אלטיזכן פתח תקווה | 0522071171

שי שירותי אלטיזכן פתח תקווה

מתגוררים בפתח תקווה והסביבה? מעוניינים להוציא, לפנות ולסלק משטח דירתכם מגוון נרחב של פריטי ריהוט וחפצים שונים? זה הזמן להכיר מקרוב את מכלול השירותים המקצועיים המוענקים לכם על ידי "שי פינוי דירה". שירותיו המקצועיים של "שי פינוי דירה" עוסקים באופן ישיר ובאופן עקיף בכל צרכי הפינוי האפשריים, לרבות, פינוי דירות הממוקמות בתוך מבנים ללא מעלית, פינוי דירות גג באמצעות מנופי זרוע, פינוי דירות גן, פינוי תכולות לכל מטרה ועוד מגוון נרחב של שירותים מקצועיים בתחום הפינוי.

אנחנו ב-"שי פינוי דירה", מאפשרים לכל אחד ואחת, המתגורר בפתח תקווה והסביבה, ליהנות משירותי אלטיזכן פתח תקווה, המאפשרים לכם ליהנות מהיצע נרחב של שירותים מקצועיים המוענקים לכם ללא אף פשרה מקצועית!

מובילים את ענף הפינוי!

"שי פינוי דירה", הינו צוות מקצועי המוביל את ענף הפינוי בישראל בכלל, ובעיר פתח תקווה בפרט. הצוות המקצועי עוסק בכל תחומי הפינוי זה עשרות שנים, ולאורך כל השנים ביצע אינספור שירותי פינוי שונים ומגוונים, החל מפינוי דירות לצרכי מעבר בין דירות ועד לפינוי דירות לאחר שריפה או נזקי טבע.

שירותי הפינוי המקצועיים של "שי פינוי דירה" הינם שירותים המותאמים לכל אחד ואחת מכם, וכל זאת על פי הגדרת מטרות הפינוי וצרכי הפינוי, הקשבה והבנה מלאה של דרישות הלקוח, התאמת ציוד העבודה לסביבת הפינוי ועוד.

אלטיזכן פתח תקווה הינו שירות המוצע לכלל תושבי העיר והסביבה, והוא מאפשר לכל אחד ואחת מכם, ליהנות לא רק משירותי פינוי חפצים משטח הדירה, אלא גם ממגוון נרחב של שירותים נלווים המתווספים להליך הפינוי. השירותים הנלווים המוצעים לכם על ידי "שי פינוי דירה" כוללים בין היתר: שירותי ניקיון וחיטוי, שירותי סיוד וצביעת קירות, שירותי החלפת בלאי, שירותי תיקונים קלים ועוד מגוון נרחב של שירותים בהתאם למצב הדירה לאחר הפינוי, ובהתאם לדרישות הלקוח.

אלטיזכן פתח תקווה הינו שירות מורחב ומשודרג של שירותי האלטיזכן המסורתיים. השירות המוצע לכם על ידי "שי פינוי דירה" בתחום זה, הינו שירות יעיל ומקצועי, העושה שימוש בכל אמצעי הבטיחות והעבודה הנדרשים, החל מציוד פינוי מתקדם הכולל: מנופי זרוע להובלת ציוד מקומות גבוהות, או לחילופין, הובלת חפצים כבדים, ציוד טכני לצרכי פירוק קירות וארונות, ציוד אריזה, מכולות איסוף ורכבי פינוי.

במידה וגם אתם מעוניינים לפנות חפצים ופריטי ריהוט שונים משטח הדירה, או במידה וגם אתם מעוניינים ליהנות ממכלול שירותי הפינוי המוצעים לכם על ידי "שי פינוי דירה", זה הזמן לחייג למספר הבא: 0522071171, וליהנות מכל היתרונות. מעבר ליכולות המקצועיות שלנו, אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות משירות אמין, יחס אישי ומערך שירות המלווה אתכם לאורך כל הדרך, מרגע הזמנת העבודה ועד השלמת כל הליך הפינוי. אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו