אלטיזכן לפינוי בתשלום הוד השרון | 050-7454504

שי שירותי אלטיזכן הוד השרון

מתגוררים בהוד השרון ומעוניינים לבצע הליך פינוי חפצים ופריטי ציוד שונים משטח דירתכם? זה הזמן להכיר את מכלול השירותים המקצועיים של "שי פינוי דירה", שבחלקם מוענקים לכם במסגרת שירותי אלטיזכן הוד השרון.

אנחנו ב-"שי פינוי דירה" עוסקים בכל תחומי הפינוי האפשריים, לרבות, פינוי דירות לפני מעבר, פינוי דירות לקראת הליכי שיפוץ, פינוי דירות ללא מעלית, פינוי דירות עם מנוף, פינוי דירות ישנות או מוזנחות במיוחד, פינוי ירושה ותכולת ירושה, פינוי דירות לאחר שריפה ועוד מגוון נרחב של שירותי פינוי המיועדים לכל אחד ואחת מכם.

במסגרת שירותי אלטיזכן הוד השרון, אנחנו ב-"שי פינוי דירה", מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות מכל היצע השירותים המקצועיים שלנו, וכל זאת בהתאמה אישית לצרכי ודרישות הפינוי האישיות שלכם. כמו בכל הליך פינוי אחר המבוצע על ידינו, גם שירותי אלטיזכן בהוד השרון, הינם שירותים המיושמים בעזרת הידע המקצועי והיכולות המקצועיות של אנשי הצוות, וכל זאת בשילוב הציוד המתקדם ביותר לצרכי הפינוי השונים.

מפנים הכול ובגדול!

"שי פינוי דירה" הינו צוות מקצועי, מיומן ומנוסה, המאפשר לכל אחד ואחת ליהנות ממכלול מורחב של שירותים, החל משירותי מיון תכולה, דרך שירותי פינוי והובלת התכולה אל ייעודה, ועד למכלול שירותי ארגון, ניקיון וסדר.

מכלול השירותים המקצועיים של "שי פינוי דירה" מיושמים בעזרת ציוד פינוי מקצועי ומתקדם, הכולל בין היתר: ציוד אריזה מיוחד (קרטונים וניילונים עמידים במיוחד), ציוד טכני לצרכי ביצוע עבודות טכניות שונות במסגרת הליך הפינוי (מבגרות, מקדחות, פטישי אוויר), ציוד שינוע רב תכליתי הכולל גם מנופי זרוע ומנגנוני הרמה אחרים וגם מכולות איסוף פסולת ורכבי פינוי, ציוד מיגון הכולל גם ציוד בטיחות. כמו כן, עומד לרשותנו מגוון עצום של חומרי ניקוי מקצועיים ואיכותיים, בעזרתם אנו מיישמים את פעולות הניקיון, החיטוי, הארגון והסדר בשטח הדירה.

פעולות הניקיון והחיטוי מבוצעות על ידי צוותי הפינוי שלנו, מייד עם סיום הליך הפינוי, והוצאת כלל הפריטים והחפצים המיועדים לפינוי משטח הדירה. שירות זה הינו שירות נלווה, והוא מוענק לכל אחד ואחת מכם, בהתאם למצב הדירה ובהתאם לדרישות הלקוח והמחיר שנקבע עבור השירות.

אלטיזכן הוד השרון הוא למעשה שירות אזורי המתמקד באזור השרון כולו, ובהוד השרון בפרט. שירות זה הינו שירות אישי נוסף המוענק לכם על ידי "שי פינוי דירה", והוא למעשה אחד ממגוון נרחב של שירותים מקצועיים המוענקים לכם באזור השרון.

במידה וגם אתם זקוקים לשירותי פינוי חפצים ופריטי תכולה שונים בהוד השרון, ובמידה וגם אתם מעוניינים ליהנות מהשירות המקצועי והאיכותי ביותר בארץ, זה הזמן להכיר מקרוב את כל היתרונות המקצועיים של "שי פינוי דירה". חייגו עכשיו ל: 0522071171, וגם אתם תוכלו ליהנות מהיצע מגוון של יתרונות מקצועיים המוענקים לכל אחד ואחת מכם!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן