אלטיזכן חדרה | 0522071171

שי שירותי אלטיזכן חדרה

אלטיזכן חדרה – מתגוררים בחדרה? רוצים לפנות חפצים ופריטי תכולה ישנים משטח דירתכם? זקוקים בדחיפות לשירותי פינוי, ארגון וסדר בסביבת המגורים שלכם? רוצים ליהנות מכל היתרונות של חברה מקצועית העוסקת בענף הפינוי ועדיין ליהנות משירות במחיר הוגן? זה הזמן להכיר את מכלול השירותים של "שי פינוי דירה", המתמחה בכל תחומי הפינוי האפשריים.

אנחנו ב-"שי פינוי דירה", מאפשרים לכל אחד ואחת מכם, תושבי חדרה, ליהנות מהיצע נרחב של שירותי פינוי לכל צורך ולכל מטרה, החל מפינוי דירות לצרכי מעבר, שיפוץ, הרחבה או בנייה, דרך שירותי פינוי מיוחדים הכוללים בין היתר: פינוי דירות ישנות ומוזנחות, פינוי דירות השייכות לאגרנים כפייתיים, פינוי דירות לאחר שריפה, ועד לשירותי פינוי למוסדות ובתי עסק.

במסגרת השירותים המורחבים והייחודיים של "שי פינוי דירה", יכולים גם תושבי חדרה ליהנות משירותי אלטיזכן חדרה, שירות ייחודי המאפשר לכם "להיפטר" אחת ולתמיד מכל חפץ או פריט ישן התופס נפח ומקום בסביבת המגורים שלכם.

שירותי הפינוי המיוחדים של "שי פינוי דירה" לתושבי חדרה, מאפשרים לכל תושבי העיר והסביבה ליהנות משירותי פינוי מקצועיים המשלבים ידע, ניסיון, ציוד אישי ומגוון נרחב של שירותים נלווים המוענקים לכם בגמר הליך הפינוי.

השירותים הנלווים לעבודות הפינוי כוללים בין היתר: ניקיון וחיטוי יסודי של כל שטח הדירה, שירותי סיוד וצביעת קירות, שירותי החלפת בלאי, שירותי תיקונים קלים, שירותי פירוק ארונות קירות וארונות מטבח, שירותי הדברה ועוד מגוון נרחב של שירותים בהתאם לדרישות הלקוח ובהתאם למצב הדירה.

איתכם בכל שירות!

צוות הפינוי הפועל מטעם "שי פינוי דירה", הינו צוות מקצועי, מיומן ומנוסה, העוסק בכל תחומי הפינוי האפשריים מזה עשרות שנים. הניסיון הרב תחומי לצד היכולות המקצועיות והציוד המקצועי העומד לרשותו, מבטיח לכל אחד ואחת מכם, תושבי חדרה, הליך פינוי סופר מקצועי, סופר מהיר, סופר יעיל וסופר –בטיחותי ובטוח, או בקיצור, אלטיזכן חדרה של "שי פינוי דירה" זה ללכת על בטוח!

במידה וגם אתם מעוניינים ליהנות מהיצע מגוון של שירותים מקצועיים בתחום הפינוי, ובמידה וגם אתם מעוניינים להכניס קצת סדר וארגון למרחב המגורים שלכם, זה הזמן לחייג אלינו, לטלפון שמספרו: 0522071171, וליהנות מכל היתרונות המקצועיים שלנו!

במסגרת שירותי אלטיזכן בחדרה, אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מאפשרים לכם מספר חלופות בנוגע ליעדי הפינוי אליהם נוביל את התכולה המפונית משטח דירתכם. חלופה מספר אחת תהיה לכל אותם אתרי פסולת ומחזור המורשים על פי חוקי העזר העירוניים בחדרה בנוגע להשלכת פסולת מסוגים שונים. חלופה מספר שתיים תהיה העברת פריטי התכולה השונים (והשימושיים בלבד) לעמותות וארגוני חסד הזקוקים לתרומה לאורך כל ימות השנה.

במקביל, תוכלו למסור לידינו חלקים שונים מהתכולה תמורת תשלום הוגן (לאחר קיום הערכת שווי בנוגע לפריטי תכולה מסוימים הנמצאים בבעלותכם), או לחילופין, לקזז את הסכום ממחיר השירות המלא והמקצועי שלנו לפינוי דירות בחדרה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו