אלטיזכן לפינוי בתשלום בת ים | 050-7454504

שי שירותי אלטיזכן בת ים

תושבי בת- ים שימו לב, מהיום, גם אתם יכולים ליהנות ממגוון נרחב של שירותי פינוי מתקדמים המיושמים על ידי "שי פינוי דירה", המתמחה בכל סוגי הפינוי האפשריים. במסגרת השירותים המורחבים תוכלו ליהנות משירותי אלטיזכן בת ים, המאפשרים לכם "להיפטר" מכל החפצים הישנים המונחים ללא שימוש וללא כל צורך בשטח הדירה שלכם.

"שי פינוי דירה" הינו צוות מקצועי, מנוסה ומיומן, הפועל בכל תחומי הפינוי השונים. כלל הליכי הפינוי המיושמים על ידי שי ואנשי צוותו, מאפשרים גם לכם ליהנות מסביבת מגורים מאורגנת, מרווחת, מסודרת ונקייה. במידה וגם אתם מתגוררים בבת-ים, ובמידה וגם אתם מעוניינים לפנות משטח דירתכם כל חפץ או פריט ישן, אנחנו ב-"שי פינוי דירה", נגיע עד אליכם, נפנה את החפצים המיותרים משטח ביתכם לאתרי הפסולת המורשים על פי חוקי העזר העירוניים, וגם נארגן ונסדר עבורכם את סביבת המגורים.

אלטיזכן בת ים, הינו שירות מקצועי המאפשר לכם בין היתר למסור ולהעביר את הבעלות על אותם חפצים ישנים לידינו, תמורת תשלום הוגן או תמורת שירותי פינוי המקצועיים שלנו בהנחה משתלמת במיוחד. אנחנו ב-"שי פינוי דירה" נתמחר את אותם פריטים המיועדים לפינוי, נעניק לכם הערכת שווי בגינם, ואף נפנה אותם עבורכם משטח הדירה אל אחד מיעדי הפינוי שייקבעו מראש.

המקצוענים לרשותך!

"שי פינוי דירה" הינו שירות מקצועי ומוביל בתחומו, המאפשר גם לכם ליהנות ממגוון נרחב של יתרונות מקצועיים. אנחנו ב-"שי פינוי דירה", עוסקים בכל תחומי הפינוי האפשריים מזה שנים רבות, ובין היתר מעמידים לרשותכם את השירותים הבאים: פינוי דירות לכל צורך ולכל מטרה, פינוי מחסנים, פינוי מקלטים, פינוי תכולות ירושה, פינוי דירות ירושה, פינוי גגות משותפים, פינוי דירות גן, פינוי חצרות, פינוי פסולת בניין, פינוי פסולת מכל סוג שהוא, פינוי דירות ישנות ומוזנחות במיוחד, פינוי בתי עסק, חנויות, משרדים, מפעלים וכדומה.

כל הליכי הפינוי המיושמים על ידי "שי פינוי דירה", הינם שירותים מקצועיים המיושמים באמצעות שיטת עבודה ייחודית, אותה פיתחנו לאורך השנים. כמו כן, כל הליכי הפינוי מיושמים בעזרת ציוד פינוי מתקדם ומקצועי, המותאם באופן אישי לכל מטרת פינוי ולכל סוג תכולה המיועדת לפינוי.

הציוד הרב העומד לרשותנו כולל בין היתר: רכבי ומשאיות פינוי, מכולות איסוף תכולה, מכולות אשפה, ציוד אריזה מקצועי, ציוד טכני לצרכי פירוק ארונות ורהיטים, ציוד מיגון, ציוד בטיחות ועוד. במקביל לציוד הרב העומד לרשותנו, אנו עושים שימוש במנגנוני הרמה שונים (ליפטים), ובמידת הצורך אנו נעזרים בשירותיהם של מנופאים מקצועיים.

אלטיזכן בת ים הינו שירות המיועד לכל אחד ואחת מכם המעוניין ליהנות משירותי פינוי מתקדמים ומקצועיים. אנחנו ב-"שי פינוי דירה", עושים הכול על מנת להעמיד לרשותכם שירות מהיר, מקצועי ויעיל, והכול במסגרת מתן שירות ללא כל דופי ועם המון המון אופי! 

להזמנת השירות וקבלת הצעת מחיר התקשרו אל 0522071171אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן