אלטיזכן לפינוי בתשלום הרצליה | 050-7454504

שי שירותי אלטיזכן הרצליה

מתגוררים בהרצליה או הסביבה ומעוניינים לפנות משטח דירתכם חפצים ופריטי ריהוט שונים? מעוניינים ליהנות משירותי הפינוי המקצועיים והמובילים ביותר בישראל? זה הזמן להכיר את מכלול השירותים המקצועיים של "שי פינוי דירה", המתמחה בביצוע כל הליכי הפינוי האפשריים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בישראל. שירותי אלטיזכן הרצליה הינו שירות נוסף המוענק לכל אחד ואחת מכם, במסגרת היצע השירותים המורחב של "שי פינוי דירה".

אלטיזכן בהרצליה הוא למעשה שירות משודרג, מקצועי ואיכותי של שירותי האלטיזכן המסורתיים. אנחנו ב-"שי פינוי דירה", מקפידים להעמיד לרשות כל אחד ואחת מכם, את השירות המהיר, היעיל והבטוח ביותר, וכל זאת במסגרת יישום שיטת הפינוי הייחודית שלנו בכל אחד ממקרי הפינוי השונים אותם אנו מבצעים מדי יום ביומו. איכויות השירות של "שי פינוי דירה" כוללות בין היתר: ידע מקצועי מורחב של כל אנשי הצוות בתחומי הפינוי השונים, ציוד פינוי מתקדם העומד לרשות צוותי הפינוי, הקפדה יתרה על התאמת צרכי הלקוח לצרכי הפינוי, הקפדה יתרה על השארת סביבת פינוי נקייה, מתן שירות ויחס אישי לכל לקוח ולקוח ועוד.

אלטיזכן הרצליה הינו שירות המיועד לכל אחד ואחת מתושבי הרצליה, המעוניינים להוציא משטח דירתם מגוון נרחב של מוצרי חשמל, פריטי ריהוט או כל רשימת ציוד אחרת. במסגרת השירות אנו מאפשרים לכם לבחון מספר חלופות בנוגע למקומות אליהם יועברו הפריטים המוצאים משטח דירתכם. מקומות אלו כוללים בין היתר: אתרי פסולת ומחזור אליהם אנו מעבירים ציוד ישן שאיננו ניתן לשימוש חוזר- למעט שימוש כחומרי מחזור, מוסדות וארגונים שונים במסגרת העברת התכולה השימושית כתרומה לקהילה. כמו כן, עומדת לרשותכם האפשרות למסור פריטים שונים מתכולת הדירה לידינו, וזאת במסגרת העברת הבעלות על התכולה תמורת שירותי הפינוי בחינם או במחיר מיוחד, וזאת בהתאם להערכת השווי של הפריטים השונים.

עומדים לרשות כל אחד ואחת מכם!

שירותי הפינוי המקצועיים של "שי פינוי דירה" הינם שירותים המוענקים בכל חלקי הארץ, לרבות, בעיר הרצליה. השירותים מיועדים הן לבעלי בתים פרטיים, הן לבעלי דירות והן לבעלי נכסים ועסקים ברחבי העיר. צוותי הפינוי העומדים לרשותכם מורכבים מבעלי מקצוע מיומנים, מנוסים ואיכותיים, העוסקים בכל ענפי הפינוי מזה שנים רבות. בראשות כל צוות עומד שי- בעל מקצוע עתיר ניסיון ואיכויות מתחום הפינוי.

אלטיזכן הרצליה מאפשר לכל אחד ואחת מכם "לדלל" חפצים, ציוד ותכולה משטח הדירה, מאפשר לכם ליהנות משירותי פינוי מקצועיים גם לכמות מצומצמת של פריטים המיועדים לפינוי, ובנוסף, ליהנות מהיצע מורחב של שירותי ארגון, ניקיון וסדר המיושמים על ידי "שי פינוי דירה" לאחר סיום הליך הפינוי והוצאת החפצים השונים משטח הדירה.

במידה וגם אתם זקוקים לשירותי פינוי וסילוק חפצים שונים משטח הדירה, זה הזמן לחייג למספר הבא: 0522071171, וליהנות מכל היתרונות המקצועיים שלנו!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו