אלטיזכן לפינוי בתשלום כפר סבא | 050-7454504

שי שירותי אלטיזכן כפר סבא

מתגוררים בכפר סבא ומעוניינים בשירותי פינוי חפצים ופריטי ריהוט שונים משטח דירתכם? זה הזמן להכיר את מכלול השירותים המקצועיים של "שי פינוי דירה" במסגרת שירותי אלטיזכן כפר סבא. "שי פינוי דירה" הינו צוות מקצועי ומנוסה, העוסק בכל תחומי הפינוי האפשריים, לרבות, שירותי פינוי חפצים ופריטי ריהוט שונים משטח הדירה.

אלטיזכן כפר סבא, הינו שירות המיועד לכלל תושבי כפר סבא והסביבה. במסגרת השירות, אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מעמידים לרשות כל אחד ואחת מכם, את מכלול השירותים המקצועיים בהם אנו עוסקים מדי יום ביומו. שירותים אלו כוללים בין היתר: ביצוע עבודות פינוי תכולות לכל צורך ולכל מטרה, ביצוע עבודות ניקיון, ארגון וסדר בשטח בו בוצעו עבודות הפינוי ועוד. שירותי הפינוי המקצועיים של "שי פינוי דירה" מבוצעים על ידי צוות מקצועי, מנוסה ומיומן, הנעזר בציוד פינוי מתקדם לצרכי ביצוע העבודה על הצד המהיר, היעיל והבטוח ביותר.

עומדים לרשותך בכל רגע נתון!

אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מאמינים במתן שירות ויחס אישי לכל לקוח ולקוח. בכל אחד מהליכי הפינוי המיושמים על ידינו, אנו מקפידים לבחון את סביבת המגורים בה אמור להתבצע הליך הפינוי, וזאת על מנת להתאים בין צרכי הפינוי ודרישות הלקוח, לבין הציוד בו אנו עושים שימוש.

אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מקפידים לבחון היטב את כל צרכי הפינוי, וזאת על מנת להעמיד לרשות כל אחד ואחת מכם הליך פינוי מהיר, יעיל ובטוח. במקביל, שירותי הפינוי המורחבים שלנו, מאפשרים לכם ליהנות מהיצע נרחב של עבודות ניקיון, ארגון וסדר המבוצעים בשטח הדירה בה בוצעו עבודות הפינוי.

שירותי אלטיזכן כפר סבא, מאפשרים  לכם להגדיר את ייעוד המקום אליו תעבור תכולת הפינוי. בין יתר המקומות העומדים לרשותכם תמצאו: אתרי פסולת ומחזור מורשים על פי חוקי העזר העירוניים הנהוגים בעיר כפר סבא, העברת התכולה כתרומה לקהילה- אנחנו ב-"שי פינוי דירה" נעביר (בשמכם) את תכולת הפינוי למוסדות וארגוני צדקה שונים. בנוסף, אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מאפשרים לכם למסור ולהעביר את תכולת הדירה המיועדת לפינוי לרשותנו, וזאת במסגרת ביצוע הליך הפינוי בחינם או במחיר מיוחד, בהתאם להערכת השווי של הציוד המיועד לפינוי. במידה וגם אתם זקוקים לשירותי פינוי חפצים ופריטי תכולה שונים משטח הדירה, זה הזמן להכיר מקרוב את שירותי אלטיזכן כפר סבא מטעם "שי פינוי דירה".

מחייגים ומרוויחים…

בדירתכם עומדת תכולה לא שימושית? מעוניינים לפנות חפצים ופריטי ריהוט כאלו ואחרים? זה הזמן ליצור קשר ישיר עם "שי פינוי דירה", וליהנות משירות מקצועי המוענק לכל אחד ואחת מכם בתחום הפינוי. חייגו עכשיו 0522071171, וגם אתם תוכלו להרוויח פעמיים, פעם אחת אתם מרווחים במסגרת קבלת שירות מקצועי וללא פשרות, ופעם שנייה אתם מרוויחים כתוצאה מיצירת סביבת מגורים משודרגת ומרווחת במינימום הוצאות כספיות.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן