מיומן, מקצועי ומנוסה, העוסק בכל תחומי הפינוי האפשריים ברמה היומיומית. אנשי הצוות בכללותם אוחזים בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל. תעודה זו מעידה על יושרם והגינותם המקצועית של אנשי הצוות. צוותי הפינוי מנוהלים על ידי שי, בעל מקצוע עתיר ניסיון בענפי הפינוי השונים.

כל הליכי הפינוי השונים המיושמים על ידי "שי פינוי דירה" מבוצעים רק לאחר העמדת הסכם התקשרות וחוזה עבודה בין הצדדים. חוזה זה מהווה את "תעודת הביטוח" של כל אחד ואחת מכם בנוגע לטיב השירות ואיכות ביצוע העבודות. אנחנו ב-"שי פינוי דירה" דוגלים במתן שירות ויחס אישי לכל לקוח ולקוח. לפני תחילת ביצוע עבודות הפינוי, אנו דואגים להקשיב במלוא תשומת הלב לכל הדרישות והצרכים של כל לקוח ולקוח.

במסגרת שירותי אלטיזכן קדימה, אנחנו ב-"שי פינוי דירה", מאפשרים לכם להעביר את פריטי התכולה הישנים והלא נחוצים לאתרי פסולת או מחזור בדרך הפשוטה והנוחה ביותר. כמו כן, עומדת לרשותכם האפשרות להעביר חלק מפריטי התכולה (השימושיים והנחוצים ביניהם) למוסדות וארגונים חברתיים במסגרת תרומה לקהילה, כאשר פריטי התכולה מועברים לארגונים ומוסדות הנמצאים עימנו בקשר ישיר לאורך כל השנה, ותרומת הפריטים נרשמת על שמכם במידה ותרצו לעשות זאת.

להזמנת השירות וקבלת הצעת מחיר התקשרו אל 0522071171.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו